Četri

Četri

Mazajam Grēviņam šodien jau 4 pilni mēneši! Man ir grūti noticēt, ka pagājušas jau 1/3 viņa pirmā dzīves gada. No karstākās vasaras dienas esam nonākuši līdz vēlam rudenim, dažviet pat sniegotam!

Ceturtais Edvīna mēnesis pavisam noteikti bija piedzīvojumu mēnesis. Viņš piedzīvoja savu pirmo lidojumu, savu pirmo lielo ceļojumu! Protams, viņš bez tā mierīgi būtu varējis iztikt, jo kuram trīs mēnešos gan interesē Kolizejs vai Trevi strūklaka. Tomēr piedzīvojumi bija arī viņam, lielākoties gan manā azotē.

Savos četros mēnešos ir iemācījies velties, tomēr mana mīļākā viņa jaunā prasme – smieties! Skaļi un no sirds. Protams, kā jau bēbis, bāž mutē visu, kas gadās pa ceļam. Sākot ar savām rokām, beidzot ar ergosomas lencītēm un brāļa mašīnītēm. Sadusmojas, ja kāroto lietu mutē dabūt nevar, ja tā izkrīt no mazās rociņas.

Četros mēnešos ir iecienījis savu mazo ritmu, kas pakārtots brāļa bērnudārza gaitām. Rīta miedziņš ratos. Garais dienas miedziņš arī ratos (kas reizēm nemaz nav garš), pēcpusdienas diendusa – mājās. Kad mājās ir brālis, tad kāda tur vairs gulēšana. Nu jau var mierīgi pabūt nomodā savas trīs stundas, un doties gulēt astoņos vakarā, turpinot gulēt līdz astoņiem rītā. Naktī noguļ 6-7h no vietas. Protams, gadās izņēmumi, bet tie ir pietiekami reti, lai nesatrauktos. Vienreiz pārsteidza pamostoties uz ēšanu tikai 5 no rīta!

Svars un garums? Tādas lietas mani neuztrauc, jo acīmredzami – AUG! Izaudzis no mazākajām drēbītēm, un “iekāpis” jau 68. izmērā. Kopā ar mani saķēris pirmos puņķus, bet nekas tāds, lai mēs satrauktos.

Sveiciens vienaudžiem! ;) Kā jums klājas? 

 

9 komentāri

 1. Avatar

  Sveiki! Mēs savus 4 mēnešus sagaidījām 18.10..Vēl neveļamies, bet toties esam sagaidījuši pirmo zobiņu izlīšananu. :)

  Atbildēt
 2. Avatar

  Sveicieni Edvīnam no jūnija mammu grupiņas! Visi braši aug un apgūst arvien jaunas prasmes, dažiem izlīduši jau pirmie zobiņi :)

  Atbildēt
  • Laura

   O, jau zobi! Evertam pirmie bija 5,5 mēn., tā kā ticu, ka uz to laiku arī Edvīnam kas būs, jo dažbrīd jau šķiet, ka pārāk daudz tās smaganas rīvē :D :) sveicieni pretī!

   Atbildēt
 3. Avatar

  Ar aizrautību sekoju Tavas ğimenes ikdienas gaitām. Lai gan manam dēlēnam jau 1gads un 8mēneši. Atrodu labas lietas par kurām piedomāšu un ņemšu vērā ar otru bērniņu (noteikti, ka kaut kad būs). Labas atziņas un pieredze no Everta dzīves gājuma noder jau tagad, īpaši par ēšanu.
  Paldies par jauko blogu.
  P.s. manam puikam pirmie zobiņi izlīda tikai īsi pirms gada jubilejas, bet tad gan, viens pēc otra auga ārā 😂

  Atbildēt
 4. Avatar

  Lasu par dienas ritmu un klusībā ceru, ka arī manam mazajam būs tik jauks ritms, tas pat nozīmētu, ka šogad varētu pabeigt iesākto skolu. :)

  Atbildēt
  • Laura

   Ja no pirmajām dienām vērosi mazo un palīdzēsi izveidot ritmu, tad būs :)

   Atbildēt
 5. Avatar

  Ja ejat gulēt 20, cikos ceļas uz ēšanu un cikos pavisam no rīta? Manai meitiņai 22. oktobrī palika 3 mēneši. Pagaidām smejas, runā ar mantiņām, vēl neveļas.

  Atbildēt
  • Laura

   Paēd ap 19:30 un pēc tam ap 2.Ja uzēd vēl 23 (speciāli nemodinu uz ēšanu), tad nākamreiz tik 5 no rīta.

   Atbildēt

Komentē