Seši gadi un mūsu puisēna vārdiņš!

Seši gadi un mūsu puisēna vārdiņš!

Daži manas dzīves svarīgākie datumi:

27.07.1989. – mana dzimšanas diena

3.05.2013. – diena, kad apprecējos

30.08.2013. – Everta Veslija dzimšanas diena

26.06.2016. – Edvīna dzimšanas diena

6.07.2010. – diena, kad pirmoreiz runāju ar Tomu…Šī diena pirms sešiem gadiem! Pilnīgi citādāka diena, kā šodiena. Rīgas centrā bija karsts un saulains. Rīga – pilna ar skolēnu Dziesmu svētku dalībniekiem. No kārtējā Dziesmu svētku pasākuma Vērmanes dārzā ar draudzeni dodamies mājās. Pa Brīvības ielu – gar jaunatvērto Radio 101, kuram blakus atrodas Narvesen veikals. Garāmejot redzu, ka tajā ieiet Toms Grēviņš. Tā kā pirms tam bijām apmainījušies arī virtuāliem “čau” un acu skatieniem “Pienā”, kaut kas tirda atrast iemeslu, lai arī dotos iekšā tajā Narvesenā. Draudzene reaģē ātri – esot taču jānopērk coca cola! Domāts – darīts. Dodamies iekšā, un tūlīt jau ar Tomu  apmaināmies ar neveikliem “čau” un vēl kādu stulbu teikumu par Dziesmu svētkiem. Viss. Toms aiz pārsteiguma pat aizmirst kredītkarti. Tāds tam visam sākums.

Drīz pēc tam jau sekoja kaut kas foršāks, gan nakts braucieni pēc Toma ētera (kas agrāk beidzās 22:00) ar velo uz jūru, gan dejošana pie tolaik jaunās Arcade Fire plates. No A-Z. Laikam varam teikt, ka Arcade Fire plate “Suburbs” ir mūzika, pie kuras iemīlējāmies. Tik īpaša, ka nu varu atzīt – kalpojusi par iedvesmu arī mūsu mazākā Grēviņa – Edvīna – vārdam. Grupas  galveno solistu un dziesmu autoru sauc Vins Batlers (Win Buttler). Vins, pilnajā vārdā – Edvins. Mazliet latviskojot – Edvīns. Kalendārā ierakstīts, bet šķiet, ne tas populārākais vārdiņš. Varbūt Edvīnam būs vienalga, kas ir Arcade Fire, varbūt nepatiks šī mūzika. Lai gan brālis jau iemācījies atpazīt. Bet mums tā vienmēr būs mīlestības mūzika, tāpat kā mazais puika – daļiņa mūsu mīlestības, kas materializējusies.

Es zinu, ko šovakar klausīsimies mēs… Bučas, Tom!

P.S. Mazu interviju ar mums par mīlestības tēmu vari izlasīt precos.lv

FOTO: Marta Logina

6 komentāri

 1. Avatar

  Cik skaisti! Ar vīru iepazināmies tieši 2010.gadā un arī mūsu iepazīšanās bija maģiska, kā arī visi šie 6 gadi ir pagājuši brīnumaini, neticami.. Šobrīd ar vienu brīnumu puncī viss liekas vēl maģiskāk un brīnumaināk! Novēlu Jums Zelta kāzas un vēl vairāk!!!

  Atbildēt
 2. Avatar

  Super, burvīgs stāsts! The Suburbs ir tik maģisks albums! Un man vienmeer ir paticis dziedātāja vaards, Vin apsvēru kaa vārdu savam otrajam deelinjam skaistās mūzikas iespaidota!

  Atbildēt
 3. Avatar

  Jūs esat romantiķi :)

  Atbildēt

Komentē