Iedod pieci arī tu!

Iedod pieci arī tu!

Jūs taču negaidījāt, ka es rakstīšu kaut ko par labdarības akciju “Dod Pieci”, vai ne? :)

Ehh.. bet pēc mazas viesošanās kopā ar dēliem “Dod Pieci” stikla studijā pie “Origo”, kur 6 diennaktis (no 15. – 21. decembrim) kopā ar vēl 2 kolēģiem dzīvo arī Toms, nevaru neuzrakstīt… vienkāršu aicinājumu piedalīties. Piedalīšanās šajā akcijā, manuprāt, ir ne tikai naudas ziedošana mērķim –  vēža slimnieku atbalstam. Piedalīšanās ir runāšana par šo tēmu!  Lai tā nav kaut kas noklusēts, kaut kas, no kā jākaunas. Jo, būsim atklāti, kuru gan ģimenes vai draugu lokā šī diagnoze nav skārusi? :(

Lai gan tēma, par kuru šogad runā “Dod Pieci”, nav tā patīkamākā – VĒZIS – tur uz vietas valda tik pozitīva un gaiša atmosfēra! Pie ziedojumu kastītes nomainās cilvēki – smaidoši, labestīgi, sirsnīgi, ciemos nāk Latvijā pazīstamas personības un cilvēki, kas dara “lielus darbus” un labus darbus. Mēs ar zēniem, protams, sekojam tam visam līdzi 24h tiešraidē : http://replay.lsm.lv/lv/tiesraide/replay-0-1433/.

_dsc8218

Arī Everts šodien iztukšoja savu “cūciņu”, un pasūtīja savu mīļāko dziesmu no multenes “Vāģi” :D. Ļoti gan sakautrējās, kad tā sāka skanēt :).

Protams, Ziemassvētkos  labdarība ir uz katra stūra. Viens cilvēks, viena ģimene nevar palīdzēt visiem, tāpēc saprotu, ja tava ģimene izvēlas atbalstīt citu akciju.

Tomēr, ja izvēlies atbalstīt labdarības akciju “Dod Pieci”, to vari izdarīt :

"Dzīvības koks" nometnēs sievietes, kas zaudējušas matus pēc ķīmijterapijas, tiek aicinātas uzdrīkstēties palūkoties uz to mazliet rotaļīgi, un ļaut bērniem vai mazbērniem apzīmēt kailo galvu ar pirkstiņkrāsām. Evertam šodien paveicās - varēja apzīmēt galvu pašam Artim Volfam!

“Dzīvības koks” nometnēs sievietes, kas zaudējušas matus pēc ķīmijterapijas, tiek aicinātas uzdrīkstēties palūkoties uz to mazliet rotaļīgi, un ļaut bērniem vai mazbērniem apzīmēt kailo galvu ar pirkstiņkrāsām. Evertam šodien paveicās – varēja apzīmēt galvu pašam Artim Volfam!

Uz mazu brīdi beidzot atkal tēta klēpī!

Uz mazu brīdi beidzot Edvīns  atkal ticis tēta klēpī!

Ceru, ka esi jau dzirdējis arī šī gada “Dod Pieci” himnu :)

FOTO : Oskars Upenieks (krāsu bilde), Kate Krūmiņa (pārējās bildes).

2 komentāri

  1. Avatar

    Mēs ar mazo vakar noziedojām 10 EUR. Vai izskanēja mūsu dziesma, nav ne jausmas, brīvdienās nebija laika radio klausīties! Bet sajūta bija ļoti laba. Bērns ar interesi skatījās uz cilvēkiem aiz stikla sienas, man gandarījums, ka kaut niecīgu daļiņu esam palīdzējuši arī mēs! ;) Šī ir tā akcija, kurā piedalos katru gadu. Vēl ir otra, kurā sāku piedalīties tikai šogad, bet arī turpināšu. Labdarība ir tik laba lieta, jo ir burvīga sajūta, ka spēj dod neko pretī negaidot! ;)

    Atbildēt

Komentē