Trešdienas iedvesma – Kuldīga (dzimšanas dienā)!

Trešdienas iedvesma – Kuldīga (dzimšanas dienā)!

27. jūlijs ir tā diena, kad es svinu dzimšanas dienu. Dzimšanas dienas man ļoti patīk (lai neteiktu vairāk). Patīk svinēt, bet nejau ar tādu milzīgu balli, bet tā kā pašai attiecīgajā brīdī gribas. Tie taču ir mani svētki! Pēc svētku brokastīm iecienītajā Rocket Bean Roastery ar ģimeni devāmies uz Kuldīgu. Mums pievienojās ģimenes draugi  – Vitkovski (mūsu vedēji kāzās).

DSC_0227 copy

DSC_0201

Kuldīga šobrīd ir ļoti trendīgs galamērķis, bet nav jau nekāds brīnums – brīnumskaista pilsēta, kurā var arī ļoti garšīgi paēst (kas nav mazsvarīgi, it īpaši dzimšanas dienā). Ja saulainās brīvdienās te čum un mudž no tūristiem, tad darba dienās ir mierīgāk. Lai gan kafejnīcas un restorāni par apmeklētājiem (cik nu pēc skata var spriest) nevar sūdzēties arī pirmdienas vakarā.

DSC_0261 copy

Diemžēl mums bija mazāk kā 24 stundas laika, lai to izbaudītu. Darbi, darbi, darbi… bet arī tas ikdienas steigā ir daudz! Skaista pilsēta, laba kompānija un izcils ēdiens – ko gan vairāk dzimšanas dienas vakarā var vēlēties?

DSC_0267 copy

DSC_0275

Es gan nemelošu – nebija tā, ka es varētu mierīgi sēdēt pie galda, baudīt maltīti un atpūsties. Everts pēc 2h sēdēšanas mašīnā bija tik ļoti noilgojies pēc skraidīšanas, ka mēs ar vīru ēdām uz maiņām. Tevi it kā pārņem dusmas, bet tai pat laikā… kas tas ir – paskraidīt pakaļ bērnam, arī, ja tie ir Tavi svētki? Patiesībā taču sīkums… Tomēr pateicoties “Goldingen Room” viesmīlībai izbaudīju gan labu ēdenu, gan līdzi paņemto svētku šampanieti. Viss ir labi. Mani 26 gadi – būs darbīgi un laimīgi, to es jūtu jau no pirmās mana “jaunā gada” dienas.

DSC_0251 copy

DSC_0312 copy

Nākamajā rītā paspējām piknikam iegādāties dažādas maizītes, kūciņas un šo to dzeramu kafejnīcā “Tilts” (pie tilta, protams :). Tik glīta, romantiska un garšīga vietiņa tā šķita. Bet vispār prombraucot žēl, ka tas bija jādara tik ātri… te taču ir jāsarīko īsts fūdiju trips :)!

DSC_0356

DSC_0344

Kuldīga – tiekamies vēl!

 

 

 

 

1 komentārs

  1. Avatar

    Foršs rakstiņš!

    Atbildēt

Trackbacks/Pingbacks

  1. Toma un Lauras subjektīvais 2015. gada restorānu “tops” | Viens + Viens - […] tad, protams, uz vienu no trendīgākajiem šīs un arī pagājušās vasaras galamērķiem – Kuldīgu. Vienkārši, bet ļoti garšīgi itāļu…

Komentē