Iedvesmai jaunajam mācību gadam

Iedvesmai jaunajam mācību gadam

Lai gan neviens mūsu ģimenē skolu neapmeklē, līdz ar 1. septembri un jauno mācību gadu, pārņem laba sajūta. Līdz ar dzestro atvasaras rītu gaisu, ar jaunu sparu gribas mesties iekšā darbos. Gribas celties laicīgi – iet, skriet un darīt. Īstenot pa vasaru izsapņotos plānus tā, lai līdz nākamajai vasarai būtu gandarījums par paveikto, un atkal būtu pelnīta atpūta.

Jauns mācību gads ir laiks,kad gribas sevi vai bērnus iepriecināt ar ko jaunu – varbūt praktisku, bet varbūt arī vienkārši skaistumam un iztēles veicināšanai.

Dažas lietas, kas iepatikušās mums!

KOKOTĀJS

DSC_1182

Oliver Latvia atkal ir radījuši kaut ko ļoti glītu, un tajā pat laikā – praktisku un noderīgu mācību procesā. Pagājušā gada pavasarī Oliver Latvija radīja “Draugu – Alfabētu”. Jau tad, kad tas nonāca manās rokās, es gaidīju turpinājumu, jo tik gaumīgs, Latvijā radīts produkts, nebija redzēts sen! Bet nav jau brīnums, ka starp “Drauga Alfabēta” un “Kokotāja” dzimšanu starpā ir teju 1,5 gads, jo, apskatot “Kokotāju”, ir skaidri redzams, kur palicis šis laiks – rūpīgā darbā!

“Kokotājs” ir spēle, ar kuras palīdzību varam mācīties to, kas ir mums tepat apkārt – kokus, dabu. Saprast, ka  ozola “bērniņi” ir zīles, egles – čiekuri, iepazīt, kā izskatās bērza lapas un skaras utt. Spēlei komplektā nāk arī informācija par katru koku – gan vispārīga, gan interesanti fakti, un informācija par koka ārstnieciskajām īpašībām.

Domāju, ka spēle piemērota ļoti dažāda vecuma bērniem, un arī pieaugušajiem. Mazākie var pētīt kokus, mācīties to nosaukumus, lielāki bērni – meklēt attiecīgos kokus, lapas un to augļus dabā. Kartiņas ir cietas un izturīgas, līdz ar to pasargātas no tā, ka mazākie brāļi un māsas varētu tās apskādēt.

Kokotāju vari iegādāties:  www.oliverlatvia.com
Seko Oliver Latvia: www.facebook.com/oliverlatvia/

PASAKU KOLEKCIJA NO H&M

8086_SL_403_low 2                8086_SL_433_low 8086_SL_405_low 4

8086_SL_431_low 8086_SL_404_low 28086_SL_438_low

Es tiešām neesmu nekāda”fashionista”. Tā apzināti nesekoju līdzi jaunākajām modes kolekcijām, un netriecos tās iepirkt. Jaunas kolekcijas pamanu tikai tad, ja tās pašas kaut kā “iekrīt acīs”. Ja ir īpašas! Tas attiecas uz jauno H&M STUDIO rudens/ziemas 2016 kolekciju. It īpaši jau bērniem…

Vispirms jau burvīgos tērpus un aksesuārus ar čigānu dzīvesstila elementiem pamanīju Santas Bindemanes fotogrāfijās blogā Kidsgazette. Pēc tam nolēmu – jāapskata dzīvē! Un jā – šī kolekcija, kurā folkloras pasakas tiek pārvērstas par modīgu realitāti, ir no tām, kad gribētos, lai bērnu drēbes būtu pieejamas arī lielākos izmēros…:) Mammas gan nevarēs sūdzēties, jo šoreiz diezgan labi varēs saskaņoties ar bērniem.

Varbūt Tavs mazais jaunajā mācību gadā ir pelnījis pārtapt par pasaku varoni ar melnu apmetni, kroni uz galvas, un  burvju nūjiņu rokās, vai varbūt par princesi mežģīņotā kleitā…

Kolekcija pieejama no 8. septembra “Galerija Rīga” “H&M”veikalā.

PRIECĪGIE TRAUKI

BB_Bear_tray_craft_1024x1024

Visi zinām, cik svarīgas ir brokastis. Man ļoti patīk šie – Buddy and Bear neplīstošie trauki ar mākonīšiem, cipariem, lāčuka ģīmīti utt. Priecīgākām brokastīm mazajiem bērnudārzniekiem vai skolēniem!

Traukus vari iegādāties: buddyandbear.com
Seko Buddy & Bear: www.facebook.com/buddyandbearuk; www.instagram.com/buddyandbear/

AIY PENĀLIS

 

13962762_1444460065580874_6252582632131170287_n 14068247_1444460062247541_2108597904503769569_n

Nezinu, cik piemērots šis penālis būs skolā gājējiem, bet studentiem un citiem, kam nepieciešamo kancelejas piederumu klāsts ikdienā aprobežojas ar pāris zīmuļiem, būs labi! Un vispār jau krāsainajā maciņā var ielikt arī kādu skropstu tušu un lūpu spīdumu. Penālis, kosmētikas maciņš,vai varbūt naudas? Kas nu tā īpašniekam vairāk vajadzīgs!

Maciņu vari iegādāties : www.etsy.com/shop/AIYshop
Seko AIY: www.facebook.com/allisyay/www.instagram.com/aiy.shop/

ALFABĒTA PLAKĀTS “JAUTRIE ĪPAŠĪBAS VĀRDI”

Scene3_1024x1024

Alfabētu zīmēšana nudien ir topā (blogā pat ir apkopoti).Kamēr tie ir tik dažādi – tas priecē, jo ir no kā izvēlēties! Secret Forest piedāvā apgūt alfabētu kopā ardažādiem īpašības vārdiem. Uz plakāta gozējas: auksts saldējums, laimīgs valis, zaļa sega utt. Pieejams A3 un A4 formātā, ar un bez rāmja.

Alfabētu vari iegādāties : https://secretforest.lv/collections/plakati-berniem/products/alfabeta-plakats-jautrie-ipasibas-vardi
Seko Secret Forest: www.facebook.com/secretforeststorelatvia/www.instagram.com/secretforeststore/

KONCERTU CIKLS “PATIEŠĀM MAZIŅIEM”

6358748036944186621892622963_music

Vēl vari paspēt iegādāties abonementu pirmsskolas vecuma bērniem paredzētajam konceru ciklam “Patiešām maziņiem”. Piekodināšu, ka abonementi jāiegādājās tiešām laicīgi – daļa jau ir izpirkti. Abonements iekļauj biļetes uz 4 dažādiem koncertiem: “Ezītis miglā” oktobrī, “Pasaku fejas brīnumnūjiņa” decembrī, “Smilšu pasaka ar zelta putnu” februārī un “Mīļdziesmiņas” martā.

Mēs šogad uz koncertiem sūtīsim Evertu ar tēti!

“Biļetes vari iegādāties: www.bilesuparadize.lv/organizers/68

TITULBILDE : AIY PENĀLIS

Komentē