“wowowo” jaunā kolekcija – “Elementi”

“wowowo” jaunā kolekcija – “Elementi”

Vienmēr prieks padalīties ar informāciju, ka kādam latviešu zīmolam ir jauna un gaumīga kolekcija. Šoreiz tā ir zīmola “wowowo” kolekcija “Elementi” – Latvijas dabas iedvesmota.

Kolekciju veido aksesuāru trio – kaklasaite, tauriņš un kabatas lakatiņš. Vizuālie risinājumi radīti, smeļoties iedvesmu Latvijas dažādi krāšņajā dabā. “Wowowo” komanda devās atrast spēku, iedvesmu un pārliecību četros dabas elementos – maigajā ūdenī, stiprajā zemē, svaigajā gaisā un spēka pilnajā ugunī. Vidzemē sajutām Jūru, Kurzemē sagūstījām Vēju, Zemgalē uzgājām Akmeni, bet Latgalē iedegāmies līdz ar Ogli.

Zīmola autore Jūlija Volkinšteine: “Šajā kolekcijā vēlējāmies iepazīt mūsu kultūras mantojumu no cita skatu punkta, iepazīstot katru dabas elementu tuvāk, sajūtot tā izraisīto emociju gammu – lai šīs sajūtas pārnestu uz aksesuāriem, tādējādi tos padarot par iedvesmojošiem talismaniem saviem nēsātājiem.”

akmens2  vejss4  vejss3

jura  akmens_bowtie  akmens_tie

jura2  ogle

Runājot par iedvesmu Latvijas dabas fotouzņēmumiem, autore saka: “Es vēroju horizontu un manus matus izārda spēcīgais, bet reizē maigais vējš.. Tāpat arī smilgas noliecas un paklanās gaisa pavēlniekam.

Savukārt, kad esmu Jūrmalā, man vajag sajust ūdens spirgtumu, pārbaudīt ūdens siltumu. Saņemos un iebrienu ūdenī ar basajām kājām. Zem ūdens maigi oļi, kā simtiem pērļu pieglaužas manām kailajām pēdām.

Ogle – vasaras Saulgriežu bērns, kas nākamajā rītā vēl tur uguni savā sirdī no lēnām izgaistošā ugunskura, it kā mierinādama citus, ka nekas nav beidzies, viss tikai sākas.

Akmens simbolizē mūsu klinšu stipro sirdi un spēku. Akmenim ir piedēvētas aizsargājošas spējas, tas ir ticējumu un teiku bagāts. Akmens ir mūžība pret cilvēka mūžu. Tas ir neuzvarams, laiks paklanās akmens priekšā.”

Pieejamie modeļi:

  • Vējš;
  • Jūra;
  • Ogle;
  • Akmens.

Šobrīd jaunā kolekcija pieejama veikalos “Paviljons”, “Taste Latvia” un “M50”, kā arī www.wowowo.lv

Komentē