Ikdienas aktivitāšu mērītājs – Polar Loop Crystal

Ikdienas aktivitāšu mērītājs – Polar Loop Crystal

Nav nekāds noslēpums, ka blogeriem mēdz piedāvāt kaut ko “tāpat vien”. Pamēģināt, novērtēt, un dalīties OBJEKTĪVĀ viedoklī par to (cik nu mēs katrs vispār varam būt objektīvi). Blogs aug, un neslēpšu, ka šādu piedāvājumu ir arvien vairāk, tomēr, tiem atsaucos tikai tad, ja jūtu – man attiecīgā lieta varētu patikt, un noderētu arī ikdienā. Vēlos būt godīga pret jums!

Tā nu es nesen iepazinos ar Polar Loop Crystal – vizuāli pievilcīgu aproci, kas patiesībā ir arī ikdienas aktivitāšu mērītājs. Man vienmēr ir interesējuši cipari un statistika, it īpaši jau, ja tie attiecas uz manu veselību. Telefonā jau labu laiku izmantoju soļu skaitītāju, ko gan, līdz ar aproces parādīšanos, ātri vien izdzēsu. Interesanti, ka, pie kāda nejauša instagram foto jau saņēmu jautājumus – kas tas, kas ir man ap roku  (piebildīšu, ka foto nebija ar mērķi to reklamēt vai kā citādi izrādīt – bez tagiem un mirkļbirkām). Nebrīnos, ja kāds to uztvēra kā vienkārši glītu aproci, jo vizuāli tā (manuprāt) tiešām ir gaumīga – balta, ar Swarovski kristāliem. Tāda, ko var mierīgi vilkt arī pie kādas svinīgākas kleitas.

Loop2_Crystal_beauty_animated

Polar Loop Crystal aproce :

 • parāda aktivitātes līmeni;
 • sniedz ieskatu, kā aktivitātes līmenis ietekmē veselību;
 • parāda, cik kalorijas dienas laikā patērētas;
 • analizē miegu.

Sīkāk par aproces funkcijām vari lasīt te: https://www.polar.com/en/products/lifestyle/loop_crystal

Kad sāku lietot aproci, ievadīju savus datus – augumu, svaru, vecumu, kā arī sniedzu informāciju par dzīvesveidu, kas, laikam jau, sanāk diezgan neaktīvs – uz treniņiem neeju, lielāko daļu laika pavadu mājās ar zīdaini. Šo gan uzskatu par nelielu aproces mīnusu – esmu barojoša māmiņa, un brīžiem, salīdzinot patērēto kaloriju skaitu ar savu noguruma pakāpi, šķiet, ka šie dati līdz galam neatbilst. Varbūt kļūdos, bet, tā kā patērēto kaloriju skaits mani no aproces piedāvātajām funkcijām interesē vismazāk, sīkāk to neanalizēju.

Visvairāk man interesē mana ikdienas aktivitāte. Cik daudz laika esmu pavadījusi sēžot, cik daudz – staigājot. Kad esi iesniedzis savus datus, aprocē iestrādātā sistēma uzstāda tev atbilstošu mērķi – vēlamo dienas aktivitāti. Tas atkarīgs arī no tā, ar kādu mērķi lieto aproci – lai zaudētu svaru, turētos pie sava treniņu grafika, vai vienkārši, lai sekotu līdzi ikdienas aktivitātei, un palielinātu to, ja nepieciešams. Piebildīšu, ka visus datus apstrādā speciāla aplikācija datorā, kura tiek instalēta līdz ar aproces personalizēšanu. Aproce ik pa laikam atgādina, ka vajadzētu izkustēties – piemēram, ja ilgi sēdēts, aproce iemierdzas un dod zīmi – STEP UP.

Kad nedēļas beigās apskatu, cik aktīva ir bijusi mana nedēļa, nākas secināt, ka tā ir diez gan raiba. Ir dienas, kad aktivitāte ir 90% no vēlamās dienas normas, ir, kad tā ir 120 % – tātad – lielāka par nepieciešamo. Nedēļas laikā tā izlīdzinās, un, varu secināt, ka esmu pietiekami aktīva.

Sākot lietot aproci gan esmu iekritusi nelielā azartā,jo ir patīkami redzēt, ja ikdienas aktivitāte bijusi lielāka par “vidējo”. Ir forši redzēt, ka mērķis ir izpildīts par 100, vai pat vairāk %. Tāpēc, ja man vaicātu: “Vai šāda aproce mudina būt aktīvākai?”, es teiktu : “JĀ”.

Tomēr visinteresantākā sadaļa man šķiet miegs, jo naktī vēl baroju mazo. Aplikācija parāda, cik dadz ir gulēts, un vai miegs bijis kvalitatīvs. Daļa mana miega vienmēr ir saraustīta, bet tas man nav pārsteigums – bēbīša nakts barošana dara savu. Pārsvarā miegs ir 6 – 8 stundas garš. Apskatot savu mēneša dienasgrāmatu, secinu, ka kādu nakti tās bijušas tikai 2 stundas – naktī uz manu dzimšanas dienu :).

Vēl piebildīšu, ka tā (atšķirībā no citiem Polar Loop produktiem) nav ūdensdroša. Esmu gan to nejauši saslapinājusi vannojot bēbi, bet tas nav radījis nekādus bojājumus. Un, lai gan aproce par to atgādina, reizēm aizmirstu to uzlādēt.

Lūk, ieskats manā dienā : 2026 sadedzinātas kalorijas, 15161 nostaigāti soļi ( = 7,78 km). 6 h 14 minūtes miega, no kurām 1 stunda bijusi saraustīts miegs.

Screen Shot 2016-08-29 at 12.31.28

Ir interesanti salīdzināt arī nedēļas aktivitāti kopumā.

Screen Shot 2016-08-29 at 12.46.32

Kopumā esmu apmierināta ar šo aktivitāšu mērītāju, un turpināšu to nēsāt ikdienā. Ceru, ka tagad, kad esmu pietiekami atkopusies pēc dzemdībām, izdosies izvirīt kādu jaunu mērķi, lai mana vienīgā aktivitāte nebūtu tikai pastaigas. Varbūt jāpievienojas Momyfit? :)

APROCE PIEEJAMA VEIKALĀ CUCU LATVIA (T/C “RIGA PLAZA).
Citas tirdzniecības  vietas vari atrast te: https://www.polar.com/us-en/where_to_buy

10 komentāri

 1. Avatar

  Tādas aproces ir “baigā štelle”, ko gribētu daudzi. Bet vienmēr viss aptājas pie -cena.

  Atbildēt
  • Laura

   Protams, protams. Bet ir pieejamas arī mazāk “izcakinātas” un lētākas. Bet nu katram jau jāizvērtē prioritātes. Vienam tas ir soļu skaitītājs, citam labs vīns utt.:)

   Atbildēt
 2. Avatar

  Lietoju šādu aproci (bez dimantiņiem) mēnesi. Tad nesu atpakaļ uz veikalu… mani diemžēl neapmierināja tas,ka aktīvas aktivitātes ar rokām šis pulkstenis fiksē kā nostaigātus soļus. Līdz ar to dienas beigās mērījumu nevarēju uzskatīt par reālu. Bieži nostāvot + nobraukājot mašīnā , aproce uzrādīja,ka pievarēti 20km. To arī atzina veikalā,ka tā esot… bet izskatās labi,tas gan ;)

  Atbildēt
  • Laura

   O re ka. Butu interesanti salidzinat merijumus ar dazhadiem gadzetiem!

   Atbildēt
 3. Avatar

  Activity trackers ir ljoti daudz dazhadi, loti lielaa cenu amplituudaa..var saakt ar telefonaa iebuuvetajiem, kas nemaksa neko, tikai telefons kabataa jaaneesaa un beigt ar profesionaaliem sportistiem piemerotaam ieriiceem! Izveles iespeja ir liela, vajag tikai gribeet to neesaat!!

  Par Loop runaajot,pats lietoju jau gandriiz 2 gadus, sieva ari shogad saaka! Viens no miinusinjien ir tas, ka tas slikti skaita soljus, kad jastumj ratus (iespejams roka nav pietiekami vertikala vai ari tureshanaas pie ratu roktura slaapee solu raditos triecienus, ko ieriiceskaita! Bet savaadaak forsha lieta, atskiriba no citaam ieriiceem, aktivitati skaita ne tikai uz solju pamata – ari kajas staveshana skaitaas, peldeeshana skaitaas, jo aatraaki solji (skriesana), jo aatraak skaitaas aktivity. Motivee uz veikalu iet kaajaam, uz centru braukt ar velo, dod prieksstatu par aktivitates limeni ilgaka laikaposmaa (nedelja, meenesis) utt

  Atbildēt
  • Laura

   Paldies, ka padalîjies ar pieredzi! Par ratu pastaigàm man arī aktuāli :)

   Atbildēt
 4. Avatar

  Man vairāk interesē vai konkrēti šai ierīcei ir tikai soļu skaitītājs vai arī to var izmantot dažādām sporta aktivitātēm – velo, slēpošana, skriešana?

  Atbildēt
  • Avatar

   Janoperk pulsa josta, tad var trainingus taisit! Bet Loop “nesapratiis” ko Tu dari (webā pēc tam it ka var noraadiit, bet man skita, ka tas ir chakariigi). Tagad lietoju polar m400, tur ir ari activity tracking un var izpausties ar treninjiem!

   Atbildēt

Komentē