Viens + Viens gada jubilejas “giveaway”

Viens + Viens gada jubilejas “giveaway”

Kā jau vakar minēju, Viens + Viens pirmo gadiņu vēlamies nosvinēt ar giveaway jeb lasītāju apdāvināšanu vairāku dienu garumā!

LIELAIS GIVEAWAY SĀKSIES 1. APRĪLĪ, VIENS + VIENS FACEBOOK LAPĀ:
www.facebook.com/viensplusviens

TĀS BŪS:

LINDEX SEDZIŅA UN MIEGA ZAĶIS ZĪDAINIM

 S0000007297285_F_W40_20150527110338

Kā pirmā dāvaniņa būs LINDEX sedziņa un zaķītis pašiem mazākajiem. Divas lietas, kam mazulīši patiesībā spēj pat ļoti pieķerties – kurš gan nav redzējis skatu, kā bērniņš, kas tikko iemācījies staigāt, visur velk līdzi savu mīļāko sedziņu vai miega lupatiņu, kas piesātināta ar mammas smaržu un tieši tāpēc liek justies drošībā. Organiskās kokvilnas sedziņa no vienas puses apdrukāta ar maziem pukntiņiem, no otras – ar kokiem, mājiņām, dzīvniekiem un gaisa baloniem!

Viens laimīgais tiks pie šī komplektiņa.
www.lindex.com

RICHTER APAVU PĀRIS

Esam pārliecinājušies par Richter apavu kvalitāti, tādēļ šajā pavasarī, kad atkal jādomā par piemērotiem sezonas apaviem bērniem, vēlamies kādām mazajām kājiņām uzdāvināt jaunu apavu pāri! Par Richter apaviem vairāk lasi šajā bloga ierakstā. Krāsaini un ērti zābaciņi, zandalītes – nepieciešamā izmēra apavus uzvarētājs varēs izvēlēties pēc savas gaumes!

www.richter.at
www.kinderstep.lv

BIOTĒKAS DĀVANU GROZS MAMMAI UN BĒRNAM

83771         83791          urtekram-coconut-shower-gel-with-dispenser-245-ml-273628-en  137471_01

569d14ede4b05cff540391e0.1000x1000569d14e3e4b05cff540391de.1000x1000 569d14fee4b05cff540391e3.1000x1000

Kopā ar mūsu sadarbības partneri “Biotēka” esam sarūpējuši dāvanu komplektu mammai un bērniņam.

Mammai:

  • URTEKRAM kokosriekstu šampūns normāliem matiem
  • URTEKRAM kokosriekstu izsmidināmais kondicionieris normāliem matiem
  • URTEKRAM kokosriekstu dušas želeja normālai ādai

URTEKRAM kosmētika tiek gatavota bez jebkādiem mākslīgiem uzlabotājiem, piedevām, mākslīgiem konservantiem un krāsvielām. Visi Urtekram līdzekļi ir COSMOS ORGANIC sertificēti.

Bērnam:

MOGLI bioloģiskie gardumi jau labu laiku ir iekarojuši arī Latvijas bērnu sirdis. Sakot pēc pieredzes –  Mogli mūtijiem, batoniņiem un cepumiem būs grūti patekt NĒ arī vecākiem…:) Nesatur mākslīgus aromatizētājus, konservantus un krāsvielas. Cepumu gatavošanā izmantots sviests (nevis palmu eļļa). Gatavoti no bioloģiskām izejvielām.

www.bioteka.lv

ALL IS YAY ZVĒRU SPILVENTIŅŠ

unnamed-22 

ALL IS YAY ir Latvijā dibināts brends, kas ražo tekstila izstrādājumus sietspiedes un adījuma tehnikās. Vēlamies kādam no jums uzdāvināt ALL IS YAY dzīvnieku spilventiņu pēc izvēles! Šie spilveni ir roku darbs, kuru pagatavošanā izmantots siens, kaltēti ziedi, poleisters, ūdensbāzes tinte, kokvilna. Atliek tikai izvēlēties, kurš zvērs tev mīļāks! :)

AIY gatavo arī dažāda veida auduma maciņus, maisiņus un rotaļlietas, cimdus un cepures. Visu AIY produkciju var apskatīt etsy veikalā: www.etsy.com/shop/AIYshop

www.facebook.com/allisyay/

KARLA MAZUĻU ZĀBACIŅI

 

Zīmols “Karla” dzima kā māmiņas vēlme mazuļa gaidīšanas laikā siltās sajūtas ietērpt fiziskā materiālā. Tā tapa pirmie “Karla” zābaciņi.  “Karla” priecē un ļauj ietērpt vissirsnīgākās sajūtas un vēlējumus savos izstrādājumos, dāvājot tos mazulim nākot pasaulē, raudzībās un citos īpašos, priekpilnos brīžos, kad vēlamies paust mīlestību.

“Karla” piedāvā Latvijā ražotus aksesuārus, lai priecētu gan zīdaiņus, gan mazuļus, gan viņu vecākus un draugus. Tie sevī ietver roku darbu, kvalitāti, mīlestību un iedvesmu, ko rada bērni. Aksesuāri ir tamborēti no rūpīgi izvēlētiem materiāliem, kas iegādāti Eiropā – suri bērnu alpakas, kazlēna mohēras, vilnas, merīno vilnas dzijas, kas apdarinātas ar kvalitatīvu mākslīgo kažokādu.

Viens laimīgais iegūs savā īpašumā “Karla” zeķīš – zābaciņus pēc savas izvēles. Zābaciņu izmērs 0 – 6 mēn., 6 – 12 mēn.

karla.lv

JAUNĀKIE BIKIBUKI (NR. 73 – NR. 78)

806_855343567922462_5196443775402037532_n

Mēs, kā lieli bērnu grāmatu lasītāji, nevaram neiekļaut jubilejas “giveaway” kādu grāmatiņu. Šoreiz tie būs 6 jaunākie Bikibuki, no kuriem Everts pusi jau iemācījies no galvas!

Jaunākajā Bikibuku laidienā ietilpst:

  • Imanta Lasmaņa dzejolis “Ziemas miegā”, ko ilustrējusi gleznotāja Vija Zariņa;
  • Astrīdes Ivaskas dzejolis “Ačgārni”, ko ilustrējis Kaspars Zariņš;
  • Laimona Pēlmaņa dzejolis “Trīs mednieki”, ko ilustrējusi Liene Mackus;
  • Jāzepa Osmaņa asprātīgais dzejolītis par lietu “Lietus mīklas”, ko ilustrējusi māksliniece Ella Mežule
  • Jāņa Baltvilka dzejolis “Trīs kukaiņi”, ko ilustrējusi māksliniece Anita Paegle;
  • kā arī pirmais Bikibuks latgaliski – Ontona Slišāna dzejolis “Agrys reits”, ko ilustrējis mākslinieks un daudzu animācijas filmu autors Vladimirs Ļeščovs.

www.lielsmazs.lv

LIELAIS GIVEAWAY SĀKSIES 1. APRĪLĪ, VIENS + VIENS FACEBOOK LAPĀ:
www.facebook.com/viensplusviens

Komentē