12 Ziemassvētku dāvanas

12 Ziemassvētku dāvanas

Ierasto dāvanu ceļvežu vietā, šoreiz blogā būs tikai viens. Tas pat īsti nav dāvanu ceļvedis, tās vienkārši ir foršas lietas, aiz kurām stāv vēl foršāki cilvēki, kas tās ir radījuši, vai kaut kā citādi ar tām saistīti.

Šis blogs nebūtu nekas bez lasītājiem, tāpēc Ziemassvētku laikā vēlos visas šīs dāvanas uzdāvināt tieši jums! No 1. – 12. decembrim pie dāvanām jums būs iespēja tikt bloga Facebook lapā. Katru dienu pa vienai!

1.DECEMBRIS : “SECRET FOREST” PAPĪRA ROKDARBU ŽURNĀLS

scene_sf_zurnals_zsv_1024x1024-3

Interneta veikaliņa “Secret Forest” idejas autore Iveta ir īstenojusi ilgi lolotu ideju par aktivitāšu žurnālu ģimenei. Pirmais šāds papīra rokdarbu žurnāls veltīts tieši Ziemassvētkiem. Žurnāla lapaspusēs atradīsi ne tikai idejas, bet arī materiālus kopīgām nodarbēm ar bērniem. Piemēram, dažādus krāsojamos darbiņus, materiālus Ziemassvētku kartīšu izgatavošanai un eglīšu rotājumiem, īpašo ziemas domino, tematiskos foto aksesuārus, Ziemassvētku mēmo šovu utt.  Šis žurnāls būs aktuāls ne tikai Ziemassvētku vakarā, bet visu Adventes laiku. Mazie darbiņi ļaus dienu pa dienai, darbojoties, noskaņoties svētkiem.

Ziemassvētku žurnālā ietilpst:

 • 12 dažādas spēles, aktivitātes un dekori;
 • 2 kartītes;
 • ģimenes plakāts;
 • Adventes kalendārs;
 • kalendārs 2017. gadam.

Dāvana : “Secret Forest” Ziemassvētku aktivitāšu žurnāls. Saņemšana pa pastu.

Vairāk :
http://secretforest.lv
Facebook : Secret Forest Latvija
Instagram : secretforeststore

2.DECEMBRIS : “TRU:DE” ZEĶUBIKSES BĒRNIEM

bat-creme  img_1047

Kāda draudzene nesen atzinās, ka vēlējusies iegādāties “TRU:DE” zeķubikses, bet bijusi pārsteigta, ka tās domātas bērniem. Nu ja, kā jau 2 mazu bērnu mamma, “TRU:DE” dibinātāja Dace, radījusi apģērbu saviem (un nu jau arī citiem) mazajiem. Tiesa, ja parokas dziļāk, “TRU:DE” “Etsy” veikaliņā mammas var atrast arī kaut ko sev, arī tās pašas zeķubikses :). “TRU:DE” aizsācies kā hobijs īstajā laikā un vietā, un nu jau pārvērties citu sapņu īstenošanā. Kā saka pati Dace :  ” “TRU:DE” ir nemitīgs izaicinājums ikdienā, un neļauj ieslīgt garlaicībā!” Par garlaicīgu “TRU:DE” apgērbu tiešām nevar nosaukt, jo zīmols pārsteidz ar oriģinālajām apdrukām un dizainu. Zeķubikses ar kronīšiem, krāsainas lacītes, krekliņi ar asprātīgiem uzrakstiem mazajiem puišiem un dāmītēm, bikses, ērti svārciņi utt.

Dāvana : 2 zeķubikses pēc izvēles. Modelis un izmērs atkarīgs no pieejamības.

Vairāk :
Etsy : TruDeStore
Facebook : TRUDE
Instagram : trude_store


3.DECEMBRIS : “MYPRINT” KALENDĀRS

my-kalendars-plansete-lv-1-1

Nevar noliegt, ka gada nogale ir tas laiks, kad daļa no mums ir apņemības pilni attīstīt gada (vai pēdējo gadu :)) laikā uzņemtās fotogrāfijas. “MYPRINT” piedāvā bildes ne tikai iemūžināt albumos (stāstu vai bilžu), bet arī pārvērst lietās, kurās mēdzam ielūkoties ikdienā, piemēram – kalendārā vai plānotājā.

“MYPRINT” ir par piedzīvojumiem, svētkiem, smiekliem, par ceļotājiem, par kūku cepējiem, par bezbailīgajiem, par mammām, tētiem, suņiem, kaķiem, lieliem un maziem, par stāstu un sajūtu radītājiem un vairotājiem, par māksliniekiem, estētiem, sapņotājiem un darītājiem.
“MYPRINT” ir radīts, lai Tavas atmiņas tiktu saglabātas vislabākajā kvalitātē un lieliskā dizaina noformējumā.
“MYPRINT” ir vienīgie, kas, mierīgi kā svētdienas rīts, vairo prieku un sniedz Tev iespēju pārvērst nozīmīgos mirkļus skaistos stāstos.

Dāvana : iespēja pagatavot personalizētu kalendāru ar klipsi myprint.lv.

Vairāk :
https://myprint.lv
Facebook : MYPRINT
Instagram : myprint.riga

4.DECMEMBRIS  : “MIESAI” RĪGAS SOMA

riga-tote-blue-1Ietilpīga soma rīdziniekam un visiem, kam patīk Rīga! Praktiska un izturīga. Somu ir ērti uzkarināt plecā, vai nēsāt rokās, tajā ir viens lielais nodalījums un maza sānu kabata – atslēgām, makam un / vai telefonam. Stilīga soma ikdienas gaitām!

Starp citu, ar “MIESAI” nesen bija intervija tepat blogā.

Dāvana: auduma soma ar uzrakstu “RĪGA” zilā vai pelēkā krāsā.

Vairāk :
https://www.miesai.com
Facebook : MIESAI
Instagram : thisismiesai

5. DECEMBRIS : “HELIUM” BALONI 

image4-10

FOTO : Ilze Ose Photography

Viens no veidiem, kā pieticīgus svētkus padarīt par iespaidīgiem, ir BALONI! Baloni ir unikāls aksesuārs – der gan lieliem, gan maziem, dzimšanas dienām, kāzām, un vienkārši, lai kādu iepriecinātu. No šī gada vasaras Rīgā atrodas viens gaumīgs dizaina balonu salons – “Helium”. Te atradīsi zeltītos ciparu balonus, balonus – dzīvniekus, balonus ar spīdumiem un krāsainiem papīriņiem utt.

Dāvana : svētku noformējums ar baloniem un zīdpapīra dekoriem 35 EUR vērtībā. Dāvana jāizņem “Helium” salonā Rīgā.

Vairāk :
http://www.helium.lv
Facebook : helium.lv
Instagram : helium.lv

6. DECEMBRIS : ATMIŅU GRĀMATA

img_6664

Šī nav parasta atmiņu grāmata. Šī, atšķirībā no citām,paredzēta no bērna piedzimšanas līdz pat 18. dzimšanas dienai. Grāmatu izveidojusi Līva Segliņa, kuru iedvesmojusi pašas bērnības atmiņu grāmata. Atceraties, mūsu bērnībā tās visiem bija vienādas? :) Līvas mamma grāmatu papildināja, šujot klāt lapas ar roku,lai tajā būtu vēl vairāk atmiņu par dzīves notikumiem un sasniegumiem.

Atmiņu gramatā ir vieta, kur pierakstīt ne tikai brīžus, kad bērniņš sāk rāpot, staigāt, un sagaida pirmos zobiņus, bet arī ielīmēt foto no vidusskolas izlaiduma! Pēc 18 gadiem tā būs īsta atmiņu grāmata, kurā vērot bērna lielās vizuālās pārmaiņas un citus skaistās bērnības brīžus.

Dāvana : diviem no jums tiks pa vienai atmiņu grāmatai.

Vairāk :
http://www.atminugramata.lv
Facebook : Atmiņu grāmata

7. DECEMBRIS : “BABY.MORE” KOKA VIRTENE BĒRNISTABAI

4-2

Viens no maniem visu laiku mīļākajiem Latvijas zīmoliem bērniem ir “Baby.MORE”, tāpēc gribu jums uzdāvināt arī kaut ko no šī zīmola! Zem “Baby.MORE” vārda top dažādi koka aksesuāri, spilveni, gultasveļa, kā arī mazuļu drēbītes. Šoreiz dāvanā būs koka virtene – dekors bērnistabai. Ar rokām un mīlestību darināta virtene ar lapsu, pūci, zaķi, lācēnu un citiem meža zvēriņiem, kuru piekārt pie bērna gultiņas, vai kur citur!

Re kur vari noskatītites “Baby.MORE” idejas autores Madaras padomus iekārtojot istabu bērnam.

Dāvana : meža zvēru virtene no koka.

Vairāk :
Etsy : babymoregoods
Facebook: Baby.More
Instagram : babymoregoods

 

8. DECEMBRIS : “ESPA Rīga” APMEKLĒJUMS ĢIMENEI

espa

“ESPA Rīga” ir vieta, kur dzīvīgajā Rīgas centrā rast mirkli miera. Aktīvās atpūtas zona atrodas SPA centra 1. un 2. stāvā. Tajā iekļauta fitnesa studija, liels (18 m garš) peldbaseins, baseins ar zemūdens masāžām, dažādas saunas, tvaika pirts utt. Uz “ESPA Rīga” aktīvās atpūtas zonu esam devušies kopā ar Evertu, tā kā varu teikt, ka tā ir arī bērniem draudzīga vieta, jo pieejami piepūšamie uzroči, kā arī peldēšanas rīki bērniem un pieaugušajiem.

Dāvana : “ESPA Rīga” aktīvās atpūtas zonas apmeklējums ģimenei (vecākiem un bērniem).

Vairāk :
http://www.espariga.lv/lv/
Facebook : ESPA Rīga
Instagram : espa_riga

9. DECEMBRIS : “SKRIP SKRAP” LĀCIS

teddy3

Tā vietā, lai dotos kāda mīkstā zvēra meklējumos uz lielveikalu, varbūt vispirms ielūkojies “Skrip Skrap” veikaliņā. Zvēriņi ir Asnates roku darbs. Katra no tām ir unikāla, ar savu raksturu un tēlu – divu vienādu nav! Visbiežāk rotaļlietas top iedvesmojoties no konkrētā klienta stāsta, tās top īpaši mīļas un personīgas.

Dāvana : lācis ar kabatiņu.

Vairāk :
Etsy : Skripskrap
Facebook : SkripSkrap
Instagram : skripskrap

10. DECEMBRIS : “BEBILLIES” APĢĒRBU VEIKALA DĀVANU KARTE 

14500177_1784266461862356_711138269450575718_o

Vasarā t/c “Spice”kļuva par vienu apģērbu veikalu bērniem bagātāks. “Spices” otrajā stāvā nu atrodas rotaļīgais apģērbu veikals “BeBillies”, kurā tiek pārstāvēti tādi Francijas zīmoli kā “Billieblush” (meitenēm) un “Billybandit” (zēniem). Tie ir pavisam jauni – dibināti 2013. gadā, bet dažu gadu laikā jau iekarojuši vietu starp pasaules atzītākajiem zīmoliem. Tajā pat laikā cenu līmenis ir pieejamāks, kā tas mēdz būt citiem ekskluzīviem zīmoliem.

Veikalā pieejami apģērbi gan zīdaiņiem, gan lielākiem bērniem, līdz pat tīņu vecumam. “Billyblush”  apģērbi ir eleganti, romantiski un sapņaini, bet “Billybandit” – ērti, praktiski un jautri.

Dāvana : “BeBilles” veikala dāvanu karte 35 EUR vērtībā. Dāvanu karte jāizņem t/c “Spice”.

Vairāk :
Facebook : Billieblush-Billybandit_latvia
Instagram: billeblush.billybandit.latvia

11. DECEMBRIS : “BILŽU BURTI” PLAKĀTS – MEŽS
15293380_1168252359921595_163390822_o 15292732_1168252856588212_477672693_o

Pagājušajos Ziemassvētkos dāvināju jums “Bilžu Burti”alfabēta plakātu. Šoreiz tas būs Zanes (“Bilžu burti” un bloga www.darbotiesmajas.lv autores) jaunākais veikums – plakāts ar mūsu Latvijas meža zvēriem – lapsu, lāci, alni, briedi, dzeni, mežacūku un citiem draugiem. Labs veids, kā papildināt bērnistabas interjeru, un iepazīt dažādus meža zvērus!

Dāvana : plakāts, kurā attēloti brīvā stilā zīmēti meža zvēri.

Vairāk :
Facebook : Bilžu Burti
Instagram : bilžu_burti

12. DECEMBRIS : “MĀKOŅOGA” PLĀNOTĀJS 

unnamed-27

Šogad plānotāju, ka biezs, vai ne? Par laimi, tie visi nav vienādi, un arī vēlmes cilvēkiem atšķiras. Es jums vēlos uzdāvināt savas paziņas Lindas, uzņēmīgas mammas un sievietes, bloga “Mākoņoga”autores radīto plānotāju.”Mākoņoga” plānotājs veidots tā, lai tu pats varētu būt sava plānotāja dizaineris. Tas nozīmē, ka iekšlapas tiek stiprinātas ar dzelzs riņķiem, tās iespējams izņemt, pielikt klāt jaunas – veidot pēc savām sajūtām un gaumes. Plānotājs ir lietojams no abām pusēm, tam ir divi vāki. Viena puse paredzēta ikdienas darbiem, mērķu sarakstiem un uzdevumiem, otra puse ir veidota kā skiču/projektu grāmata. Iekšpusē ir vairākas kabatiņas, kur noglabāt uzlīmītes, čekus vai citus sīkums, ir arī vieta pildspalvai u.c.

Dāvana : viens “Mākoņoga” plānotājs.

Vairāk :
Facebook : Mākoņoga plānotājs
Instagram : makonogasplanotajs

LAI JUMS SKAISTS SVĒTKU GAIDĪŠANAS LAIKS! APDĀVINĀŠANOS SĀKSIM JAU RĪT!:)

9 komentāri

 1. Avatar

  Ļoti ieinteresēja Secret Forest uzdevumu žurnāls, taču viņu mājaslapā tādu neatrodu. Vai tad ir tapis kaut kas ekskluzīvs tikai Jums? Vai arī, ja pieejams iegādei, tad varbūt varat pačukstēt, kur to meklēt?

  Atbildēt
 2. Avatar

  Tik foršas lietiņas. Paldies par info.

  Atbildēt
 3. Avatar

  P.S. Cerams, ka šitas viss vēl būs ilgu ilgu laiku..jo gribās visus šos jaunumus, lietiņas pielietot arī tad, kad man būs bērniņš. (sun)

  Atbildēt
  • Laura

   Droši varēsi piedalīties visos mini konkursos:)

   Atbildēt

Komentē