Dažas lietas bēbītim…

Dažas lietas bēbītim…

Šajā raksā neieteikšu jums ratus, gultu vai autokrēsliņu – varbūt kaut kad, bet ne tagad… :). Šoreiz gribu padalīties ar dažiem atradumiem – pilnīgi dažādiem un galīgi nesaistītiem, bet visi kā viens – domāti mazulīšiem.

*Un tiem, kas lasot padomās (jo vienmēr kāds atļausies tā nokomentēt)- APMAKSĀTA REKLĀMA! – atļaušos piebilst, ka es nekad neieteikšu jums ko tādu, kas man pašai nepatiktu un neliktos tā vērts, lai ar jums padalītos. Ir topošās māmiņas, kuras man vaicā, kur es atrodu glītas, interesantas un praktiskas lietas mazulītim. Šis raksts ir viņām!

ČuČi ligzdiņa

Processed with VSCO with f2 preset

Ieraudzīju un iemīlējos! Vēl tad, kad pat nebiju stāvoklī ar otro bērniņu, instagramā sāku sekot līdzi kādam kontam, kurš publicē mazulīšus, čučot šāda tipa ligzdiņās. Sāku meklēt, vai kaut kas līdzīgs top arī Latvijā, jo, kā jau “pinteresta cienīgiem”  ārzemju zīmoliem pienākas, tie ir gan dārgāki, gan jāmaksā par piegādi. Nopriecājos, kad pēc ilgiem meklējumiem beidzot atradu “ČuČi”.

“ČuČi” ligzdiņas ir 100% Undīnes Gusevas roku darbs – ideja par to radīšanu radās dodoties raudzībās. Nu labi, lai būtu pavisam godīgi – iesaistīta arī 85. gadus vecā Omamma, no kuras arī Undīne, acīmredzot, mantojusi arī šūšanas talantu!

Pieejamas 3 veidu ligzdiņas: mini (60 cm) – pašiem mazākajiem, pirms laika dzimušajiem bērniņiem, standarta (70 cm) un maxi (80 cm) – līdz apmēram gada vecumam. Ligdzdiņām var izvēlēties matracīti ar kokosa šķiedru vai sinaptonu. Drīzumā plānotas arī ligdzdiņas ar rokturīšiem – lai čučošo mazulīti varētu pārnest no vienas vietas uz citu.

Ligdzdiņas var iegādāties TE.

Mēnešu kartītes

10398620_252563335079905_116930156927636706_n

Tikko kā citā rakstā minēju “Bilžu burtu” alfabēta plakātu un kartītes. Bet ko darīt, ja patīk? Pieminēšu arī šīs! :) Dažas mammas neuzskata, ka pirmajā dzīves gadā mazajās mēneša jubilejās bērniņš būtu jābildē, kur nu vēl jācep kūkas un tā tālāk. Es laikam esmu kaut kur pa vidu – kūku izcepu tikai pirmajā mēnesī, bet bildēt – to gan. Lai gan likās, ka to Everta pirmajā dzīves gadā darīju daudz, jau tagad nožēloju, ka ikmēneša fotogrāfijām nav kāda “odziņa”. Šoreiz mēģināšu laboties, jo man būs labs iemesls – mēnešu kartītes!

Mēnešu kartītes vari iegādāties TE.

Pirmā gultasveļa

Processed with VSCO with c1 preset

Viens no pēdējā laika atklājumiem ir SEBE Home – mājas un viruves tekstila izstrādājumi. SEBE Home uzrunāja ar latviešu ražojumam netipiski oriģinālām apdrukām. Ražošanā tiek izmantots kvalitatīvs organiskās kokvilnas satīns , videi un bērnam draudzīgas auduma apdrukas krāsas. Vari pasūtīt gultas veļu sev vēlamā izmērā ar āpšem, kaķem, ziloņiem utt. – kas nu kuram bērnam vai vecākiem tuvāks! Mana izvēle krita uz kaķīšiem, jo tie ir arī mūsu mājdzīvnieki :).

Gultasveļu un virtuves tekstilu var iegādāties TE un meistardarbs.lv.

Ķermeņa kopšanas līdzekļi

LC_00_Nappy_Cream_White_Mallow_ copy LC_OO_Body_Oil_NO_Fragrance_RGB copy

Protams, mazam zīdainītim ādas kopšanas līdzekļi ir nepieciešami minimāli. Tomēr ir pāris lietiņas, kuras pieticīgajam “ādas kopšanas līdzekļu plauktiņam” esmu sagatavojusi. Jau esošajām māmiņām noteikti ir dzirdēts Weleda zīmols. Par tā kvalitāti, efektivitāti un draudzīgumu pat pašai maigākajai ādiņai pārliecinājos jau Everta laikā, tāpēc arī šoreiz paliksim pie šī. Pa 3 gadiem gan ir parādījies arī kaut kas jauns – ja tolaik bija pieejama tikai kliņģerīšu produktu sērija, tad nu pieejama arī altejas – vēl jūtīgākai zīdaiņa ādai. Protams, pirms dzimšanas jau īsti nevar zināt, cik jūtīga tā āda būs, bet drošības labad tomēr izvēlos produktus, kas paredzēti jūtīgai ādai – par sliktu jau nenāks! Ja jānosauc konkrēti produkti, tad tie būtu: altejas krēms autiņu zonai un kliņģerīšu eļļa zīdaiņa ādas kopšanai.

Weleda ķermeņa kopšanas līdzekļus vari iegādāties TE.

Pirmās drēbītes

Te gan es varētu izplūst…. jo drēbītes visur tik daudz un tik skaistas, ka varētu tik pirkt un pirkt, betm visu nevar… un jā – bērni pirmajā dzīves gadā aug tik ātri, kā vairs nekad savā dzīvē. Jāizvēlas dažas, tāpēc es nosaukšu trīs favorītus!

Baby.more

13161790_1717054815243527_7240926394207649542_o-2

Viens no jaunākajiem pašmāju zīmoliem priecē acis tik ļoti, ka.. “nu vienu jau var”…:). Mūsu pirmais komplektiņš gan vēl ir tapšanas stadijā, un ļoti ceru, ka tas būs tas īpašais, kurā mazo vedīsim mājās!

Baby.more drēbītes vari iegādāties TE.

Lindex

c2c2r_1603_newborn_01 S0000007285723_F_W40_20150601142902

 

No populārajiem ārzemju zīmoliem, man vienmēr ir ļoti patikušas Lindex drēbītes mazulīšiem. Šis tas vēl saglabājies no Everta, par ko ļoti priecājos, jo abi puikas būs dzimuši vienā sezonā – vasarā. Arī Lindex pēc 2 gadu pārtraukuma, kad pēdējoreiz iegriezos zīdaiņu nodaļā, ir parādījies kas jauns. Neiet runa par kolekcijām, jo tās, protams, mainās regulāri, bet, piemēram, jāuzteic tāds jaunums kā bodiji ar divām pogu rindām – lai tie derētu ilgākam laikam (piemēram, šis). Šajos bodijos tiek izmantota organiskā kokvilna, kas arī ir svarīgi mazulīša ādai. Tāpat man ir svarīgi, lai garderobē būtu bodiji, kas pogājami arī no priekšas.

Lindex drebītes var iegādāties TE.

Hebe

13103254_1082727941789041_2436078226717015299_n-2

Hebe mums ir īpaši, jo šogad tika radīta apģērbu līnija “Musique”, kuras ietvaros uz pāris apģērbiem bija arī apdrukas ar Tomu. Skaidrs, ka esam sagādājuši mini “Musique” komplektiņu arī mazākajam Grēviņam! Tagad gan jau aktuālas citas kolekcijas, bet ne mazāk foršas un krāsainas! Arī bodiji ar pogājamo priekšu un mini cepurītes.

Hebe drēbītes vari iegādāties TE.

Lai vasarīgs mazulīšu gaidīšanas laiks tām topošajām māmiņām, kas izlasīja! ;)

5 komentāri

 1. Avatar

  Es vēl pievienotu sarakstam šūpulīti – ļoti parocīgi un ērti pirmajos mazuļa mēnešos. Man jau otrais bērniņš katru dienu šūpojas tādā :) Klāt pie manas gultas, vienā līmenī ar to, līdz ar to nav jākāpj ārā, lai mazulīti apčubinātu, kā arī būtu ērti šūpināt sēžot.
  https://ettetete.com/supulisi/

  Atbildēt
  • Laura

   Šūplulītis mums arī būs – no draugiem :)

   Atbildēt
 2. Avatar

  Es visu laiku domāju par ČuČi ligzdiņu, bet mani kaut kā nemierīgu dara jautājums par to mīkstumu..parasti bēbīšiem neiesaka tuvumā likt nekādas mantiņas, spilvenus, segas dēļ nosmakšanas riska. Varbūt, kā jau ar pirmo bērnu mēdz gadīties, es nedaudz pārspīlēju, bet labprāt uzklausītu kādas citas māmiņas domas par šo. Cik droši ir likt bebuci šādā ligzdiņā?

  Atbildēt
  • Laura

   es domāju, ka tik pa droši, cik pakaviņā ;)

   Atbildēt
   • Avatar

    Laura, saki lūdzu, vai ligzdiņu ir ērti izmantot arī bebi barojot? Vai tur labāk pakaviņš?

    Atbildēt

Trackbacks/Pingbacks

 1. Ko man iemācīja Everts (par zīdaiņu lietām) | Viens + Viens - […] kā un kur bērnam būtu jāguļ – ļaujamies sajūtām! Šobrīd viņš čuč savā “ligzdiņā” blakus mūsu gultai. Atkāpšanās no…

Komentē