Garšīgas iedvesmas Lieldienām

Garšīgas iedvesmas Lieldienām

Jāatzīst, ka mēs Lieldienas īpaši nesvinam. Šogad svētku dienās uzņemsim ciemiņus, bet ne gluži tāpēc, lai svinētu Lieldienas. Vienkārši Lieldienas ir laiks, kad beidzot visiem ir brīvdienas, un ir iespēja nesteidzīgi apsēsties pie pusdienu galda un iedzer glāzi vīna (vai ko citu).

Tiesa, ja plānoti ciemiņi, bez gardumu pagatavošanas vai to iegādāšanās arī neiztikt, un galu galā, visticamāk taps arī kaut kas “Lieldienīgs”. Šīs ir mūsu šī gada Lieldienu iedvesmas.

Jamie Magazine Lieldienu numurs

image1-7

Šis “Jamie Magazine” ir no tiem numuriem, kurš par laimi, pieejams arī Latvijā. Nav no lētākajiem, bet… cik skaists! Joprojām nopērkams lielākajos “Narvesen” veikalos. Mēs gan to regulāri iegādājamies “App Store” ipad versijā. Pāršķirstot receptes bez iedvesmas nepaliksi!

Lindas Virtuves biezpiena kūka

Lindas receptes esmu gan nogaršojusi viņas pašas gatavotas, gan pagatavojusi pati un ne reizi neesmu vīlusies! Talants viņai ir, bez šaubām. Parakājoties Lindas recepšu krājumos, pamanīju recepti biezpiena kūkai ar augļiem un marmelādi, un šķiet, ka tā ir ideāli piemērota Lieldienu galdam.

Upene.lv idejas olu krāsošanai

Lai gan mūsu plānā nebija olu krāsošana (jo zinu, ka mēs tās neapēdīsim), tomēr ieraugot tās skaistās, krāsainās oliņas rakstā par olu krāsošanu ar dabīgiem materiāliem, šķiet, ka tomēr vismaz pāris olas izmantojot sarkano kāpostu (jo tas metājās ledusskapī neizmantots) un garšvielas nokrāsosim gan – nu vismaz skaistumam.

Colomba

phpThumb_generated_thumbnailjpg

Ja slinkums desertu gatavot pašiem, no sirds iesaku iegādāties colombu. Colomba ir itāļu deserta maizes panettones Lieldienu versija. Nenormāli mīksta, aromātiska, uz mēles kūstoša un pa virsu – kraukšīga un salda cukura un mandeļu masa. Ņamm. Noteikti var iegādāties “Gatronome” delikatešu veikalos, pieļauju, ka arī “Sky”.

Martas Stjuartes Lieldienas

mld106963_0411_crepeopn_vert

Martas Stjuartes mājas lapā vienmēr var atrast oriģinālas un skaistas idejas gan svētku receptēm, gan dekorācijām. Noteikti ir vērts ieskatīties arī viņas instagram kontā! Es ļoti bieži ietekmējos no Martas idejām, sevišķi jau virtuvē. :)

The Perfect Egg

Fish_The-Perfect-Egg

Līdz Lieldienām gan šī grāmata līdz jums vairs “neatnāks”, bet būsim atklāti – olas ir aktuālas visu gadu, sevišķi jau brīvdienu rītos, kad nevari izdomāt – pagatavot kārtējo omleti vai pankūkas? Šajā grāmatā būs daudz vairāk ideju, ko darīt ar olām. Iegādāties vari Amazon.

Priecīgas Lieldienas! Lai izdodas garšīgi un sirsnīgi!

 

Foto:
1) Jamie Oliver instagram konts
2) http://ricette.donnatrendy.com
3)Kate Mathis
4) grāmatas vāks :)

Komentē