Viens + Viens jau gadiņš!

Viens + Viens jau gadiņš!

Rakstu šo un domāju, cik daudz var notikt gada laikā. Pirms gada precīzi šai dienā mēs palaidām šo blogu – es un mans vīrs Toms, kurš, lai gan pasīvāks, tomēr ir Viens + Viens līdzautors. Tomēr viņš vislabāk zina, cik daudz man šis blogs nozīmē un zina, ka gada laikā blogs ir licis justies gan ļoti pacilātai, gan novedis mani līdz asarām (tas gan ir salīdzinoši reti, citādi diez vai šo blogu uzturētu :).

Ja vien nejaušs lasītājs zinātu, cik daudz man nozīmē šis blogs! Pavisam notekti gada laikā ir audzis ne tikai pats blogs, bet arī es pati, par Evertu nemaz nernājot. Šo blogu vēlējos uzsākt rakstīt jau agrāk, un, lai gan sākotnējā ideja bija par recepšu blogu bērniem, drīz vien tā apauga tik ļoti, ka šobrīd šis ir ģimenes blogs – par dzīvi, par bērniem, par ēdienu, šad tad par mūziku. Par to, kas veido mūsu ģimeni, un kas ir mums svarīgs. Blogs man bija kā jauns sākums pēc ļoti grūta laika, kad mani bija pārņēmusi ja ne kas līdzīgs depresijai, tad pamatīgs izmisums – kad Everta kāja bija ģipsī un mēs diendienā dzīvojāmies pa mājām, nezinot, kā būs tālāk. Blogs pēc šī posma bija jauns, pozitīvs sākums! Un galu galā esmu šeit – turpinot rakstīt nu jau ar otru bērniņu puncī!

image1-62

Šī gada laikā esam gan iekarojuši labas vietas blogu topos, gan sapulcinājuši ap blogu teju 5000 Facebook un 3000 Instagram sekotāju, kas no vienas puses ir tikai cipari, bet no otras – aiz katra no tiem slēpjas kāds cilvēks – bloga lasītājs! Pats lielākais PALDIES JUMS! Skaidrs, ka tikai jūs esat tie, kas motivē padalīties un iztekt savu vedokli par dažādām tēmām, motivē nebaidīties pateikt kaut ko, par ko citi varbūt baidās runāt skaļi. Īpašs paldies mammām, kas regulāri lasa un komentē, kas atbalsta brīžos, kad Facebook “share” skaits sāk biedēt un sajūtos nedroši, kad manas domas palaistas tik tālu! Es ceru, ka šis neizklausās pēc plika un banāla paldies, jo man tas nozīmē daudz vairāk…

Tāpat es ceru, ka lasītāji jau zina, ka mēs esam par patiesumu! Dzīve ar bērniem ir skaisti, bet, tai pat laikā, tā ir izaicinājumiem pilna dzīve! Bet visas sajūtas ir tā vērtas, lai dienas beigās pateiktos par to, ka mums ir pats svarīgākais – ģimene.

Paldies arī sadarbības partneriem – šis blogs nav nekāda naudas bedre, tāpēc uzturēt to nebūtu iespējams bez sadarbības partneriem, kas blogošanā ir ļoti svarīgi, jo viņi palīdz īstenot manas idejas, kuras es nemitīgi tērējot ģimenes resursus nevarētu atļauties. Paldies tiem, kas mums uzticās jau no pirmajām bloga dienām (tas ir drosmīgi) –  veikaliem “Biotēka”“Lindex”, “Muki”, kampaņai “Bioloģiski”,  bērnu apģērbu zīmolam “Hebe”, apavu zīmoliem “Palladium Boots”un “Richter”, izdevniecībai “Liels un mazs”“Zvaigzne ABC”“FlyMeAway” u.c. Paldies ikvienam, kuri iesaistījušies bloga materiālu tapšanā – ceru, ka mēs vēl sadarbosimies!

Apkopoju bloga pirmajā dzīves gadā lasītākos rakstus. Pašai jau tagad senākus rakstus ir nedaudz savādi lasīt, jo ir lietas, kas jau ir mainījušās, un kuras uztveru citādāk. Ir raksti, kuri tapuši  emociju uzplūdā, ir raksti, pie kuriem jaunāki komentāri ļoti samulsina, jo viss jau ir paspējis mainīties. Bet ne tāpēc es kaut ko tagad dzēsīšu ārā. Šīs sajūtas ir tikai kārtējais pierādījums tam, cik mainīga ir lietu būtība – ar katru vecākošanās gadu aug pieredze, mainās attieksme, un galu galā blogs man ir kā sava veida terapija un pašizaugsmes platforma.

Bloga lasītāko rakstu TOP 10:

 1. Kāpēc es pārtraucu bērna kopšanas atvaļinājumu
 2. Varbūt pasmejamies par TĀM mammām
 3. Viena diena mājās…
 4. Kaitinošākie jautājumi jaunajiem vecākiem
 5. Otrās dzimšanas dienas priekšvakarā…
 6. Kā nedusmoties līdzi bērnam
 7. Ko nepirkt gaidot bēbīti
 8. Toma un Lauras subjektīvais restorānu tops
 9. Mammai nav jābūt perfektai
 10. Viens + Viens = Četri

DZIMŠANAS DIENAS IR JĀSVIN! VIENS + VIENS GADA JUBILEJU SĀKOT AR 1. APRĪLI ATZĪMĒSIM AR GIVEAWAY – PAR TO VAIRĀK JAU RĪT!

SEKO MUMS: 

www.instagram.com/viensplusviens
www.facebook.com/viensplusviens
www.instagram.com/lauragrevina
www.instagram.com/tomsgrevins

FOTO: studiodiy.com

10 komentāri

 1. Avatar

  Sveicieni “dzimšanas dienā” ! Lai blogs paliek tikpat interesants arī turpmāk :)

  Atbildēt
 2. Avatar

  Daudz laimes! :) Prieks, ka caur mūsu blogiem mums bija iespēja iepazīties arī dzīvē. :) Lai Viens+Viens plaukst un zeļ. :)

  Atbildēt
  • Laura

   Paldies! Blogs notekti ir devis daudz tieši dažādo iepazīšanos dēļ :)

   Atbildēt
 3. Avatar

  Paldies par saturīgajiem rakstiem! Lai top vēl un vēl!

  Atbildēt
 4. Avatar

  Sveicu! Tā turpināt! 😊

  Atbildēt
 5. Avatar

  Blogus reti lasu, bet šis blogs ir ar savu “garšu” un piesaistīja jau no pirmās dienas, kad to atradu. Neviļus sevi pieķeru pie domas, ka ļoti gaidu atkal jaunu rakstu blogā, jo no katra raksta paņemu kādu ideju sev, ģimenei un bērna pasaules sapratnē :)
  Paldies tiešām no sirds un lai ir iedvesma un darboties prieks arī turpmāk!!!

  Atbildēt
 6. Avatar

  Liels paldies par viens+viens! Šis ir vienīgais blogs, kuru lasu! Patiesums un cilvēcīga sirsnība ir tas, kas padara šo vietni īpašu. Lai nezūd vēlme dalīties un pietiek laiks to pārvērst tekstā! Par turpinājumu!

  Atbildēt
 7. Avatar

  Liels paldies, ka raksti! No visiem dzīvesstila/bērnu/ēdienu blogiem šis šķiet ne vien vispatiesākais, bet arī godīgākais, reālākais, iedvesmojošākais un izpalīdzīgākais manās ikdienas gaitās ar pusgadnieku. Man patīk! Ļoti, ļoti patīk! Patīk, ka liek domāt nevis vienkārši kaut ko pieņemt par taisnību, patīk daudzšķautņainība, sirsnība un galvenais – vieglums. Paldies un daudz laimes dzimšanas dienā!

  Atbildēt
 8. Laura

  Mīļs paldies, prieks dzirdēt šādus vārdus!! :)

  Atbildēt

Trackbacks/Pingbacks

 1. Viens + Viens gada jubilejas “giveaway” | Viens + Viens - […] Kā jau vakar minēju, Viens + Viens pirmo gadiņu vēlamies nosvinēt ar giveaway jeb lasītāju apdāvināšanu vairāku dienu garumā! […]

Komentē