Pateicība 2015. gadam un jums!

Pateicība 2015. gadam un jums!

Lai gan esmu pateicīga par to, ka viss manā dzīvē šobrīd ir tā kā ir, katru dienu, tomēr reizi gadā to visu gribas uzrakstīt “uz papīra”. Kopš šī gada marta beigām, tas gandrīz vienmēr nozīmē “uzrakstīt blogā”. Tas ir apbrīnojami, cik ļoti tuvs tas man ir kļuvis. Ne velti uzsākot rakstīt blogu “kolēģe” Happy Whispers mūs apsveica ar otro bērnu, un tā jau arī ir – blogs sagādā tik daudz emociju, vienīgi atšķirībā no bērna – vismaz teorētiski no tā var “atslēgties”, kad vēlas, un tas ir daudz ērtāk kā rūpēties par bērnu :).

Vismaz pēdējos 5 gadus gada nodalē es nodomāju “šis gads ir labākais, kas līdz šim ir bijis”, un to es varu teikt arī šogad. Teju neticami, bet es jau esmu pārliecināta, ka nākamais gads neatpaliks. Tas noteikti nav tikai mans nopelns. Ja es būtu viena, man nebūtu ģimenes, draugu, atbalstītāju – es ne tuvu nebūtu tik laimīga, nebūtu tur, kur esmu.

TĀPĒC ES GRIBU PATEIKT PALDIES…

ĢIMENEI -vīram, kurš daudz, daudz strādā, lai es brīvi varētu nodarboties ar to, kas man patīk. Sievietei tas ir tik, tik svarīgi! Un viņš ne reizi nav sūdzējies, ka jūtas noguris, jo arī viņam patīk savs darbs (pareizāk – darbi), kaut arī tie ir nenormālos apjomos dažādās diennakts stundās. Paldies dēliņam, kurš pieņem mani tādu, kāda es esmu. Kurš gan cits par 100% var pieņemt visas cilvēka emocijas un tāpat viņu mīlēt, ja ne mazs bērns? Un viņš ir tik apbrīnojami izturīgs, pozitīvs un dzīvespriecīgs. No viņa es mācos visvairāk. Protams, arī Everta omēm, kas dzīvo līdzi viņa ikdienas gaitām un atbalsta.

DRAUGIEM – mūsdienu dzīvesritms ir samazinājis satikšanās reizes ar draugiem “dzīvajā”, toties tas tās ir padarījis īpašākas. Šobrīd mani draugi pārsvarā ir vecumā, kad tiek dibinātas ģimenes, dzimst bērniņi. Protams, ka līdz ar to, viņi un es, esam kļuvuši aizņemtāki, jo ģimene ir 1. vietā. Bet pēdējā laikā no draugiem tiek saņemtas tikai pozitīvas ziņas, un man ir liels prieks dzirdēt, ka viņu dzīves nostabilizējas. Tie kas lasa – jūs zināt, par kuriem no jums es runāju ;).

SKOLĒNIEMmazajiem, kas apmeklē Mazo pavāru skoliņas nodarbības. Šī gada maija beigās kļuvu par Jamie Oliver Food Revolution kustības vēstnesi Latvijā. Tas mani pamudināja arī pašai uzsākt mazu projektu – Mazo pavāru skoliņu, kuras ietvaros kopā ar bērniem kopā iepazīstam dažādus produktus un mācamies tos pagatavot. Esmu sajūsmā par bērnu atvērtību un vēlmi pamēģināt visu jauno, kaut gan daļa vecāku brīdināja, ka mājās nemaz tik atvērti uz visu jauno mazie neesot. Tomēr gatavojot kopā ar citiem bērniem, viņi ir sajūsmā! Un paldies bērnu mammām, kuras man uzticas un ved savus mazos uz nodarbībām, jo veidojot šo projektu, paļaujos uz savām zināšanām un idejām, un es nezinu, kāds būs gala rezultāts šim visam. Pirmais skoliņas izlaidums būs maijā un tad, cerams, būs arī pirmie secinājumi :).
www.facebook.com/mazopavaruskolina

EVERTA BĒRNUDĀRZAM – par to, ka ar sirsnību aprūpē manu mazo, kad es vēlos padarīt citus darbiņus. Kopš viņš sāka apmeklēt bērnudārzu, esmu kļuvusi daudz harmoniskāka un zinu, ka mums abiem tas nāk par labu.

SADARBĪBAS PARTNERIEM – šis blogs nav nekāda naudas bedre. Bieži cilvēki prasa – vai var nopelnīt ar blogu? Varu galvot, ka līdz šim blogā nav publicēts neviens maksas raksts vai reklāma. Tas nebūtu iespējams bez sadarbības partneriem, jo blogs tomēr šobrīd ir mana galvenā nodarbošanās, un cik tad ilgi arī var rakstīt “pa tukšo”? Tāpēc sadarbības partneri ir svarīgi, jo viņi palīdz īstenot manas idejas, kuras es tāpat vien, tērējot savus resursus, nevarētu atļauties. Paldies tiem, kas mums uzticās jau no pirmajām bloga dienām (tas ir drosmīgi) –  veikaliem “Biotēka”, “Zvaigzne ABC”, “H&M “, “Lindex”, “Muki”, kampaņai “Bioloģiski”,  bērnu apģērbu zīmolam “Hebe”, apavu zīmoliem “Palladium Boots” un “Richter”, izdevniecībai “Liels un mazs”“FlyMeAway” (par burvīgo ceļojumu uz Madeiru). Paldies visiem, kurus iepazinu gatavojot Ziemassvētku “giveaway” un ikvienam, kuri iesaistījušies bloga materiālu tapšanā – ceru, ka mēs vēl sadarbosimies! :) Atsevišķi jāpiemin arī laba ēdiena cienītāju apvienība “#foodiesbrunchlv”, kas ikdienā regulāri papildina manas zināšanas par tēmu “ēdiens”. Un, protams, fotogrāfiem, bez kuriem blogā ik pa laikam nebūtu arī labu fotogrāfiju – Anetei Rūķei, Kristai Kudorei, Mārtiņam Otto un Līgai Vītolai.

Un, protams, LASĪTĀJIEM! JUMS! Paldies regulāriem lasītājiem un tiem, kas komentē, sūta personīgas vēstules. Atgriezeniskā saite ir ļoti svarīga, jo tas liek apzināties – kāds lasa, kādam interesē, kādam patīk. Ja tā visa nebūtu – nebūtu arī šī bloga. Paldies. Es jūs ļoti cienu. 

Visvairāk esat lasījuši šādus rakstus: 

 1. “Kāpēc es pārtraucu bērna kopšanas atvaļinājumu”;
 2. “Kaitinošākie jautājumi jaunajiem vecākiem”;
 3. “Otrās dzimšanas dienas priekšvakarā”;
 4. “Mammai nav jābūt perfektai. Saruna ar Katrīnu Puriņu”;
 5. “Toma un Lauras subjektīvais 2015. gada restorānu tops”;
 6. “Ko nepirkt gaidot bēbīti”;
 7. “Ar bērnu uz festivālu”;
 8. “Kā Everts 2 gadus svinēja”;
 9. “Everts ēd!”;
 10. “Sievietes figūra pēc dzemdībām – kāpēc mums tik ļoti patīk to apspriest?” / “Pieci gadi”.

 

Vēlamies novēlēt jums to pašu banālāko – priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu, jo aiz šī novēlējuma slēpjas viss – laba veselība un saticība, spēja sasniegt savus izvirzītos mērķus un justies laimīgam! Atrodiet laiku sev, saviem mīļotajiem un bērniem, baudiet ikdienu un sviniet svētkus! 

Toms, Laura un Everts Grēviņi

DAŽO FOTO NO MŪSU 2015. GADA

IMG_6835

Laura Ferry-2468

DSC_0839

IMG_6550

IMG_5500

IMG_1358-Edit

IMG_0893-Edit

DSC_0605

20527509268_ef2bd8973f_o

DSC_0125

DSC_0201

Processed with VSCOcam with c1 preset

BioBrunch_MG_7665

BioBrunch_MG_8026

EEK (40 of 116)

EEK (98 of 116)

 

TITULBILDE: Aleksejs Belokopitovs

PĀRĒJIE FOTO: Dace Alpa, Līga Vītola, Mārtiņš Otto, Krista Kudore, Anete Rūķe

 

 

3 komentāri

  • Laura

   Paldies Tev, ka seko līdzi un dalies ar savu viedokli! Lai priecīgi jūsu ģimenei svētki!:)

   Atbildēt
 1. Avatar

  Man vispār baigais prieks, ka esat tik sabiedriski drosmīgi vecāki! Man prieks, ka tas saveda mūs kopā :] visu cieņu par drosmi uzņemt Jūsmājās! Paskat, arī tā var izveidot draudzību :]

  Atbildēt

Komentē