Ēdiena revolūcija!

Ēdiena revolūcija!

Atzīšos, ka esmu viena no tūkstošiem (vai drīzāk – miljoniem) superstār – pavāra Džeimija Olivera faniem. Mani apbur tas, ka viņš savu pasaules slavu izmanto ne tikai plikai peļņai, bet vadot arī dažādas sociālas kampaņas.

Strauji tuvojas 15. maijs, kas nodēvēta par Food Revolution Day jeb Ēdiena revolūcijas dienu! “Food Revolution Day” mērķis ir novērst aptaukošanās risku bērniem, ik dienas skolās izglītojot viņus par kvalitatīvu pārtiku.

Pasaulē ir vairāk kā 42 miljonu bērnu ar lieko svaru vai aptaukojušies, kas jaunāki par 5 gaidiem!

Par to, cik svarīgi ir bērnus izglītot par pārtiku var runāt un runāt. Džeimijs Olivers ar savu komandu nevis tikai runā, bet arī rīkojas. Viņi ir izveidojuši petīciju, kuru elektroniski var parakstīt ikviens. Džeimijs to sola nogādāt G 20 valstu līderiem. Par to, kas ir izdarīts jau līdz šim brīdim (ar reāliem piemēriem dažādās pasaules valstīs), vari izlasīt mājas lapā foodrevolutionday.com

0215_FRD_2135

Paraksties par pārtikas izglītību skolās arī Tu.
To vari izdarīt te: https://www.change.org/p/jamie-oliver-needs-your-help-fighting-for-food-education-foodrevolutionday

Neaizmirsti dalīties arī sociālajos tīklos, lai iesaistītos pēc iespējas vairāk cilvēku. Jo vairāk parakstu – jo lielāku uzmanību šai problēmai pievērsīs arī pasaules valstu līderi! Uz priekšu!

0215_FRD_1366 (1)

Kad tas izdarīts, vari sevi palutināt un pagatavot kādu no “Food Revolution Day” mājas lapā pieejamajām receptēm: www.foodrevolutionday.com/recipes :)

 

FRD logo strap date

 

 

 

Komentē