Ziema pēdējā brīdī

Ziema pēdējā brīdī

Iespējams, ziemai bijāt sagatavojušies laicīgi – jau rudenī. Gaidījām, gaidījām, bet sagaidījām tikai tagad. Pēkšņi un negaidīti, protams, sniegs uzkritis, kā…sniegs uz galvas ;). Lai gan parasti iegādājoties ziemas apģērbu ierēķinām rezervi, tomēr var gadīties, ka tad, kad ziema beidzot pienākusi, bērnam kāja izaugusi, un arī kombinezons vairs neder.

Padalīšos ar dažām vietām, kur pēdējā brīdī vēl “ieķert”, manuprāt, kvalitatīvas ziemas drēbes, jo paši tikko tā darījām. Protams, jūs jau zināt, ka vienmēr var griezties tajā pašā “Andelē Mandelē”, “ss.lv”, un meklēt tur lietotas drēbes par labām cenām. Atzīstos, ka, lai gan arī man ziemas drēbju cenas bieži šķiet astronomiskas, šajos portālos iepirkties vienkārši nemāku. Patiesībā esmu diez gan introverta, un, sitiet mani nost, bet man nepatīk ne zvanīt sludinājuma autoram, ne sarakstīties ar nepazīstamām mammām un atgādināt, ka es taču gribēju to kombinezonu par tik un tik… Dodu priekšroku iepirkties internetā – ielikt preci virtuālā groziņā un miers. Tagad, kad zinu, ka ziemas drēbes noderēs arī otram bērnam, dalu summu uz divi, un vismaz ar prātu sevi nomierinu, ka šī prece būs ilgstošai lietošanai. Pēc tam arī vienmēr atrodas kāds (draugi, radi), kam drēbes var nodot / pārdot / ziedot tālāk.

Šajā sarakstā ir ziemas apģērbi, kurus velku saviem bērniem, un atradu, kur tie šobrīd pieejami ar atlaidēm.

Liberi.lv

Līdz 7.01. te ir ziemas izpārdošana. Vēl vakar te pasūtīju kombinezonu, kuru piegādāja jau šorīt! Arī ziemas zābakiem labas atlaides. Ziemas apavi ir ļoti individuāla lieta (kāda nu kuram bērnam kāja), bet mums simpatizē, un praksē divas ziemas esam pārbaudījuši tieši Richter zābakus. Te atlaide arī tiem : http://liberi.lv/lv/shoes/winter-shoes/filter-b-43/. Par Richter zābakiem vairāk vari izlasīt tepat blogā.
(Bildēs Everta ziemas “ekipējums” – Legotec kombinezons un Richter zābaki).

2zoles.com

Stonz Wear by devinfoto product photography Vancouver

Arī te šobrīd labas atlaides ziemas zābakiem. Apavu veikals “2 zoles” man liekas foršs veikaliņš, kur meklēt tieši pirmos apavus, bet ne tikai. Rekur mazuļu zābaciņi ar atlaidi : http://2zoles.com/lv/catalog/shop/puikam/pirmie-zabacini-stonz/.

EcoEmi.lv

Te šobrīd atlaides dažiem mazuļu kombinezoniņiem. Flīsa kombinezoni piemēroti vēsām dienām, nēsājot mazo slingā / ergosomā, vai liekot siltā ratu maisā / lodger bunker.
Kombinezoni : http://ecoemi.lv/lv/veikals/mazuliem/kombinezoni

1a.lv

Neesam īpaši oriģināli, arī mēs izmantojam Lodger Bunker ratu segu / maisu. Te šobrīd labas atlaides dažādiem lodger produktiem : http://www.1a.lv/preces_berniem/miegam_siltumam_drosibai/mazulu_gulammaisi.

***
IESAKA LASĪTĀJI – ATLAIDES ZIEMAS APĢĒRBIEM CITOS VEIKALOS

www.limango-outlet.de
www.cozymole.co.uk
babystore.lv
mirapodo.de
mytoys.de
www.eshopwedrop.lv/atlaides-arzemes/
www.molo.com/outerwear/
www.babyshop.com
Stockmann

Padalies komentāros, ja zini, kur vēl šobrīd izdevīgi iegādāties ziemas drēbes!  Papildināšu sarakstu!

 

FOTO : Vēl no pagājušā gada :)!

 

7 komentāri

 1. Avatar

  Labu termoveļu esmu pasākusi pirkt Devold outlet veikalā. Ļoti draudzīgas cenas :) un kvalitāte apmierina.

  Atbildēt
  • Laura

   Paldies, tieši interesēja termoveļa!

   Atbildēt
   • Avatar

    Es šo sestdien biju Devold veikalā, jo salasījos labas atsauksmes par viņu merino vilnas drēbītēm. Cenas tur tiešām ir patīkamas un tagad ir akcija – pērkot divas preces, lētākajai ir 50% atlaide. Lielajam puikam nopirku termoveļas komplektiņu, bet jāsaka, ka puikām termoveļai ir švaki ar izmēriem – ir vai nu uz 2gadiem vai 6gadiem. Mazajam knābītim nopirku merino vilnas bodiju.

    Atbildēt
 2. Avatar

  Laura, mega paldies! Norāvos no ķēdes un prēmiju notriecu iekš liberi.lv :D

  Atbildēt
  • Laura

   Hah. Nezinu, vai priecāties, bet cerams iegādātais sasildīs :D ;)

   Atbildēt
  • Avatar

   Čau Anete :) nu liberi nemaz nav tik lēti. Ja nav steidzami, tad amazonā un citur par vienu prēmiju sanāks vai 2x vairāk ;)

   Atbildēt

Komentē