Bērniem draudzīgas vēlās brokastis – “Innocentcafe”

Bērniem draudzīgas vēlās brokastis – “Innocentcafe”

No vienas puses liekas muļķīgi – rakstīt par “Innocentcafe”, kura, ja nemaldos, rudenī būs jau 4 gadus veca! Bet pēdējā 1,5 gada laikā es uz visām vietām skatos citādāk, uzdodot sev jautājumu – vai man te būs ko darīt ar bērnu,vai mēs citiem netraucēsim? Nedomāju, ka visās kafejnīcās un restorānos  ir jābūt bērnu rotaļu stūrīšiem vai īpašai ēdienkartei. Nebūt ne. Tomēr ir nenormāls prieks un atvieglojums tajās vietās,  uz kurām var aiziet un pabrokastot, saprotot, ka arī ļoti aktīvs bērns tur nevienam netraucēs – viņam būs, kur izskrieties, būs ar ko paspēlēties un, protams, bus ko paēst :).

Pamazām šīs vietas sākam blogā apkopot, ar uzsvaru uz “vēlājām brokastīm”, jo tieši brīvdienas ir tās, kad visai ģimenei ir laiks kopā kur doties un nesteidzīgi pabrokastot. Blogā jau ir raksts par   “Ecocatering”.

Kopš pirmās reizes, kad apmeklējām “Innocentcafe”, lai 2011. gada rudenī iegādātos te kafijas automātu (kurš darbojas joprojām:), kafejnīca ir piedzīvojusi daudz pārvērtību gan piedāvājuma, gan personāla ziņā. Ja agrāk te vēlās brokastis bijai tikai brīvdienās, tad nu jau brokastu un vakariņu galds tiek klāts katru dienu. Samaksājot vienu summu var paēst no kopējā galda dažādus ēdienus (kā nu kuru reizi). Esmu dzirdējusi, ka ir cilvēki, kas agrāk uz šejieni nāca un tad pēkšņi vienu brīdi sāka sludināt – te vairs neesot tik labi! Hmmm.. mūsu ģimene apmeklē “Innocentcafe” laiku pa laikam un, godīgi sakot, nekādas izgāšanās, negaršīgs ēdiens vai slikta apkalpošana ne reizi nav piedzīvota. Protams, katram jau tā pieredze ir citādāka.

Processed with VSCOcam with f2 preset Processed with VSCOcam with f2 presetProcessed with VSCOcam with f2 preset

Galvenokārt vēlos ieteikt “Innocentcafe” tādēļ, ka no sākta gala šī vieta ir bijusi bērniem draudzīga. Pirms vēl biju stāvoklī, atceros, ka te vienmer bija pilns ar bērniem, kuri priecīgi skraidīja apkārt, ik pa laikam pagrābjot kaut ko no brokastu galda. Un tā tas ir joprojām (par to pārliecinājos vēl aizvakar). Bērniem ir arī mazs rotaļu stūrītis ar klučiem, zīmuļiem un krāsojamām grāmatām. It kā nekas īpašs, bet patīkami. Arī pati kafejnīcas telpa ir piemērota mazam maratonam pa kafenīcu, sevišķi jau mazā “skatuvīte”, kas, vismaz Evertam, ir ļoti topā. Mums šī ir vieta, kur atgriezties. Arī tāpēc, ka atšķirībā no lielas daļas “bērniem draudzīgu kafejnīcu” te vienmēr būs laba kafija!!

Par “brunch” laikiem un citu svarīgu info, lasi innocent.lv

Galvenais foto: www.facebook.com/innocentcafe

Trackbacks/Pingbacks

  1. Bērniem draudzīgas vēlās brokastis – “Hercogs” | Viens + Viens - […] bērniem draudzīgas vēlās brokastis: Innocentcafe […]

Komentē