EyeOn Wifi Baby Monitor

EyeOn Wifi Baby Monitor

Jau pirms piedzima Edvīns, man bija aizdomas, ka kamera / rācija mums būs viens no galvenajiem ar bēbīti saistītajiem pirkumiem.
Ar Evertu tāda nebija, jo dzīvojām mazākā dzīvoklī, un ikvienu mazuļa pīkstienu varēja sadzirdēt jebkurā dzīvokļa galā. Šoreiz situācija ir citādāka. Dzīvojam plašākā dzīvoklī, kā arī – mums ir pagalms. Tā kā man šķiet svarīgi ik pa laikam pārbaudīt mazuli miegā (varbūt par pārāk bieži), bet miega laikā gribas padarīt savus darbiņus, nevis skraidīt turpu – šurpu no viena dzīvokļa gala uz otru, izlēmu par labu “auklītei” –  kamerai.

img_1885Nu pēc trīs mēnešu lietošanas esmu pārliecinājusies, ka kamera tiešām ir labs palīgs. Man bija svarīgi, lai tā raidītu ne tikai skaņu, bet arī bildi (būtu kamera nevis rācija). Papētot piedāvājumus internetā, izlēmu par labu D Link wi – fi kamerai, kura mani uzrunāja ar tās dažādajām funkcijām :

 • kamera savienota ar aplikāciju telefonā;
 • iespēja redzēt video arī neesot mājās, piemēram, ja kāds cits pieskata mazo;
 • video ir ļoti labas kvalitātes;
 • vienlīdz labi darbojas gan gaismā, gan tumsā;
 • video iespējams ierakstīt;
 • aplikācija ziņo par istabas temperatūru, un vai tā ir piemērota (lūk, piemērs foto – Edvīns čuč, bet aplikācija ziņo, ka temperatūra istabā ir +23 grādi – miegam vajadzētu vēsāku istabu);
 • aplikācija ziņo, ja mazulis raud vai “cīnās ar punci” (iespējams, jānomaina pampers);
 • tajā ir arī 5 šūpuļdziesmas;
 • var uzlādēt ar USB vadu vai piespraust pie kontakta;
 • iespējams ne tikai dzirdēt mazuli, bet arī sarunāties ar viņu.

Vasarā bieži noliku mazo guļamistabā, bet tikmēr pati ārā sauļojos, ik pa laikam uzmetot aci aplikācijai telefonā, un pārliecinoties, vai mazajam viss ir labi. Īpaši noder, kad pie mums ir ciemiņi un mazais čuč citā istabā. Kamera palīdz izsekot, vai brāļa miegu nav izdomājis patraucēt lielais brālis (kuram tā ir mīļa nodarbe :)).

Sev vēlamo kameru atradu izmantojot  jaunu interneta platformu – www.eshopwedrop.lv. Tā ir vietne, caur kuru var pasūtīt preces no tādiem interneta veikaliem, kas citādi preces uz Latviju nepiegādā. Piereģistrējoties www.eshopwedrop.lv katrs lietotājs saņem piegādes adreses UK, Polijā un Vācijā, bet, galu galā, preces tiek piegādātas līdz pat tavām mājām Latvijā. Piemēram, es kategorijā “preces un apģērbs bērniem, rotaļlietas” atradu interneta veikalu www.kiddicare.com, kurā savukārt – attiecīgo kameru. Preci uz mājām atveda kurjers (par to bija jāpiemaksā), bet to iespējams saņemt arī www.eshopwedrop.lv noliktavā bez maksas.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Pirmo mēnešu lielie palīgi | Viens + Viens - […] blogā jau rakstīju par kameru, kuru izmantoju. Te vari palasīt vairāk : https://viensplusviens.lv/2016/09/eyeon-wifi-baby-monitor/. Tagad tā vairs nav tik aktuāla, bet…

Komentē