Spožais zīmols ZIB*! + DĀVANA

Spožais zīmols ZIB*! + DĀVANA

Iespējams, pamanīji, ka apģērbu zīmols ZIB* vakar laida klajā pirmo apakšveļas kolekciju sievietēm – “Apburtā”. Šis jaunums pārsteidza dauzus Latvijas zīmolu cienītājus. Šķiet, ka ZIB* ir viens no populārākajiem Latvijas apģērbu zīmoliem. Jau pirms kāda laika gribēju noskaidrot, kas ir ZIB* veiksmes pamatā, un aicināju uz interviju ZIB* veidotāju (arī mammu;) Ingu Priedīti, un pavaicāju dažus jautājumus par ZIB* – kas un kā.

Intervijas apakšā atradīsi info par iespēju tikt pie kādas lieliskas dāvanas no ZIB*! :)

Pastāsti, kad un kā radās zīmols?

Sapnis par savu zīmolu bija jau sen, bet tāds īsts plāns radās studējot LMA pēdējā kursā, kad bija jāsāk domāt, ko darīt tālāk. Ar konkursa “Ideju kauss” palīdzību tapa biznesa plāns. Sākumā viss sasitībā ar uzņēmējdarbību un zīmolvedību šķita ļoti svešs, bet soli pa solim auga un attīstījās ZIB*. Tas, tā pat kā es, laika gaitā ir mainījies, mācījies, kļūdījies un pilnveidojies. Pats nosaukums ZIB* gan ir palicis nemainīgs, veidots no vārda zibens, un lieliski raksturo visu mūsu komandu.

Kādi cilvēki stāv aiz zīmola? Cik jūs esat, kas jūs saveda kopā?

Studiju laikā iepazinos ar lieliskām, talantīgām meitenēm, un zināju, ka reiz ar viņām strādāšu kopā. Ātri izveidojās ZIB* komanda, kuras kodols sastāv no četrām tekstilmāksliniecēm- Ingas priedītes, Līvas Liniņas, Baibas Šauriņas un Irēnas Andrejevas. Bet nekas nenotiek bez pārējās komandas, kurā strādā vēl 6 talantīgi cilvēki. Tāpat lielu lomu ieņem ZIB* draugi, vīri, vecāki, kas vienmēr gatavi palīdzēt. Gan ar padomiem, gan ar tādām praktiskām lietām, kā plauktu skrūvēšanu, audumu vešanu, un pat fotosesijas aksesuāru sagatavošanu, piemēram, atdodot savas kurpes vai pat mēbeles pārkrāsošanai, mākslas vārdā. Tas kas mūs visus vieno noteikti ir radošais gars un liels darba prieks. Ja ko darām, tad tā pa īstam un no sirds!

Kas līdz šim bijis grūtākais vadot / veidojot ZIB?

Zīmola izveidošana ir tikai pats sākums. Nepietiek ar interesantu un svaigu ideju. Svarīgi ir saprast, ar ko mans produkts ir labāks un interesantāks par citiem, kāpēc tas vispār kādam būs vajadzīgs, un svarīgākais – kā to pārdošu. Grūtākais ir veiksmīgi vadīt uzņēmumu, un tajā pašā laikā virzīt zīmolu, vadīt mārketingu. Konkurence ir ļoti sīva, un ārējie apstākļi neparedzami, tāpēc noder saglabāt radošumu, elastību un pozitīvu skatījumu.

Kas motivē neapstāties un darboties tālāk?

Darbs, ko mīli. Darbs, kas aug un attīstās kopā ar tevi. Papildus enerģijas lādiņu piešķir tie prieka brīži, kad redzi rezultātu un novērtējumu. Sākumā domāju, varbūt kādā brīdī man pašai vairs nebūs interesanti, bet jo ilgāk strādāju, jo paveras vairāk iespēju. Darbs dara darītāju. Un, protams, līdzi laikam arī aug sapņi, vēlmes un ambīcijas, kas dzen uz priekšu un neļauj apstāties.

Pastāsti par ražošanas procesu. Ar ko tas sākas, un ar ko beidzas? 

Viss sākas ar radošo procesu – dažādām idejām un kopējām sapulcēm, kam seko neskaitāmas skices un garas darba stundas. Tikai neliela daļa no tā visa ir redzama kolekcijā. Aizkadrā paliek gan dažādas skices, apģērbu maketi, auduma testi, aprēķini un izmēģinājumi.  Tad seko kolekcijas izstrāde – ražošanas darbu plānošana, noteikta šūšanas apajoma izpilde. Trešais posms ir noslēdzošais – pārdošana, sākot ar skaistām fotosesijām, un beidzot ar mārketinga aktivitātēm. Katrā apģērbā ieguldīts liels, liels darbs vairāku mēnešu garumā.

Kas šobrīd aktuāls?

Lielākais ZIB jaunums – apakšveļas kolekcija sievietēm! Tā tapusi sadarbībā ar zīmolu Flash you and me. Kolekcija stāsta par noslēpumainu sievietes spēku un spēju apburt – pārvērst ierasto jaunās sajūtās un ietērpt jaunās krāsās. Apakšveļas kolekciju vari apskatīt http://zibstore.com.

DĀVANA NO ZIB* – SVĀRKU KOMPLEKTS MAMMAI UN MEITAI!

ZIB* rada spožus un krāsainus apģērbus sievietēm un bērniem, šo to arī vīriešiem. Šoreiz dāvana tieši meitu mammām! Tev ir iespēja laimēt garo tilla svārku komplektu “Princeses stāsts” mammai un meitai!

Kā piedalīties? Tepat komentārā īsumā apraksti, vai tavai meitiņai ir aktuāls princešu periods, un kādas ir tā izpausmes jūsmājās! (Kopīga dejošana, tējas dzeršana, kleitu pielaikošana, varbūt kas pavisam cits? :).

Balvā : tilla svārku komplekts “Princeses stāsts” mammai un meitai. Izmēru varēsi izvēlēties. Svārkus un izmērus vari apskatīt : ttp://zibstore.com/kids/bottoms?product_id=567
Konkursa norise : no 7.02.2017. 10:00 – 12.02.2017. 20:00

 

92 komentāri

 1. Avatar

  Princešu periods iet uz urrā jau kādu laiku (meitiņai nu jau jūnijā būs 4 gadi):
  – klabināšana pa māju mammas augstpapēdenēs. Jāatzīst, ka sanāk diezgan labi,līdzsvaru tura:)
  – apgērbu veikalos nepaiet garām visiem grabuļu un bling bling stendiem (bet par to nebrīnos, tie mani gēni:))
  – jālako kājām nagi (rokām lakot pagaidām mamma neļauj, žēl gan)
  – nu protams interese par krēmiem un dažādiem mammas zieķiem, kosmētiku utt
  – un princešu kronis! tas arī stāv goda vietā plauktā.

  Māsa ir tik pārņemta ar princesību un visām šīm sievišķīgajām lietiņām, ka brālis dažkārt pat nespēj turēties pretī un pieprasa kādu krēma šļuku uzķeksēt uz vaiga:)

  Atbildēt
 2. Avatar

  Meitiņai nosacīti ir pienācis princešu periods – jau kopš vasaras pievaktē, lai pašai uz rokas allaž rokassprādzīte, vienmēr pamana, vai mamma uzlikusi savu gredzenu, novērtē, ja mammai jauns manikīrs, nepārtraukti uzskaita visus apģērba gabalus, kas apkārtējiem mugurā (īpaši piefiksē svārkus, ko pati tikai nupat sākusi atzīt arī savā gardeorobē, zeķubikses un tēta žaketes), izsaka komplimentus gan sev, gan mammai, tētim un vērtē citu cilvēku smukumlietas, darot zināmu, kas iekritis acīs.

  Atbildēt
 3. Avatar

  Princešu periods mūsmājās turpinās jau kopš multenes par Elzu noskatīšanās :) meitai ome ir nopirkusi garo princeškleitu, ir kronītis un burvju zizlis un pat halāts pēc vannas ir ar kronīti uz kapuces. Esmu 100% pārliecināta,ka mana mazā princese noteikti zirni sajustu zem visiem pēļiem( tas mazliet caur humoru,jo brīžiem viņa nudien ir īsta princese uz zirņa,no sērijas-spilvens spiež un sega par šauru) :)

  Atbildēt
 4. Avatar

  O, jā! Manai četrgadniecei ir jāizmēğina visas pucēšanās lietas. Uz bērnu dārzu jāiet tikai skaistajās kleitās. Protams neaizmirst par aksesuāriem: krelles, gredzeni, pašlīmējošie auskari, matu stīpiņas un sprādzītes. (vislabāk jūtas, ja ir vairāk). Un vēl meikapa lietas: lakoti nadziņi un lūpu krāsa. Kad grib spēlēt princesēs, tad galvenais, lai mājās ir uzlikta princešu telts. Tad tur tiek saliktas lelles un spēle var iet gaisā. :)

  Atbildēt
 5. Avatar

  Mūsmājās princešu periods jau ilgst nepilnus 2 gadus- kuplas kleitas; modes skates tētim, kurās viņš vērtē princeses tērpus; sarunas par to, ka “es esmu tēta princese, tētis ir mans princis, bet tu esi mamma”; arī man nākas iejusties prinča lomā, svinēt satikšanos un kāzas dziedot kopā ar meitu “precē mani, precē mani, būšu laba saimeniec”.

  Atbildēt
 6. Avatar

  Mūsmājās patiešām ir aktuāls princešu periods. Meitiņai pavasarī būs 3 gadi, un nu jau labu laiku tiek pieprasītas tikai kleitas vilkt. No rītiem man prasa, – atnes man princesīti(tas nozīmē, kleitiņu). Un kleitām jābūt vismaz līdz celim, ideālā variantā garākām. Visi kuplie tilla svārciņi arī ir cieņā. Matus vajag pīt bizītē, jo tāda frizūra ir Frozen Elzai. Un tad kad viss ir gatavs tad dejo, bet tas nav vienīgais. Arī lelles tiek regulāri apmīļotas un noliktas gulēt, kā arī sēdinātas pie galda un barotas. Lellītes arī smalkā balstiņā runā, un sauc mammī, mammī. :) Mums mājās ir mātišķā princese.

  Atbildēt
 7. Avatar

  Meitiņai Katrīnai tūlīt bus divi gadiņi,bet jau pamanās uzvilkt manas augstpapēžu kurpes,likt dažādas krelles un rotas un ari kādas lūpu krāsas izsmeresana!

  Atbildēt
 8. Avatar

  Liekam mūziku, gerbjamies kleitās un tā arī dzīvojamies! Mēs vēl mazińas, bet kau novērtējam kleitu skaistumu! 😍
  Es jau pirms paliku stāvoklī, zināju, ka man būs meita, ar kuru gērbsimies līdzīgi, tāpēc par tādiem svārkiem būtu nu łooooooti sajūsmā! 💞
  Mums patīk brīvdienās priecēt tēti ari skaistiem tērpiem 🙂

  Atbildēt
 9. Avatar

  Aprīlī meitiņai būs 3 gadi- princešu lietas izpaužas kā liela vēlme pucēties- katru dienu kopīgi izvēlamies,ko nākošajā dienā vilkt uz bērnu dārzu un katru reizi izvēle krīt uz kādu kleitu! :) Tāpat mazajai ļoti patīk,kad es esmu sapucējusies- vienmēr to novērtēs ar kādu komplimentu! Kas man pašai liekas ļoti mīļi- manu augstpapēžu kurpju un zābaku piemērīšana un klunkurēšana pa māju- “mammu,skaties, kas man kājās!” Braucot kaut kur ciemos, noteikti meklēs savas krelles un rokas sprādzes, lai sapucētos! :)

  Atbildēt
 10. Avatar

  Meitiņai Esterei (5gadi) princešu periods jau ir topā vismaz no 4 gadu vecuma,varbūt pat ātrāk.Kā jau daudzām mazām princesītēm,tas aizsākās pēc multenes “Ledussirdis” noskatīšanās. Mūsmājās ikdiena nav iedomājama bez princešu svārkiem, princešu kroņa un sapītām ” Elzas” bizēm,kuru pīšanu aizsāka bērnudārza auklīte. Arī kopīgas princešu ballītes,kurās sanāk mazās princeses,ir neatnemama dzimšanas dienu tradīcija,kad tiek uzburta īsta balle. Arī mazo māsu Paulu(1,4 gadiņi) Esterei ļoti patīk ietērpt princešu svārkos, un no skapja izvilkt mammas augstpapēžu kurpes,ar kurām gribētos kaut bišķiņ pašļūkt kādu gabaliņu.

  Atbildēt
 11. Avatar

  Manai mazajai princesei Amandai vēl tikai 6 mēnesīši, tāpēc princešu periods kā tāds vēl priekšā, bet mums – vecākiem princese viņa jau ir kopš dzimšanas – maza luteklīte, kura labprāt izbauda pārģērbšanos kleitās un fotoaparāta zibspuldzes :) Amandai šobrīd ir aktīvs rāpošanas un vides izzināšanas periods, ar nepacietību gaidām pavasari, kad varēsim lielāko dienas daļu pavadīt ārpus mājas :) ZIB Princešu svārku komplekts mammai un meitai būtu ideāls dresskods uz meitiņas gada jubilejas svinībām jūlijā! Turam īkšķus :)

  Atbildēt
 12. Avatar

  Meita nav izteikts “princeses tips”. Patīk trakot kopā ar tēti, laukos padusē nēsāt vistas un zīmēšana ar guaša krāsām nozīmē mammas apstiprinājumu tam, ka drīkst ķēpāties uz nebēdu – sākumā lapa, tad galdiņš…un tad rokas un viss pārējais.
  Bet priecājos, ka varam “princešoties” kopā tad, kad ierosina viņa vai es – uzvelk kuplākos svārkus, lakojam nagus, izmēģinām lūpenes un dejas, dejas, dejas!
  Tilla svārku saskaņots komplekts būtu superīgs papildinājums mūsu garderobei, turklāt, gaidām piedzimstam mazo māsu – drīz “princešosimies” visas kopā!

  Atbildēt
 13. Avatar

  Divgadīgā Nora tieši vakar pirmo reizi pateica vārdu – princese. Uzlika galvā lillā plīvuru, kas palicis pāri no pērnā gada vecmeitu ballītes, paskatījās spogulī, lepni pacēla zodu, iztaisnoja muguru un pateica “pincese”.
  Pieļauju, ka kļuvu par liecinieci princešu spēles dzimšanai un nu tik jāgaida turpinājums ;)

  Atbildēt
 14. Avatar

  Mūsmājās mazajai divgadniecei tikai sākas tas periods – ļoti ievēro gan rotas, gan mammas lakotos nagus, dikti pēta sevi spogulī un iet skatīties, kā izskatās jaunās drēbes, sāk patikt lelles un to apģērbšana, grib, lai visi sēž kopā ar viņu pie mazā galdiņa un dzer kopā tēju no viņas servīzes.

  Atbildēt
 15. Avatar

  Vai rozā ir princešu krāsa? Sapņi par dzīvi pilī? Matu stīpiņas, kas tiek sauktas par kroņiem, dejas un zelta kurpes. Tas viss, ko es par sevi bērnībā neatceros… :)

  Atbildēt
 16. Avatar

  Mani lielākajai meitai (4,5 g) princesu periods sākās jau no 1.5 g vecuma,pucēšanas,krāsošanās, austpapēžu kurpes,kroņi un izskatās,ka tuvākajā laikā nepāries,jo nu jau šis periods ir sācies arī mazākajai (1.9 g).

  Atbildēt
 17. Avatar

  Mūsmājās Princešu periods tikai teju, teju sākas. Meitiņai 2.6gadi šobrïd lasām pasakas un skatāmies grāmatas tikai par princesēm, krāsojam princešu grāmatas. Mazā princese uzvelk svārkus un rotas un tad dejo vai visbiežāk uzaicina uz deju arī tēti un tad dejo abi 😂
  Līdz pārējām princešu izdarībām gan pagaidām vēl neesam tikušas bet visam jau savs laiks 😉

  Atbildēt
 18. Avatar

  Manai mazajai dāmai ir tikai pusotrs gads, toties uz jautājumu: “kur ir princese?” šķelmīgi pasmaida un rāda uz sevi (iebakstot puncī). No spēļu tējkanniņas ar smalku “pakpakpak” sapilina tēju kruzītēs un piedāvā visiem apkārtējiem. Un pamēģini tik atteikt! Kā jau princesei pienākas, sāk izzināt skaistumkopšanu – krāso lūpas ar visu, kas pēc formas atgādina lūpu krāsu, lako nagus ar zīmuļiem, lutina ādu ar atrastu (mammas nevērīgi zemu atstātu) pretapdeguma kremu un pucējas, liekot ap kaklu brīnišķīgas zeķubikšu kombinācijas un galvā – vismaz divas cepures reizē. Un vienmēr (!!!) dosies pie tuvākā spoguļa, kur sevi ievērtēs ar spiedzošu “ūūūūū”. Tāda princešošanās mūsmājās. Bet domāju, ka tas tikai sākums. :)

  Atbildēt
  • Avatar

   Mīlu! Jūs abas (mamma un meita) esat baigās princeses! :)))

   Atbildēt
 19. Avatar

  Princešu periods tā klasiskajā izpratnē mazajai Karlīnei pienācis vēl nav. Toties vismīļākā no visām daudzajām grāmatām ir “Visskaistākās princešu pasakas”,ko abas kopīgi “lasām” vismaz vairākas reizes dienā. Princešojamies pa savam :)

  Atbildēt
 20. Avatar

  Manai meitiņai Elizabetei ir vien 6 mēneši bet cenšos viņu pucēt kleitās ne tikai svētkos,bet ikdienā rotāt viņu ar galvas bantītēm , kleitām un rozā tērpiem. Gribētos man ar iegūt sev šādu komplektu lai būtu iemesls uzpucēties biežāk ne viss staigāt tikai biksēs kas nu liekas šobrīd ir manas garderobes mīļākais aksesuārs.

  Atbildēt
 21. Avatar

  Mūsmājās princešu periods vèl nav, jo meitiņai tikai gads. Un vairāk intetesē brāļa mašīnas nekà lelles. Tieši mamma gribètu caur meitu izdzīvot princešu būšanu vēlreiz. Un nešaubos, ka šāds periods būs arī mūsmājās

  Atbildēt
 22. Avatar

  Mūsmājās princešu periods jau turpinās 3 gadus un neizskatās, ka tas jebkad beigsies! :D
  Olitai drīz jau būs 6 gadi, bet ik dienas ar brāli un mazāko māsu mājās tiek izspēlētas lomu spėles ar prinčiem, princesēm, bruņiniekiem, raganām un citiem ļaunajiem tēliem, kas sagūsta princesi un beigās princis viņu izglābj. :)
  Bija periods, kad Olitu drīkstēja dēvēt TIKAI par Salātlapiņu un nekā citādi. Tāpat izgāja cauri Arielas, Auroras, Sniegbaltītes, Pelnrušķītes, Elzas un Annas periodam.
  Esmu atdevusi daudz savu kleitu, lakatu un kurpju, tad nu pa māju ikdienā man staigā ĪSTA PRINCESE.
  Tagad mīļa filma ir par Sprīdīti – iet pa māju, plivina savus skaistos, garos, gaišos matus un dzied: “Man mati no zelta…”. :)
  Kad brālim atnāk ciemos draugi, tad sapucējas skaistā kleitā un kurpēs, uzliek kroni galvā, stāv uz trepēm un, izdomājot uzdevumus puišiem, piemēram, sauc: “Kas visātrāk atskries pie manis, tas DABŪS pusi karaļvalsts un MANI PAR SIEVU!” :D

  Atbildēt
 23. Avatar

  Meitai princešu periods izpaužas kā rotaļāšanās ar Barbijam, lellēm taisa mājas, ģērb kleitās, krāso matus rozā krāsā. Pati meitiņa pucējas svārkos, kleitās, prasa mammai, lai smuki sataisa matus, tas ir ieveidot ruļļus matos, krāso lūpas ar Frozen lūpu krāsām, velk smukās izejamās kurpes, jautā mammai, “vai esmu smuka”. Atbildu, ” mīļā, tu esi visskaistākā princese pasaulē”

  Atbildēt
 24. Avatar

  Meitai (3 gadi) ļoti patīk multenes par Mazo princesi (Little Princess) un feju Holiju (Ben And Holly’s Little Kingdom). Pati izvēlas kādu kleitu vai svārkus (var arī abus uzreiz) vilks mugurā, it īpaši patīk kuplie svārki, jo smuki plīvuro, kad viņa griežas vai dejo.
  Dažreiz mājas pārvēršas par skaistuma salonu, kad viņa visiem sakārto matus, vecmāmiņam uztaisa make up gotiskā stilā (protams no manas kosmētikas) un smēre visiem smaržīgu roku krēmu.
  Kā jau meitenēm pienākas patīk gatavot, it īpaši tēju, zupu un pankūkas :). Dzerot tēju obligāti jāuztaisa “dziņ”.

  Atbildēt
 25. Avatar

  Mana meitiņa, šķiet, jau piedzima par pricesīti. Viņai ir tikai 3 gadi, bet ar sievišķību ir uz Tu. Pati izvēlas no sava drēbju skapja apģērbu, kas visbiežāk ir kleitas vai svārki, labprāt liek rotas. Aktrises dotības īpaši izpaužas – spēj ne vien iejusties priecīgo princešu lomā, bet arī bēdīgo un dusmīgo. Jo arī princesēm ne katra diena ir saules staros vīta. Matiņus vēlas tik garus kā Salātlapiņai, un balsi tik skaistu kā Elzai un Annai – jau tagad dzied un dejo, virpuļodama dziesmu pavadījumā. Pamazām iejūtas lomu splēlēs, dzīvojoties ar princešu LEGO. Lielais brālis ir kā labais bruņinieks, kas pasargā. Es savukārt bieži esmu gan princeses māsa, gan princeses mamma karaliene :) dzimšanas dienas svinības ar Ledus sirds tematiku tika gatavotas tā, lai meitiņai sirds gavilētu, un tā arī bija – mazās princeses sapņu piepildījums :)

  Atbildēt
 26. Avatar

  Mūsu mājas mazajai princesei (1g.) ļoti patīk vērot kā mamma pucējas,krāso lūpas,ķemmē matus un spoguļojas.
  Kādu dienu novēroju,ka meita attēlo mani un stāv pie spoguļa un vēro sevi,tāpat attēlo kustības ar matu ķemmi(paldies Dievam meitai mati uz galvas ir daaaaudz:))Meitiņa liekas tik daudz saprot,lai gan viņai ir tikai gads. Es redzu,ka aug īsta princese :)
  Esmu ļoti laimīga,ka man ir meitiņa,tas nozīmē daudz vairāk kopīgu nodarbju nākotnē un daudz,daudz mīlestības ģimenē :)

  Atbildēt
 27. Avatar

  Princešu periods mūsmājās turpinās nu jau gadus vismaz 4, visvairāk tas izpaužas tieši apğērbā – vismīļākais apğērbs ir dažāda garuma tilla svārki un kleitas ar tilla svārku daļu. Ar skolas uzsākšanu gan jaunkundze pamazām pārtop no mīlīgās princeses par mazliet dumpiniecisko – nu jau kādu laiku princešu ietērpa neatņemama sastāvdaļa ir arī ādas jaka. Nu un, protams, mati – tikai gari un ne par centimetru īsāki :)
  Kā īstām princesēm ļoti patīk dejot un dziedāt un, protams, arī mammas kosmētikas maciņš un tā saturs :)

  Atbildēt
 28. Avatar

  Mūsu mazajai princesei Elzai vēl tikai pusgads, bet mājās viņa nemaz netiek savādāk saukta kā par princesīti Elzu. Arī princeses cienīga lutināšana no lielo brāļu puses ir viņas ikdiena. :)

  Atbildēt
 29. Avatar

  Meitai tagad ir aktuali puceties,krasot lupas veidot matus. Vina apmekle sporta dejas un skaisti terp,svarki un kleitas loti aktuali. Kopa medzam uzdejot valsi un dzaivu :-D

  Atbildēt
 30. Avatar

  Meitiņa tikai 1,3 gadi un jau ir princešu periods – liek vilkt mugurā viņai pieejamā plauktā atrastās kleitas un ne tikai kleitas, jo pa māju var staigat ari ziemas cepurē un cimdos plus rokassomiņā, bet izbrīnijos, ka tas periods parādījās tik agri un ka meitenītēm jau ir tāds instinkts! Kopā patīk cept pankūkas un mainīt lellēm pamperus:) un protam arī atskrūvēt pavirši aizvērto mammas skropstu tušu, tikai tā tiek smērēta uz lūpām:)

  Atbildēt
 31. Avatar

  Meitiņai Elzai (2,8) ir īstais princešu laiks – kleitas, mammas kurpes, krelles, lūpu krāsas, nagu lakas.
  Protams, šobrīd aktuāla ir multfilma “Ledus sirds”. Vairākas reizes vakaros pārģērbjas, lai varētu dejot un dziedāt, kā princese. Rituāls – Elzas dziesma ir jādzied visiem un jādejo līdz. Skaisti!
  Veikalos arī piesaista uzmanību viss spīdošais un košais.

  Atbildēt
 32. Avatar

  Mana meitiña Elza princešu periodu ikdienas dzīvē jau ir izdzīvojusi. Bet tā kā łoti nopietni aizraujas ar dziedāšanu un piedalās dažādos konkursos, tad uz skatuves ir īsta dīva- ar atbilstošiem tērpiem un aksesuāriem. Arī šie burvīgie tilla svārki būtu kā radīti kādam solo priekšnesumam 😊 un arī mamma, atbalstot meitu aizskatuvē, varētu sapucēties.

  Atbildēt
 33. Avatar

  mums princešu periods ir jau no gada vecuma, mazā dejo un tad saka ka dejo kā princese .. tagad ir jau divi gadi un ja tās nebūs princešu bizes kas tiks pītas, tad nemaz nedrīkst skarties klāt matiem.. vakaros viņa izvēlas no skapja kuras būs šī vakara dancojamās princešu kurpītes, parasti izvelas mugurā uzvilkt greznu pūkainu mētelīti, ko dāvināja omīte, un saģērbusies dejo/ griežas pa viesistabu un saka, ka ir princese un princese dejo😊 ..

  Atbildēt
 34. Avatar

  Meitiņai pucēšanās iet uz urrā, riktīgs princešu periods. Staigā tikai kleitās un svārkos. Ja tiek pie jaunas kleitas uzreiz vajag vilkt mugurā. Pati darina sev un mammai rotiņas. Smaržas, nagu lakas un mammas sarkanā lūpukrāsa ir ikdienas sastāvdaļa :) Pēdejā laikā mēdz no kurpju plaukta izvilkt mammas augstpapēžu kurpes un mēģina pastaigāt ;) Spēlējas pēdējā laikā arī pārsvarā ar lellēm, pucē viņas. Mēdz pielaust tēti, lai ļauj uzlakot viņam nagus :D

  Atbildēt
 35. Avatar

  Mūsu mazā divgadniece tikai pamazām uzsāk savas princešu gaitas. Lai gan jau kopš rāpošanas prasmes apgūšanas viņa ir bijusi aktīva uz mammas rotu mērīšanas, augstpapēžu kurpju klabināšanu, make up uzklāšanu un citām līdzīgām sieviešu lietu izzināšanām tomēr par īsto princešu lietu atklājēju viņai jāmin meiteņu kulta multfilma Frozen. Elzas dziedāšanas, dejošanas (virpuļošanas) un roku plivināšanas atdarināšana ir mūsmāju ikvakara neatņemama sastāvdaļa. Un šis priekšnesums liek mammai un tētim smaidīt līdz laimei pilnīgai, jo vai var būt labāks darba dienas noslēgums kā mūsu mazās princeses šovs. Tās jau ir tās mazās dzīves laimītes.
  Un ja drīkst pasapņot, es jau redzu mūs abas virpuļojot ar šiem svārkiem, lai tētim dubultā prieks – par savu karalieni un princesi.

  Atbildēt
 36. Avatar

  Meitai (5 gadi) pašlaik ļoti aktīvs princešu periods. Pucēties, pucēties un pucēties. Pārģērbjas vismaz 3x dienā. Esmu iegādājusies vairākas kuplas un krāsainas kleitiņas tieši šim mērķim. Meitai ļoti patīk gatavot dažādus kroņus. Kirus tad liek galvā sev un saviem mantu zvēriem :)))

  Atbildēt
 37. Avatar

  Tāds pavisam izteikts princešu periods vēl nav sācies manai jaunkundzei, bet uz to ejam, jo kā jau lielai daļai jaunkundzīšu visas princešfilmas ļoti patīk, īpaši jau par Elzu :) Kleitas un svārki ir absolūtā topā jau kādu gadu – pieprasa pat tad, ja pašai daudz ērtāk tomēr būtu biksēs. Un vispār patīk pucēties, un galvenais lai pati var izvēlēties, jo viņa jau labāk zin par mammu, kas viņai piestāv :D Un šie svārciņi viņai būtu 100% mīļākie – tiktu vilkti visu laiku un visur

  Atbildēt
 38. Avatar

  Esmu mamma veselām trim princesēm…tikai šoreiz stāsts būs par to,kā meitas atgriezt atpakaļ romantiskajā princešu periodā,jo visām trim tas kādreiz bija ļoti aktuāls,tikai paaugoties lielākām,aizvien ērtāki un ātrāki tika atzīti legingi un bikses,tādēļ svārku un kleitu skaits nu ir samazinājies līdz …minimumam,ņemot vērā,ka esmu romantiskā stila piekritēja un bikses tikpat kā nevalkāju vispār…Tādēļ mani,kā meitu un nākamo jauno lēdiju mammu šis fakts ir nedaudz satraucis…bet jūsu skaistais piedāvājums,man deva klusu cerību,ja ne šie pasakainie tērpi,tad kuri?varēs atgriezt manās meitās romantisko princešu garu.

  Atbildēt
 39. Avatar

  Manai pusotrgadniecei ļoti patīk,kad skan mūzika vilkt drēbes un spoguļoties 😊😊 sākusi protestēt,ja velk mugurā to,kas nav pa prātam 😃 no plaukta izvelk drēbes,ko grib vilkt un nes,lai palīdzu uzvilk!katrā ziņa lielākie princešu gājieni noteikti vēl priekšā, pašlaik tikai “mazie ziediņi” princesei 😊

  Atbildēt
 40. Avatar

  Esmu mamma trīsgadniecei princesei Grētai. Viņai ļoti patīk kleitas, jo īpaši tilla. Grētai ir spīguļojošs princeses kronis, burvju gredzens ar zilu dimantu un maģiskā sirds no Disneja multenes Vaiana. Viņa kā reiz uzstāj, ka mammai arī jāģērbjas atbilstoši statusam. Svārku komplekts mūs abas ļoti iepriecinātu!

  Atbildēt
 41. Avatar

  Meitai diezgan agri sākās šis periods. Agri sāka pozēt fotoaparātam un ar aizrautību skatās savas bildes. Pa kluso ņem manas lūpenes, krēmus un atdarina mani-krāsojoties un ķemmèjoties. Ik vakaru velk àrā savas matu lentu un cepuru kolekcijas, ka vienam tās pielaikojot pie spoguļa. No drēbju plaukta ņem ārā tikai kleitas un svàrkus.
  Pati es apzināti viņu par princesi nesaucu, drīzāk dāmu un tas viņai ļooti patīk. ❤

  Atbildēt
 42. Avatar

  Mums ar meitu Anniju (6 gadi) ir jauns izaicinājums- abām jauns piedzīvojums jeb sporta deju pasaules iepazīšana! Tā ir princešu pasaule- skaistas kleitas, kurpes ar papēdi un frizūras….mmmm acis spīd mums abām un elpa aizraujas ieraugot kādu lielo dejotāju ejam garām un pamājam viena otrai ar apstiprinošu zīmi – skaista kleita :)!

  Atbildēt
 43. Avatar

  Arī mūsmājās meitai (3.6) jau vairākus mēnešus ir princešu periods. Jāsaka, ka pat vairāk kā princešu periods, jo kopš decembrī tika pie kronīša un ZIB tilla kleitas, uzpucējot jaunās štātes, grozoties spoguļa priekšā tika konstatēts, ka “Es esmu skaista karaliene!”. :D Aktuāli ir pucēties svārkos un kleitās, un tiek pieprasīts, ka arī man ir jāvelk svārki un kleitas, “kas griežas”. Tiek veidoti deju priekšnesumi – izrādes, iespaidojoties no pasakām par “Sniegbaltīti”, “Pelnrušķīti”. Aktuāli ir arī ārā ejot uzkrāsot sarkanas lūpas, un mājās esot uzvilkt uz rokas vismaz 7 pērlīšu rokassprādzes, uzlikt kaklā rotu ar “Elzas un Annas medaljonu, un kādu gredzenu. Un pēdējo mēnesi, kopš noskatījās multfilmu “Ledus sirds”, ir divas aktuālās frizūras – “bize kā Elzai” vai “bizes kā Annai”. :)

  Atbildēt
 44. Avatar

  Manai lielajai princesei jau vairs nav vienalga, ko vilkt mugurā, grib līdzināties dāmai, labāk nosalt, nekā neuzvilkt svārkus ;)
  Ir klāt, kad tiek krāsoti nagi, lūpas un pūstas smaržas! Patīk spīdīgi karuļi un lokas!
  Maza jauna dāma!

  Atbildēt
 45. Avatar

  Man divas meitas un abām patīk pucēties.Kaut ara sals,lietus,saule meitam ,kas vecaka loti patik vilkt svarkus,kleitas.Mazai patik kleitinas un svarki.Kaut tikai gadiņš vinai jau ir sava gaume drebju izvele.Ta nu manas mazas damas no gada vecuma prieksroku dod meitenigam(kleitas,svarki,sarafani) drebem.tapat ka lielai patik dazadi aksesuari-gredzeni,sominas.Maza seko masas pedas un pa maju tipina ar sominu kakla.lielaka ari ir kosmētikas fanate maza gan vnk baz mute un grauz lupu spidumus,liela izmanto pec tiesas vajadzibas.Tadel musmajas kleiti pilns skapis

  Atbildēt
 46. Avatar

  Mana pele vel salīdzinoši maza -2g3men. Bet patīk..hmm,pat ne patīk, bet VAJAG visu ko mammai. Un es esmu princese savam vīram,līdz ar to meita arī IR princese mums.
  Ja krāsoju skropstas – tad jākrāso arī viņai(protams,pa jokam), ja lieku krēmu, tad arī meitai. Aksesuāri ir vispār vāks – sūtu visu pa 2gb, jo meitai arī vajag, un arī tas, ka mums abām patīk saskaņoties. Kleitas, aksesuāri, tills un rozā – tas viss patīk viņai.
  Un spīdumi.. ja jūs zinātu kā viņai patīk spīdumi. Un rozā. Un kad prasu, vai viņa ir princese, viņa saka ka JĀ, un tam es piekrītu. Divas princeses vienā mājā – tas par mums.

  Atbildēt
 47. Avatar

  Man gan nav meitas, bet ir burvīga krustmeitiņa – īsta princesīte (6gadiņi nupat palika) un kā jau princesēm pieklājas – velk tikai kleitas! Bikses ļoooti nepatīk un tā jau no mazām dienām! Protams, kā jau princese – pucējas un rotājas ik dienu, arī rotaļājas tikai ar princesēm – Elza un Anna joprojām ir labas viņas spēļu draudzenītes:)

  Atbildēt
 48. Avatar

  Jā, manai meitiņai ir sācies pirmais pucēšanās periods :) Tiek pielaikotas visas cepures, tiek rīkotas modes skates un skapī meklētas kleitas, kas jāvelk un jātrāda :)

  Atbildēt
 49. Avatar

  Manai princesei (2.8) ir princešu periods ,jo kā gan sieviete ,bez tā , viņa ļoti mīl svārkus , kleitas, it sevišķi kad griežas ,tad viņa tik gardi smejas jo patīk kad plīvo svārki/kleita .
  Mammas lūpu krāsās,krēmus, ēna jau ir palietojusi , pakrāsojusi netikai sevi ,bet arī piedevusi odziņu grīdam un skapjiem.(kam negadās )
  Patīk mammas rotas lietas, arī smaržas ,kā jau mazai dāmai
  No muletenēm dod priekšroku Sapinušies (salātlapiņai ) ,Peppai ,Mašai ,retāk ledussirdij. – bet arī multeņuvaronēm ir kleitas .

  Atbildēt
 50. Avatar

  Manai meitai Līnai (2.8g) jau zvaigznēs bija ierakstīts,ka viņa būs princese,jo ir vienīgā meita starp 3 dēliem. Tad nu jau no dzimšanas viņa mìļi tiek dēvēta par “mūsu princešainību”.
  Īstais princešu periods sākās pāris mēnešus atpakaļ un tagad rit pilnā plaukumā. Viņa gan vairāk tāda gotu princese,jo viņas drēbju skapī atrast apğērbu “princešu krāsās ” ir pagrūti. Tāpēc šie Zib svārki mums abām ļoti noderētu. 😊
  Šonedēļ Līna svinēs vārda dienu,sarūpēju dāvanai PUPA kronīti,būtu jauki tikt arì pie princešsvārkiem. 😊

  Atbildēt
 51. Avatar

  Jā, princešu periods laikam ir neizbēgams :) Sākas pats no sevis ar visu ko vien var uzvilkt mugurā vai uzlikt uz galvas un velkas aizmugurē pa zemi, lieki piebilst, ka priekšroka ir visam rozā krāsā ;)

  Atbildēt
 52. Avatar

  Mums Princešu periods ir nesen sācies- segas tiek izmantotas kā apmetņi, jākrāso lūpas un jādejo!

  Atbildēt
 53. Avatar

  Lai gan meitiņai ir tikai divi gadi, tomēr mana mazā dāmiņa jau pati atrod cepures, mammas kurpes (dažreiz arī tēta), cimdus un kreatīvi izpaužas. Gluži princešu periods vēl nav, bet, kad tiek uzvilkta kāda svinīgāka kleita, acis mirdz. Griežas ap savu asi un smaida. Jau tagad ir redzams, ka būs sievišķīga dāmītē nākotnē :) Gribas viņai tādu bērnību, lai zina, KAS IR SKAISTI :) Un jā! Kā tad bez dancošanas!? Un kā tad bez mammas lūpukrāsu izšiverēšanās!? Tā, ka abām sejas sarkanas un mammas higiēniskās lūpukrāsas apēstas :D

  Atbildēt
 54. Avatar

  Manai meitai Līnai(2.8g) zvaigznēs bija ierakstīts,ka viņa bùs princese,jo ir vienīgā māsa starp 3 brāļiem. Jau no dzimšanas mīļi tiek dēvēta par “mūsu princešainību”.
  Princešlietas sāka interesēt pāris mēnešus atpakaļ,un tagad princešu periods rit pilnā sparā.
  Viņa gan vairāk tāda gotu princese,jo “princeškrāsas “apğērbu viņas skapī grūti atrast. Tāpēc biežāk izmantotā princeškleita ir mežğīņu aizkari.
  Svētdien Līna svinēs vārda dienu,dāvanai pasùtīju PUPA kronīti, Zib tilla svārki būtu lielisks papildinājums vārda dienas dāvanai. 😊

  Atbildēt
 55. Avatar

  Mamma rūpējas, lai meitiņa jau no mazotnes būtu kā princesīte. Pucēju meitiņu vairāk kā sevi un priecājos :) Kleitas, aksesuāri. Būs pieradusi un kad izaugs, varēs kopā ar tēti veidot tējas rituālu un ar mammu skaistumkūres :) Ļoti vēlētos šādu komplektiņu iegūt :)

  Atbildēt
 56. Avatar

  Manai meitiņai vēl nav izteikts princešu periods, bet ļoti gribas krāsoties, pacilāt mammas somiņas un kurpes. Viss kas apaļš un der tiek uzvilkts uz rokām un dipu dapu atrādīt tētim, cik smuki izskatās.

  Atbildēt
 57. Avatar

  Mums ir paveicies ar divām pincesēm – 2 un gandrīz 4 gadus vecām, kur mazā māsa princešojas pakaļ lielajai māsai un arī mammai – lielajai māsai pašas svarīgākās ir princešu kleitas, īpaši rozā un ar tillu un dejošana/dziedāšana uz skatuves, mazā māsa jūtas kā princese jebkurā apgērbā un ļoti priecājas par komplimentiem no vecākā brāļa un tēta, tādēļ mammas lūpu balzami un spīdumi un krāsas pazūd diezgan ātrā tempā un tiek noceltas pat no augstākajiem plauktiem, lai tikai varētu zibināties ar košām lūpām un justies kā princese! :) Galvenā iedvesma nāk no Fozen un Nārnijas hronikām, kas nes līdzi atbildību arī par princešu uzvedību.

  Atbildēt
 58. Avatar

  Meitiņai 1gads 7men un princešu periods jau ir sācies ! Nemitīgi jāvelk kleitas, tad jāiet spoguļoties un galvenais pašai par sevi teikt :”smuka!”
  Mamma lupas nevar uzkrāsot bez meitiņas piedalīšanās , viņai arī vienmēr vajag. Rokaspulksteni arī nēsā , loti patik. Pašai ir savs skaistumkopšanas komplekts , žāvē matus ar spēļu fēnu, krāso lūpas , skatās spogulītī. Īsta dāmīte ❤

  Atbildēt
 59. Avatar

  Esmu mamma trīsgadīgai princesei, kura ne par ko nevelk ko citu kā kleitas un svārkus. Bikses, pat rozā, esot paredzētas puišiem. Pēc iedvesmas tiek pieskaņota mūzika un sākas straujas dejas ar piruetēm, palēcieniem, un jautriem virpuļiem. Par pašiedvesmas aksesuāru šad un tad noder kabatas spogulītis. Kruzuļi un rotas pārāk nepiesaista, bet obligāti ir izlaisti un plīvojoši mati un basas kājas. Mana princese ir moderna, nedaudz mežonīga un brīva :)

  Atbildēt
 60. Avatar

  Es neesmu meitiņas mamma (diemžēl man tikai dēli un vairs arī meitiņas nebūs), bet ļoti, ļoti vēlos vinnēt šo te komplektiņu manai burvīgajai draudzenītei Edītei Pūpolai un viņas meitiņai Beātei. Viņām abām tādi svārki būtu kā radīti. Beāte ir ļoti mīlīga 3 gadus jauna meitenīte, kurai princešu periods ir pilnā sparā. Kad mums bija jādodas pie Beātes uz 3 gadu jubileju, tad es Beātes mammai palūdzu padomu, ko tad mazā jubilāre vēlētos saņemt dāvanā. Uz ko viņa atbildēja: Princešu kroni! Man kā dēlu mātei acis kā apakštases: Kas tas tāds??? Nē, nu, nopietni, man nebija ne mazākās nojausmas, kur var nopirkt princešu kroni! Pat nebiju iedomājusies, ka tādi vispār meitenēm aktuāli. Beātes ballītē bija “Ledus sirds” Elza, kura manam 4 gadus vecajam puisim arī ļoti patika. Nemaz nav tā, ka tikai meitenes fano par Elzu! :D

  Atbildēt
 61. Avatar

  Meitiņai Laimai ir vien 6mēneši, bet esmu sapirkusi kleitas uz gadu un pat divi. Pirmais piedzima dēliņš, protams, pucēju un pirku dažādus apģērbus, bet piedāvājumu klāsts nav salīdzināms ar to kas pieejams meitenēm un zēniem. Zēniem pat apģērbu audumi ir krietni mazāk. Tagad, ja redzu, ka kaut kas ļoti patīk – pērku 😊 kleitiņas no lina, ar mežģīnēm, gaumīgi, bet nedaudz fliterīši u.c.

  Atbildēt
 62. Avatar

  Manai meitiņai Emijai ( 5g) princešu periods ilgst jau labu laiku, ne pa velti es viņu saucu kopš dzimšanas par savu princesīti :) Velkam tikai kleitas un svārkus, sezonā labi ja vienas bikses mums ir garderobē. Ja plānojas pasākums, nedēļu iepriekš meita liek un saskaņo drēbes, kurpes un aksesuārus. Ļoti patīk visas disney princeses, tad nu vakaros lasu pasakas par pelnrušķīti,salātlapiņu , nāriņu un pārējām princesēm.
  Viņa būtu ļoti priecīga par šādiem svārkiem- jo svārkiem ir galvenais nosacījums – viņiem ir jāgriežas :)

  Atbildēt
 63. Avatar

  Mana meita (4 g.) ir īsts sievišķības paraugs, valkā tikai svārkus vai kleitas un, protams, jo kuplākas, skaistākas, svinīgākas, princesīgākas jo labāk. Tā kā svētki nav tik bieži, tad svētku un princešu kleitās pārģērbjas, kad atnāk mājās no dārziņa. Protams, patīk arī rotāties ar krellēm un rokassprādzēm un krāsoties. Dažreiz padodos un uzkrāsoju actiņas un nadziņus, lai var papriecāties. Mīļākā filma, protams, ir Frozen :)

  Atbildēt
 64. Avatar

  Lai arī mūsu mazajai princesei šobrīd ir 11 mēneši un pucēšanās periods viņai vēl nav sācies, tomēr jau tagad ar interesi vēro, ko mamma dara pie kosmētikas galdiņa. Tā ir viena no retajām vietām, kur mazā var sēdēt ilgi un mierīgi.
  Abas dikti gribētu saposties uz meitiņas pirmo lielo balli! :))

  Atbildēt
 65. Avatar

  Manai meitiņai Emīlijai ( aprīlī būs 5) ļoti patīk iejusties dažādu princešu tēlos. Ja zila kleita tad Elza,ja rozā, tad Aurora un tamlīdzīgi, viss ir jāsasjaņo, jāieveido mati. Diezgan interesanti- no rīta var uzjautāt,kas tu šodien būsi?! ☺

  Atbildēt
 66. Avatar

  Manai lielajai meitai (tulīt, tulīt jau 4g) princešu periods rit pilnā sparā.
  Ir gan lūpu krāsošana, nagu lakošana, un kāpēc lai to visu nedarītu, ja blakus ir mamma, no kā mācīties un mazà māsiņa, kuru mācīt. Tomēr viss ir pilnīgi mazsvarīgi, jo pats galvenais un svarīgākais noteikums ir, lai kleita vai svārki GRIEŽAS! Ja negriežas, tad ballītei nav jēgas. Un otrs galvenais noteikums – jābūt maksimāli līdzîgai Elzai vai Annai no Frozen. Gari tilla svārki iekļautos abās kategorijās! No sirds turam īkšķus par visām mazām princesēm un viņu mammītēm! Balva ir nudien fantastiska! ❤️🌺

  Atbildēt
 67. Avatar

  Mana mazā princesīte šobrīd sēž spilvenos, skatās Ķepu patruļu un cīnās ar vēdera vīrusu. Viņai ir 2,9 gadi. Ledussirds multene ar visām no tā izrietošajām sekām :) mums vēl priekšā. Elzu un kroņus vēl nepazīstam. Augstpapēžu kurpītes gan ir izklabinātas, pamana katru jaunu drēbi, kas tiek izvilkta no skapja viņai, māsiņai (7mēn) vai mammai. Un izsaka komplimentu Smuka kleita! Katru rītu pirms došanās uz dārziņu parāda ar pirkstu uz mammas mēteļa kabatu, no kuras tiek izvilkta higiēniskā lūpenīte un uzkrāsotas lūpiņas.Mums ir daudz sprādzīšu, kuras pati sasprauž matos. Dažreiz kādas 10 :) Un pat gulēt iet ar rokassprādzi no zaļām bumbiņām, ko dārziņā pati uzmeistarojusi :) Reizēm liekas, ka viņā ir vairāk no Ronjas-laupītāja meitas, bet kupli svārki viņai patīk :), es savas meitenes ļoti mīlu.

  Atbildēt
 68. Avatar

  Esmu mamma meitiņai Paulai (1gads 9mēn.), kas jau dzīvo kā maza dāma un princesīte man pašai nemanot un speciāli uz to neuzstājot.Gan ārpus mājām, gan mājās esot, labprāt pati izvēlas uzvilkt kuplus svārciņus vai kleitu, un galvenais, lai labi griežas! Redzu, ka jau no mazotnes ļoti patīk krelles, gan pašai nēsāt sev paredzētās, gan vienmēr citiem pamanīs. Arī auskarus ausīs mammai un omēm vienmēr pamana un apbrīno. Mājās esot ik pa laikam patīk pa kluso iekāpt mammas papēžu kurpēs, kas gan var būt interesantāk. Pati ikdienā valkāju pārsvarā tikai svārkus, cenšos rādīt meitai piemēru, ka sievietei jābūt sievišķīgai, staigājot svārkos un, cik iespējams ar mazu bērnu kopā esot, papēžu kurpēs.
  Mājās mums ļoti aktuālas rotaļas ir tējas dzeršana kopā ar lāčiem, lellēm un dažkārt arī lego zvēriņiem, kā arī danči kleitām un svārkiem plīvot, jo radio ir apgūts, tikai atliek cerēt, ka skanēs īstā ritma mūzika. :)

  Atbildēt
 69. Avatar

  Mana 3 gadīgā meita Hanna nav tik ļoti apmāta ar visām princešu padarīšanām kā citas meitenes. Drīzāk teiktu, ka tagad ir “mašīnu” periods:-) Taču tas nenozīmē, ka princešu periods ir izpalicis vai nesāksies kuru katru brīdi. Zinot, cik ātri un negaidīti bērniem mainās intereses. Pie princešu nodarbēm varu pieskaitīt mammas kosmētikas testēšanu, dejošanu kuplos svārkos un iejušanos Elzas tēlā, skrienot pa māju ar lakatu uz pleciem, kas ir iedomāts apmetnis, un dziedot: “Let it go, Lai tik snieg!” savā izdomātajā dziesmas versijā:-)

  Atbildēt
 70. Avatar

  Pagaidām meitiņai princešu periods nav īpaši aktuāls, jo tikai 2 gadiņi,bet sāk ļoti ļoti patikt kleitas,svārki un viss meitenīgais. Katru reizi kad piedāvāju kleitu vai svārkus tad ar ļoti lielu prieku un sajūsmu gaida kad varēs vilkt mugurā. Kopīgi vienmēr izvēlamies ko vilks uz bērnudārzu vai ejot ciemos.ZIB svārki būtu tieši laikā lai mamma ar meitiņu varētu kopīgi pucēties :)

  Atbildēt
 71. Avatar

  Princešu lietas ir galīgi svešās. Bernībā tas bija neīstenojams sapnis, bet tagad – nepraktisks untums. Taču neiešu ar saviem untumiem bojāt mazajai dāmai viņas bērnu dienas un nedienas. Tāpēc arī es par princesēm un balerīnām, par ciku-cakām uz kruzuļiem. Meitai rit 5 mēnesis. Gatavojamies uz pusgada bildēšanos.

  Atbildēt
 72. Avatar

  Lielākai meitai (3,5gadi) tieši tagad aktuāla pucēšanās. Velk kleitas gan sev, gan mazo māsu (1,8gadi) arī uzpucē, liekot pārģērbties. Ar mirdzošām acīm skatos, kā abas šiverējas pa manu rotaslietu kastīti, kā mazā uzliek atskaņošanai savu mīļāko pasaku disku, un abas danco pelkostīmos, kas uzvilki virs drēbēm.

  Atbildēt
 73. Avatar

  Pagaidām gan princešu periods ir vairāk man kā meitai :D
  Manai mazajai princesītei tūlīt būs gadiņš, līdz ar to ar princesīgo pucēšanu vairāk aizrāvusies mamma, ne meita. Pucēties mums ļoti patīk, un tieši tagad esam pirmās gada jubilejas “mammu meitu komplekta” meklējumos <3

  Atbildēt
 74. Avatar

  Manai 2,5 gadus vecajai meitiņai patīk pucēties. Ja būtu tikai pēc viņas prāta, tad uz dārziņu ietu kleitās vien. Mājās no skapja tiek izvilktas mammas kurpes un ar lielu prieku ar tām staigāts pa istabām. Patīk matos salikt visas sprādzes, kas atrodas plauktiņā. No mammas kosmētikas maciņa šad tad tiek izņemta higiēniskā lūpu krāsa un spoguļa priekšā zīmēta pa visu seju.

  Atbildēt
 75. Avatar

  Man meitiņa, nupat kā trīsgadniece, labāk izvēlas lēkāt pa dīvānu vai rakt sniegu ar lāpstu nekā pucēties vai būt princese. Taču pēc Ledus sirds noskatīšanās “piestiprina Elzas bizi”, apliek plandošu lakatu ap pleciem un skrien pa māju sakot, ka ir Elza. :)
  Ja kādreiz piekrīt sataisīt matus, tad arī tikai ar Elzas gumijām. :)
  Mūsu mājās vēl tikai mācās būt par princesi.

  Atbildēt
 76. Avatar

  Meitiņai ir princeses vārds Diāna. Viņai ir gari blondi mati, kurus nevar griezt, jo grib tik pat garus matus kā Salātlapiņai. Un labprāt pucējas mīļākās varones Elzas kleitā. Nu īsta princese! Un princeses pucējas garās kleitās un svārkos, tāpēc par šādiem svārkiem būtu liels prieks!

  Atbildēt
 77. Avatar

  Mums mājās ir 3 princeses – viena galvenā un divas tikapt galvenas pusotru un 4 gadus vecas. Mums “princese” netiek “izslēgta” pat tad, kad tiek novilkts kāds no kroņiem (ar kuriem mēs maināmies) un uzlikts neredzamais kronis. Mums ir kopīgas matu pīšanas, nagu lakošanas, piknikošanas, kafijas/kakao dzeršanas, iepirkšanās, princešu mīļošanās, smaržošanās etc., taču tas salīdzinoši nav tik svarīgi….kā tas, ka mums par princesēm ikdienā ļauj būt un liek justies mūsu divi prinči :)

  Atbildēt
 78. Avatar

  Meitiņai ir 4,5 gadi un princešu periods ilgs jau kādu 1,5 gadu, brīdis, kad sāka skatīties “garās” multenes. Protams, ka tā bija princese Elza par, kuru mazā dāma jopojām ir sajūsmā. Lai izdzīvotu princešu laiku tika iegādāts apmetnis un cimdi kā Elzai, kā arī kronītis, kā arī nereti tika piestiprināts pie murugas lielais vannas dvielis, kas velkas pa zemi kā garš apmetnis un dziedāts Let it go! :) Tika spēlētas “Elzas”, kur mazā ir Elza, kas visu saldē,arī mani, kas šajā lomu spēlē ir Anna. Ļoti mīlīgi bija, kad jautāju mazajai – vai arī bērnu dārzā tiek spēlētas “Elzas”, uz ko mazā atbildēja – nevar jau paspēlēt “Elzas”, jo visas grib būt Elzas :) Topā vēl ir Salātlapiņa, kur tiek sapņots par tik pat skaistiem un gariem matiem.
  Bet jūtu, ka princešu periods vēl nav izdzīvots pilnībā, gribas mazajai kādu īpašu princešu kleitu, par kuru joprojām sapņo :)

  Atbildēt
 79. Avatar

  Princešu periods mūsu mājās ir vairāk kā gadu, sākās ar Elzu un Annu, šobrīd jau ir iepazītas ļoti daudz princeses! Vienu dienu Marta ir Elza, citā Salātlapiņa vai Roze utt. Un tā mēs visi mājās spēlējam šo spēli, jo vecākiem ir iedalītas karaļa un karalienes lomas. Man ar viņu pat vajadzēja izrunāt, kāpēc svešiem cilvēkiem jāsaka savs īstais vārds, nu, tad tagad piemin arī savu īsto vārdu!
  Patīk arī pucēšanās! Lakojam nagus ar bērniem domātu nagu laku un lūpu krāsu! Un, protams, ir arī sapnis izaudzēt matus tik garus kā Salātlapiņai! Vēl vajag katras dienas lomai pieskaņot frizūru!
  Es mācos pīt bizes un pacietību pret rozā krāsu:)

  Atbildēt
 80. Avatar

  Pamazām princešu periods ienak ari mūsmājās – meitai (4g) patik rozā krāsa, labprāt izvelas apģērbu rozā vai ar spīdumiem. Dažreiz nēsā princešu kroni un labprāt izmanto mammas lūpu spīdumu,lai uzpucetos.
  Patik dejot svētku kleitās pie spoguļa.

  Atbildēt
 81. Avatar

  Esmu mamma divām Princesēm un vienam Princim :) Jaunākajai meitai Madarai, kurai tikko palika 7 gadi patīk visvairāk pucēties! Ja ir klusums, tad mēs zinām, ka viņa ir pie spoguļa – krāso acis un lūpas, smaržojas tā, ka mēs pārējie noreibstam! Mēs ar vecāko meitu varam iedvesmoties, jo Madara ienes ikdienā šo “Princesīgumu”. Mums visām kopā patīk dzert tēju skatoties kādu skaistu filmu, mums ļoti patīk kopā smieties,priecāties un vakaros lasīt pasakas!

  Atbildēt
 82. Avatar

  Mūsu mājās princešu periods ir vairāk kā gadu. Viss sākas ar Elzu un Annu! Tagad ir iepazītas daudz citas princese un lomas, var mainīties atkarībā no garastāvokļa – Elza, Anna, Roze, Salātlapiņ utt! Arī vecākiem ir iedalītas lomas – karalis un karaliene!
  Mums pat nopietni bija jāapspriežas, lai iepazīstoties ar svešiem cilvēkiem Marta saka savu īsto vārdu, nu, tagad saka abus.
  Frizūras tiek pieskaņotas, katrai princesei! Lakojam nagus ar bērniem domātu nagu laku! Arī es tieku pie manikīra:) Krāsojam lūpas! Dejojam un pucējamies kleitās!
  Man jāmācās taisīt princešu frizūras un jācer, ka kādreiz visu nevajadzēs rozā:)

  Atbildēt
 83. Avatar

  Lai gan mūsu ģimenes princesei jau tūlīt,tūlīt 10 gadi, joprojām spilgti atceros to saulaino pavasara dienu,kad viņa nolēma pievienoties mums un ienāca šajā pasaulē! Viņa nekavējoties tika kronēta par mūsu mazo princesīti un, augot lielākai, nešaubīgi parādīja savu princeses dabu! Greznas kleitas, kroņi, dejas, smiekli – viss piederēja pie lietas.
  Šobrīd ikdienā kleitas nomainījušas bikses( jo tā vienkārši esot ērtāk skriet ), bet joprojām redzu acīs to īpašo mirdzumu,kad tiek ieraudzīta grezna kleita, kupli svārki. Acis tad iemirdzas, sirds ietrīcas un sejā uzplaukst smaids. Ja vēl tiek dota atļauja uzkrāsot sarkanas lūpas,tad laime pilnīga! Tajos brīžos , kad uzvelkam greznās kleitas , mēs esam viena otra visskaistākās princeses un nekam citam vairs nav nozīmes!
  Lai cik veca būtu mūsu meitiņa, viņa vienmēr paliks mūsu princesīte, jo tagad, kad mūsu ģimenē viņai pievienojies jau trešais brālis, viņas princeses tituls ir neapšaubāms! :)

  Atbildēt
 84. Avatar

  Protams, mums tas ir ieildzis vai arī tāda meiteņu daba :)) sākot ar Elzām, Annām un beidzot ar balerīnām. Patīk viss, kas saistās ar pārģērbšanos, jo īpaši kupli svārki un garas kleitas. Ja vēl var uzkrāsoties un iesmaržoties, tad laime pilnīga. Ā un noteikti matiem jābūt izlaistiem. Pat ēdienkarte brīžiem tiek koriģēta – taukus ēst nevarot, bet šokolādi gan. Kā īsta princese :))

  Atbildēt
 85. Avatar

  Man ir dēliņš, taču konkursā vēlos piedalīties, lai iepriecinātu savu brāļa meitu un viņas mammu. Meitiņai 7.martā būs 3 gadi. Un viņai princešu lietas ir ļooti aktuālas. Kleitas un svārki ir pats galvenais apģērba gabals. Un jo kuplāk, jo labāk! :) tāpēc drēbju skapī jābūt lielai svārku izvēlei! :)

  Atbildēt
 86. Avatar

  Meitai Gabrielai ir 1.8gadi. Nezinu vai to var saukt par princešu periodu, bet par kleitu, #māmiņubūšanas un pucēšanās periodu noteikti. Katrs rīts sākas ar kleitas vai svārku izvēli un bebīšu vizināšanu ratos. Tas man kā mammai arī liek saņemties un biežāk vilkt kleitas un krāsot lūpas. Bet vislielākie motivētāji ir mūsu vīrieši, it īpaši mazākais. Dēls (3 gadi) pamanīs katru jauno kleitu gan manā, gan māsas skapī, jaunu frizūru un regulāri mani un meitu uzrunā- ” Dāmas…”. Mēs noteikti neesam klasiskās princeses. Labprāt uzvilktu šos tilla svārkus kopā ar kādu ādas jaciņu un dotos pie jūras vai mežā saelpoties pavasari.

  Atbildēt
 87. Avatar

  Marta ( 2 gadi ) vairs nav bebis, bet ir princese, tā saka brālis Mārcis ( 3 gadi ). Viss sākās, kad tētis savai meitiņai nopirka stīpiņu-kronīti ar klipsīšu auskariņiem, tad viņa paziņoja, ka nu ir īsta princese, šie aksesuāri tagad tieķ ņemti līdzi visur kur dodamies, pie spoguļa grozās un priecājas par sevi… Galvenais, ko es meitiņai stātu, ka ir jābūt “smukai sirsniņai”, tikai tad ir īsta princese… Tad viņa sedz sedziņas savām lellītēm un taisa viņām ēst, jo tā ir jārūpējas princesei par citiem, viņa precizē. Cenšamies sabalansēt princešu ārišķību brīnumu ar dziļāku izpratni, jo lai arī Marta ir maza, viņa spēj uztvert, ka princesošanās un “smukā sirsniņa” ir savienojama.

  Atbildēt
 88. Avatar

  Manai mazajai princesei Madarai ir tikai 2 gadiņi, bet jau novērtē kleitas un kurpes. Ļoti patīk pārģērbties, to var darīt vairākas reizes dienā. Kopš drēbju skapis ir viņai pieejamā līmenī, to arī aktīvi izmanto:) Ļoti patīk pavandīties pa mammas rotu kastīti un piemērīt krelles un rokassprādzes, auskari gan ausī vēl neturas:) Pucē arī savas lelles.
  Patīk dejot un dziedāt. Un, protams, šajā vecumā piemīt riktīgi princeses stiķi un niķi:)

  Atbildēt
 89. Avatar

  Manai meitiņai marta beigās būs 4 gadi. Īsta princesīte ar visu, kas tam piedien! Vienmēr priekšroku dos kleitām un svākiem, kas gsn nekad nav šķērslis arī dauzonībām un aktivitātēm. Meita ir sajūsmā, ka tiek dota zaļā gaisma lūpu uzkrāsošanai, kaut vai ar higiēnisko lūpu krāsu, uzreiz paceļas 10 cm virs zemes! :)
  Protams topā ir viss,kas saistīts ar Elzu, bieži taisot matus, no meitas izskan lūgums pēc Elzas bizes.

  Atbildēt
 90. Avatar

  Mana meita Monta 7 gados šķiet ka ir pārdzīvojusi rozā princešu kroņu laiku un pamazāk sāk veidoties meitene ar savu gaumi un redzējumu. Kaut, protams, joprojām mīļākā krāsa ir rozā :) Viņai ir dažādi īsie, kuplie tilla svārciņi, bet garie nav nevieni. Tāpēc zinu, ka viņa par tādiem ļoti priecātos. Un ja vēl komplektā ar mammu, mmm..!

  Atbildēt
 91. Laura

  Sveikas, dāmas! Prieks par atsaucību! Šoreiz balvu iegūst SANTA, kura rakstīja :
  “Princešu periods mūsu mājās ir vairāk kā gadu, sākās ar Elzu un Annu, šobrīd jau ir iepazītas ļoti daudz princeses! Vienu dienu Marta ir Elza, citā Salātlapiņa vai Roze utt. Un tā mēs visi mājās spēlējam šo spēli, jo vecākiem ir iedalītas karaļa un karalienes lomas. Man ar viņu pat vajadzēja izrunāt, kāpēc svešiem cilvēkiem jāsaka savs īstais vārds, nu, tad tagad piemin arī savu īsto vārdu!
  Patīk arī pucēšanās! Lakojam nagus ar bērniem domātu nagu laku un lūpu krāsu! Un, protams, ir arī sapnis izaudzēt matus tik garus kā Salātlapiņai! Vēl vajag katras dienas lomai pieskaņot frizūru!
  Es mācos pīt bizes un pacietību pret rozā krāsu:)”

  Santa, Tev no mums e – pasts par balvas saņemšanu! :)

  Atbildēt

Komentē