“Tiny Bunny” – apģērbs tavam mazajam zaķēnam!

“Tiny Bunny” – apģērbs tavam mazajam zaķēnam!

Šodien vēlos jūs iepazīstināt ar pavisam svaigu, kādas mammas (Ilvas Kauliņas) nesen izlolotu bērnu apģērbu zīmolu – “Tiny Bunny”. Kad “Tiny Bunny” prezentēja pirmos apģērbus plašākai publikai, mammas sociālajos tīklos “spiedza” aiz sajūsmas, cik glīti un gaumīgi ir “mazā zaķēna” apģērbi bērniem, arī es. Pavaicāju Ilvai, lai pastāsta vairāk par to, kā radās “Tiny Bunny”, un kā ikdienā noris darbs pie apģērbu veidošanas.

Pastāsti, kad un kā radās zīmols?

Pats sapnis par savu bērnu apģērbu līniju radās 6 gadus atpakaļ, bet visus šos gadus tā arī neticēju, ka tas varētu kādreiz īstenoties. Kad kļuvu par mammu savam, nu jau divarpus gadus jaunajam dēlam, Adrianam, pa retam, iedvesmas pārņemta, uzšuvu kādu drēbīti priekš viņa. Tad kādu dienu, vienkārši pastaigājoties, manā prātā ienāca šis vārdu salikums “Tiny Bunny” (latviskojot – mazs, mazītiņš zaķēns), par ko es tikai nodomāju, ka tas varētu būt jauks nosaukums kādai bērnu apģērbu līnijai, bet sākot no tās dienas, liekas pat pārdabiski, sapnis manī sāka augt. Līdz beidzot šī gada jūlijā, laidu klajā pirmo “Tiny Bunny” apģērbu kolekciju.

img_4995

Kādi cilvēki stāv aiz zīmola? Cik jūs esat, kas jūs saveda kopā?

Šobrīd komandā esam trīs cilvēki. Pie šūšanas darbiem esmu es Ilva, un mans jaunais palīgs- Anda, kura nesen mani pati uzrunāja,un šobrīd jau ir man liels atslogs. Vēl lielu atbalstu dažādos jautājumos man sniedz grafiskā dizainere Auce, kura ir gan logo, gan apdrukāto apģērbu zīmējumu autore, kā arī palīdz ar “Tiny Bunny” vizuālo izskatu sociālajos tīklos. Ar Auci esam pazīstamas jau kādu laiciņu pirms šīs sadarbības. Man ir liels prieks par to, ka, visi “Tiny Bunny’ komandas cilvēki ne tikai vienkārši izpilda kādu ražošanas procesu, bet dara to ‘ar sirdi’. Domāju, ka to arī jūt, ka ikkatra, pat vismazākā lietiņa, ir darīta ar mīlestību.

Lielu pateicību esmu parādā arī lieliskajai fotogrāfei Martai Loginai, kura apģērbus iemūžina bildēs ar ‘īsto’ noskaņu, un vienmēr atsaucīgajam Dagnim no “SEBE Home”, kurš palīdz mūsu apdruku idejas uzlikt uz auduma.

Kas līdz šim bijis grūtākais vadot / veidojot zīmolu?

Pirmkārt, grūts bija pats sākums, kad daudzi soļi bija jāsper vēl nezinot, vai viss izdosies, bija, piemēram, jāpapildina inventārs, jāpasūta audumi, bez kā nevarēja iztikt, uzsākot zīmola izveidi, kas, protams, prasīja arī finansiālus ieguldījumus. Kā arī, ļoti svarīga lieta, ko vēl mācos, ir sabalansēt laiku darbam, ģimenei un sev.

14138738_1654805084834407_5278459658738932571_o

Kas motivē neapstāties un darboties tālāk?

Vislielāko motivāciju doties uz priekšu man sniedz tā sirsnība un atbalsts, ko saņemu atpakaļ no klientiem, tas palīdz neapstāties, un iedvesmo uzdrīkstēties.

Pastāsti par ražošanas procesu. 

Vispirms ideja par apģērba modeli dzimst man prātā, un lielākoties uzreiz zinu, kā tam beigās ir jāizskatās. Idejām piemeklēju piemērotus audumus, un pasūtu tos no Nīderlandes audumu ražotāja, izveidoju vai pielāgoju piegrieztni attiecīgajam modelim, un tad ķeros klāt pirmajam izmēģinājumam, kuru nākas pielaikot manam dēlam. Ja apģērba modelim esmu iecerējusi apdruku, tad ideju nododu Aucei, kura ar roku zīmē apģērba apdrukas dizainu, un tad to apstrādā datorā. Tālāk audumi tiek apdrukāti sietspiedes metodē ar videi draudzīgām krāsām, apdrukas top sadarbībā ar “SEBE Home”. Kad pirmie paraugi ir gatavi, tad seko fotosesija, un  produkta ievietošana mūsu Etsy veikaliņā, kam pēcāk apģērbs ir gatavs pasūtīšanai. Tālāk pēc klientu pasūtījumiem šujam drēbītes, dažkārt, ja ir tāda nepieciešamība, tad pielāgojam modeli, lai lieliski derētu, piemēram, arī ļoti smalkam bērniņam, vai tieši pretēji. Ir arī daudzi “sīkumi”, par ko ir jāpadomā paralēli – iepakojums, citi izejmateriāli, piegāde, ko bieži vien veicu pati, jo ļoti labprāt satieku “Tiny Bunny” draugus.

14195231_1654804564834459_3342381521331600146_o

Kas šobrīd aktuāls?

Šobrīd aktuāli ir tas, ka nu gatavus “Tiny Bunny” produktus var aplūkot un nopirkt Jelgavā, bērnu dizaina veikaliņā “Luipop”. Kā arī, būsim satiekami Kalnciema tirdziņā 19. un 26. novembrī, 3. un 10.decembrī, kā arī 15.-17.decemrī Dizaina tirgū.

Tuvākie plāni?

Nākamā gada laikā vēlamies izveidot savu mājas lapu, ērtākai “Tiny Bunny” sortimenta apskatei un iegādei. Pamazām arī top daudz jaunas idejas nākamajai pavasara/ vasaras sezonai.

GAIDĪSIM JAUNUMUS!

SEKO “TINY BUNNY” :
Facebook : Tiny Bunny
Instagram : Tiny Bunny Kids
Etsy : Tiny Bunny Kids

FOTO : Marta Logina

Komentē