Laiks sev : ielūgums uz ESPA Rīga

Laiks sev : ielūgums uz ESPA Rīga

Es taču nemelošu , ja teikšu, ka rūpēm par maziem bērniem ikdienā nepieciešams milzum daudz enerģijas un pacietības? Īpaši tajos periodos, kad bērniem gadījies saslimt, vai arī uznācis kāds mazā protesta vai krīžu periods. Ir jāsaņemas, un jārūpējas par mazajiem arī tad, ja pašai pašsajūta nav spīdoša, un noguruma dēļ jau esi sākusi par daudz dusmoties uz līdzcilvēkiem.

Protams, lai enerģija pietiktu, par to ir jādomā regulāri. Par to, lai tā būtu, informācijas netrūkst – jāēd veselīgi, jādodas pastaigās svaigā gaisā, jāvelta kvalitatīvs laiks sev. Kad tas uzrakstīts, tad izklausās skaisti, bet realitātē? Kādai tas ir pašsaprotami, citai – lai to visu īstenotu, ir jāpiepūlas. Esmu otrs gadījums. Vismaz pagaidām, jo, protams, vēlētos justies labi ilgtermiņā, tomēr bieži par sevi piemirstu, ja man to neatgādina. Tomēr ne vienmēr kāds atgādinās, un pēc darba pārgurušam vīram tas arī nav jādara. Laiks sev jāiemācās paņemt pašai.

Zinu, ka tagad nav stilīgi jaunajā gadā kaut ko apņemties. Gads jauns, bet tu taču paliec tas pats. Es piekrītu, bet tomēr, jaunais gads ir labs grūdiens kaut ko mainīt – ir kaut kas maģisks tajā 1. Janvārī. Pagājušajā gadā man bija mazliet līdz kaklam tas, ka laika sadale ģimenē ir haotiska. It kā katram pienākas bīdis atpūtas, bet bez reāla grafika tas nestrādā. Tad nu izlēmām – katram ģimenes loceklim pienākas 1 diena nedēļā, kad viņš tiek īpaši palutināts. Tāpat viena diena (pareizāk – pāris stundas) nedēļā pienākas mammai un tētim kopā bez bērniem. Ja nav iespējams iziet kopā ārpus mājas, tad laiks sev jāpaņem, kad bērni guļ, kaut blakus istabā skatoties filmu, vai vienkārši parunāties bez pārtraukuma.

Pagaidām šis grafiks strādā. Nebaidos biežāk atstāt vīru ar bērniem un bez sirdsapziņas pārmetumiem baudīt vientulību. Goda vārds, pēc katras šādas reizes es jūtos labāk, un pie bērniem atgriežos ar “svaigu galvu”. Ja man nebūtu iespējas kaut reizi nedēļā iziet ārpus mājas vienai, es zinu, ka būtu jau sākusi darīt pāri saviem bērniem ar dusmām un to izgāšanu pār viņiem. Lai es ikdienā spētu savaldīties, man ir nepieciešams laiks sev. Citreiz tas ir gājiens uz kino, vēl kādu reizi -vienkārši uz veikalu, vai seriāls blakus istabā.

Lai sāktu apņemšanos ar uzviju, tieši 1. janvārī izlēmu apmeklēt ESPA Rīga. Apzināti devos viena, lai nebūtu ne ar vienu jārunā, un varētu ieklausīties savās domās, saprast, ko es vispār šobrīd domāju, kā jūtas mans ķermenis, kuru pēc dzemdībām vēl nebija izdevies tā normāli palutināt. Es jau rakstīju savā instagram kontā, ka apraudājos no tā, cik labi bija – nepārspīlējot… Mans ķermenis līdz galam vēl nepieder man, jo no tā ir atkarīgs mazais (baroju viņu), tāpēc tās 2 – 3 h atpūtas tiešām ir kā mazs brīnums. Arī tagad, kad šo rakstu, mans ķemenis ir sasprindzis un uzvilkts, jo pagājušā nedēļa pagājusi slimošanas zīmē, kad vēl vairāk, kā tas ir ikdienā, aizmirstu par sevi. 

Viss šis garais ievads tādēļ, ka gribu aicināt arī jūs veltīt laiku sev. Pēc atsauksmēm blogā un sociālajos tīklos es zinu, ka man ir daudz domubiedru – mammas, kas tā vien alkst atpūtas. Pirmkārt, aicinu izvēlēties savu modeli – vai tas būtu reizi dienā, vai reizi nedēļā, nostādīt fakta priekšā pārējos ģimenes locekļus, ka jums pienākas atpūta. Regulāri. Vienalga, vai tas nozīmē pasēdēt blakus istabā skatoties seriālu, doties uz veikalu vienai, vai aiziet uz SPA.


Un šodien man jums ir diez gan konkrēts piedāvājums. Kopā ar ESPA Rīga nolēmām, tām, kas vēlas, sarīkot iespēju  iepazīties un, protams, pats galvenais – atpūsties! Aicinu pievienoties mammas, kuras vēlas, un var atļauties, SPA apmeklējumam 18.03. no rīta. Iesāksim rītu pozitīvi uzlādējoties, atlikušo dienu veltot ģimenei.

Domājām, domājām, kā to tā labāk sarīkot, un izlēmām, ka tas būs slēgtais pasākumu  ESPA Rīga termālajā kompleksā (jumta stāvā), kur atrodas arī āra apsildāmais baseins, saunas, tvaika pirtis un relaksācijas telpas. Būs arī uzkodas un dzērieni. Ļoti ceru, ka kāda no jums radīs iespēju pievienoties! Visas, kas ieradīsies, piedalīsies arī izlozē par vērtīgām balvām no ESPA Rīga un restorāna C.U.T.Ierašanās garantēs arī 20% atlaidi SPA procedūrai, ja vēlēsies tādu rezervēt!

ĪSUMĀ :

KAD? 18. martā  no plkst. 9:00 – 12:00
KUR? ESPA Rīga (Baznīcas iela 4a)
CENA : 40 EUR / personai
PIESAKIES
http://www.espariga.lv/lv/ipasie-piedavajumi/spa-atputa-maminam-kopa-ar-viens-viens/
(Ja vēlies piedalīties pasākumā, spied “PIRKT”. Ja vēlies papildus procedūru, spied “REZERVĒT”).

PIEDĀVĀJUMĀ IEKĻAUTS :

 • Svaigu sulu kokteilis “Detox”
 • Uzkodas (svaigi un žāvēti augļi, rieksti, ūdens, Spa tēja)
 • Halāts, čības un dvieļi
 • Ekskluzīvs termālā kompleksa apmeklējums (āra apsildāmais Vitality baseins, saunas, tvaika pirtis un relaksācijas telpas). Šajā kompleksā ikdienā apmeklētāji tiek tikai tad, ja ir rezervēta SPA procedūra! 
 • 20% atlaide Spa procedūrām līdz 31.03.2017.

Lai rezervētu vietu, līdz 15.martam aicinām iegādāties elektronisko kuponu http://www.espariga.lv/lv/ipasie-piedavajumi/spa-atputa-maminam-kopa-ar-viens-viens/. Vietu skaits ierobežots.
Vairāk par ESPA Rīga : http://www.espariga.lv/lv/

P.S. Tu drīksti ierasties arī, ja neesi mamma! :)

7 komentāri

 1. Avatar

  Nesaprotu par datumu, kad tad īsti? Februārī vai martā???

  Atbildēt
 2. Avatar

  Ak, dieniņ, cik vilinošs pasākums :) Pilnīgi sagribējās pasēdēt un relaksēties siltā baseinā :)

  Atbildēt
  • Laura

   Čau! Prieks, ka gribi pievienoties :) Ja vēlies rezervēt papildus procedūru – spied “rezervēt”. Ja vēlies tikai pasākumu, spied “pirkt” :)

   Atbildēt
 3. Avatar

  Lieliska ideja un piedāvājums! Tik jau rādās izpārdots…

  Atbildēt
  • Laura

   Jā, ir jau izpārdots – ātri izķēra! Atkārtosim, ja būs pieprasījums :)

   Atbildēt

Komentē