Neliels ieskats Rocket Bean Roastery

Neliels ieskats Rocket Bean Roastery

Mēs visi to gaidījām. Pirmā kafijas grauzdētava – kafejnīca Latvijā ir atvērta. Ar to, ka pirmie, Rocket Bean Roastery jau ir kļuvuši par vēsturisku vietu, jo viņus atcerēsies. Vairāku kafijas entuziastu ilgi lolota, gan interjera, gan idejas ziņā,  un nu jau kā 2 nedēļas grauzdētava Miera ielā (posmā starp “Laimas” muzeju un “Dzemdību namu”) nu ir atvērta arī citiem.

Loģiski, ka kafijas cienītājiem šī vieta ir must visit. Īpaši jau tiem, kuri zina vairāk par lattecappuccinno un espresso. Ko tik te neatrast. Bet, ja nesaproti, kas ir chemexfrench press, kā atšķiras kafijas pupiņu audzēšana, grauzdēšana un pagatavošana – visas iespējas to uzzināt tieši šeit. Un pēc īsas pamācības “kafijošanā”, tepat uz vietas vari iegādāties kaut ko arī savam mājas kafijas stūrītim.

Pamēģini, bet atceries, ka šī vieta ir atvērta pavisam nesen un tādām vietām ir jāļauj “ieskrieties”. Mēs “Rocket Bean Roastery” esam bijuši brokastīs. Brokastu piedāvājumā bija dažādos veidos pagatavotas olas un auzu putra ar balto šokolādi. Ar nepacietību gaidām, kad dosimies pusdienās, jo, virtuvē darbojas neviens cits kā ARTŪRS TAŠKĀNS. Ja zini viņa vārdu, komentāri nav nepieciešami. Ja nezini, tad īsumā – A. Taškāns ir lielisks un aizrautīgs pavārs, kurš nebaidās eksperimentēt, dažādus produktus parādot jaunā “gaismā”. Interviju ar Artūru vari lasīt Pavāru kluba mājas lapā. Savukārt vairāk par interjeru lasi jaunajā “DEKO”.

Neliels ieskats “Rocket Bean Roastery”.

Processed with VSCOcam with c1 preset IMG_2964 Processed with VSCOcam with g3 preset  IMG_2953Processed with VSCOcam with c1 preset Processed with VSCOcam with c1 preset

IMG_2951 IMG_2934 IMG_2937

Processed with VSCOcam with c1 preset                     Processed with VSCOcam with c1 preset

 

Seko “Rocket Bean Roastery” Facebook vai Instagram.

Darba laiks Lieldienu brīvdienās:
5dien, 6dien: 9:00 – 23:00
7dien: 9:00 – 18:00

P.S. Bērniem te ir nenormāli plašumi, kur izskrieties. Vienīgi jāpiesakta, lai neieskrien virtuvē ;)

3 komentāri

 1. Avatar

  Ļoti patīk šadi raksti/apskati par foršām vietiņām :) Paldies!

  Atbildēt
 2. Avatar

  Biju iegājis pabrokastot, no visiem 20 galdiem bija aizņemti kādi 3 – 4 galdi!
  Darbinieki neskaitot virtuvi bija kādi 3-4!

  Ēdienkarti saņēmu pēc 15 minūtēm!
  Gaidīju lai pieņem pasūtījumu 10 minūtes un nesagaidīju.

  Iespējams, ka pēdējais šīs iestādes apmeklējums.

  P.S. No iepriekšējām reizēm, kad apkalpošana bija daudz maz līmenī!
  Zivju zupa garšoja drausmīgi, skāba, 3 garneles pa visu zupu un 2 astes, neesmu nekāds eksperts, bet nebija ko nobaudīt.
  Neesmu kafijas eksperts, bet tā bija skaaaaaba.

  Atbildēt
  • Laura

   Nu re. Pieredzes dažādas. Man ļoti patīk brokastu piedāvājums. Uz pusdienām nav īsti sanācis trāpīt. Brokastis gan vairāk kā 10 reizes ēstas un vienmēr ir lieliski.

   Atbildēt

Komentē