Zili brīnumi!

Zili brīnumi!

Tas, ka t/c Galerija Rīga 5. stāvā atrodas zinātkāres centrs bērniem “Zili Brīnumi”, protams, nav nekāds jaunums. Arī es to zināju un 2 gadus pavadot laiku mājās ar Evertu tikai noskatījos, kā šo centru apmeklē citi – lielāki bērni.

Kad ar draudzeni pavasarī bijām izdomājušas, ka varbūt ir īstais laiks beidzot mazos uz “Ziliem brīnumiem” aizvest, izlasīju informāciju par centru un sabijos, jo ieteicamais centra apmeklētāju vecums bija 4 gadi vai bērnu dārza vecāko grupiņu audzēkņi. Vairs jau neatceros, kur to izlasīju un šādu informāciju vairāk arī neatrodu. Tā kā cenšos šādus ieteikumus tomēr ievērot, “Zilus Brīnumu” apmeklējumu atlikām. Tomēr šobrīd, kad pie mums ciemojas Toma gandrīz 8 gadus vecā krustmeita no Anglijas, izlēmām, ka ir zinātkāres centra apmeklējums tomer varētu būt laba izklaide gan viņai, gan arī Evertam.

DSC_0965 1  DSC_0958

DSC_0980 1

Visi bijām patīkami pārsteigti, cik šiet ir aizraujoši! Ja ar lielākiem bērniem te varēs pavadīt ilgu laiku un izpētīt katru “brīnumu” atsevišķi, tad mazajiem (visticamāk) pietiks ar dažām atsevišķām “atrakcijām”. Ļoti patika, ka biļete ir derīga visu dienu, tātad, var pat darīt tā, ka te var iegriezties uz kādu stundiņu pa dienu, pēc tam papusdienot, mazais var pagulēt diendusu, un tad var atgriezties.

DSC_0971

DSC_0977 1  DSC_0938 1

Noteikti atgriezīsimies vēl kādu reizi, jo Everts katru rezi šiet visticamāk atklās ko jaunu! Man visvairāk patika spoguļu labirints, Evertam – spuldzīte, bet tas noteikti nav viss. Ir ko pabrīnīties arī pieaugušajiem! Aktivitātes piemērotas arī dažādiem temperamentiem – ja kādam labāk patīk aktīvas izklaides, varēs izmēģināt kādu neparasto riteni, uzspēlēt florbolu, citiem varbūt labpatiks skatīties mikroskopos, spēlēties ar kinētiskajām smiltīm utt.

DSC_0978 1

DSC_0980 1

   image1-90

Vienvārdsakot – guvu apstiprinājumu, ka ir vērts aiziet, pat ar mazu divgadnieku. Nemelošu gan, ka Everts uzvedās izcili, jo kādas 3  – 4 reizes aizskrēja arī uz blakus rotaļlietu veikalu, bet kopumā bija tiešām labi un lietderīgi pavadīts laiks.

Centra darba laiks katru dienu : 12:00 – 20:00

Vairāk lasi: www.zilibrinumi.lv

 

1 komentārs

  1. Avatar

    Paldies. Kaut kad sen biju šo jau izlasījusi, un no tā laika man stāvēja atvērts links uz zilibrinumi. Un aizvakar ar abiem bērniem (tikko 2 un 4,5 gv) beidzot iemēģinājām. Teikšu kā ir – ar divām stundām abiem bija par maz. Labi, ka 20:00 slēdz ciet un ir jābrauc mājās.
    Noteikti tur var iet ar divgadnieku.

    Atbildēt

Komentē