Bērniem draudzīgas vēlās brokastis: “Ecocatering”

Bērniem draudzīgas vēlās brokastis: “Ecocatering”

Ar šo rakstu blogā sākam bērniem draudzīgu “brunch” jeb vēlo brokastu apskatu. Vēlo brokastu piedāvājums Rīgā netrūkst, tomēr ne visās vietās iespējams apvienot labu ēdienu un priecīgu bērnu – t.i., lai bērnam būtu ko darīt, kad viņš ir paēdis un sāk garlaikoties.

Vakar kopā ar Daci Alpu un viņas meitiņu Sibillu nolēmām doties uz “Ecocatering” vēlajām brokastīm Matīsa ielā. Šis vārds daudziem vecākiem ir zināms, jo “Ecocatering” nodrošina ēdināšanu vairākos bērnudārzos. Tādējādi šī ir iespēja pagaršot kaut ko nosacīti līdzīgu!

Lai gan “Ecocatering” Matīsa ielā 8 atrodas jau sen, joprojām šķiet, ka daudzi par šo vietu nemaz nenojauš. Tomēr vēlās brokastis bija labi apmeklētas, kas nozīmē, ka cilvēki par šo vietu zina gan.

Vēlās brokastis šeit sākas diez gan vēlu – 12:00, toties ir katru dienu! Piedāvājums ir ļoti daudzveidīgs un kvalitatīvs. Ēdiens ir tiešām garšīgs un arī bērniem draudzīgs – dažādi salāti, maizītes, mērcītes un arī plašs silto ēdienu klāsts – omletes, siltās uzkodas, zupa un lieliskas pankūkas ar saldiem pildījumiem. Desertā arī mafini, biezpiena kūka un cepti āboli. Garšoja gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tomam patika, ka bija daudzveidīgs gaļas ēdienu piedāvājums, bet liela daļa ēdienu bija arī veģetāra. Kafija tiek piedāvāta arī ar sojas un mandeļu pieniem.

Processed with VSCOcam with c1 preset Processed with VSCOcam with c1 preset Processed with VSCOcam with c1 preset Processed with VSCOcam with c1 preset Processed with VSCOcam with c1 preset Processed with VSCOcam with c1 preset

Vai šīs vēlās brokastis ir bērniem draudzīgas? Bērni šeit noteikti nav traucēklis vai kā citādi. Ļoti žēl, ka nebija rotaļu laukumiņa kā iepriekš, bet personāls teicās, ka rotaļu stūrītis šobrīd top vēl labāks! Arī terasē notika remontdarbi, kas nozīmē, ka pienākot siltākam laikam tā būs vaļā svaigi sakopta. Bērniem gan tika atnestas pāris rotaļlietas, ar ko arī viņi labu laiciņu spēlējās.

Kopumā šīs vēlās brokastis varam ieteikt, jo ir iespēja ļoti labi paēst un nebūs arī viss laiks jāpavada skraidot pakaļ bērnam. Vienīgi jāuzmanās no kamīna (mūsējie gan tam tuvumā nemaz negāja) un ieskriešanas virtuvē (arī no tā veiksmīgi izvairījāmies:). Bērnu krēsliņš arī ir.

Cena: 15 eur / pers.
Vieta: “Ecocatering”
Adrese: Matīsa iela 8
Facebook: Ecocatering.lv
http://ecocatering.lv

!Iesakām rezervēt!

 

6 komentāri

 1. Avatar

  Kāds ir izcenojums bērniem? Man interesē 2gadnieks.

  Atbildēt
  • Laura

   1 gadu un 8 mēnešus veciem nebija jāmaksā papildus! Noskaidrošu, kā ir ar vecākiem :)

   Atbildēt
 2. Avatar

  Bbārs restorāns arī piedāvā lieliskus bērnu rītus :)

  Atbildēt
 3. Avatar

  Ļoti jaukas vēlās brokastis ir Hercogā Mārupē, plus lielā bērnu istaba un mantas.

  Atbildēt

Trackbacks/Pingbacks

 1. Bērniem draudzīgas vēlās brokastis – Innocentcafe”” | Viens + Viens - […] Pamazām šīs vietas sākam blogā apkopot, ar uzsvaru uz “vēlājām brokastīm”, jo tieši brīvdienas ir tās, kad visai ģimenei…
 2. Bērniem draudzīgas vēlās brokastis – “Hercogs” | Viens + Viens - […] Citas bērniem draudzīgas vēlās brokastis: Innocentcafe Ecocatering […]

Komentē