“Belwoods” – Mežaparka enerģijas bāriņš

“Belwoods” – Mežaparka enerģijas bāriņš

Jūs pat nevarat iedomāties mūsu prieku par to, ka Mežaparkā beidzot ir atvērta vieta (kaut arī ļoti maziņa), kur iegādāties kādu našķi vai uzkodas mūsu gaumē – garšīgas, veselīgas, dabīgas un pats svarīgākais – bērniem piemērotas.

“Belwoods” mazais bāriņš atrodas vienā no mazajām būdiņām uz galvenā Mežaparka pastaigu celiņa – vietā, kur ikdienā pastaigājas māmiņas ar mazuļiem un ģimenes bauda aktīvos sporta veidus. Un tādā vietā tik ilgu laiku neviens nebija sadūšojies piedāvāt iespēju iegādāties un baudīt veselīgas uzkodas!!! Alternatīvas ir, maigi sakot, kriminālas – cukurvate, čebureki, cepumi un citi saldumi. Protams, pastāv opcija paņemt līdzi ko pašu gatavotu, bet reizēm ir forši, ka par to nav jāuztraucas un jāplāno.

Processed with VSCOcam with c1 preset  Processed with VSCOcam with c1 preset

Processed with VSCOcam with c1 preset

“Belwoods” meža bāriņā vari iegādāties dažādus smūtijus, kā arī veselīgus našķus. Piedāvājums nav liels, bet cik tad tādā mazā būdiņā tas vispār var būt :). Everts ar lielu prieku izdzēra visu lielo smūtija glāzi. Patīk tas, ka ir gan saldeni, gan mazāk saldi smūtiji, tādi, kas piemēroti dzeršanai pēc sportiskām aktivitātēm un tādi, kas ir vienkārši garšīgi.

Viena kokteiļa cena ir 4 EUR. Ja ir vēlme, vari mēģināt sarunāt, lai bērnam pagatavo uz pusi mazāku (mūsu gadījumā gan tas nav aktuāli!).

SEKO:
Facebook: Belwoods
Instagram: _Belwoods_

Komentē