Testējam : YappyKids gultiņa

Testējam : YappyKids gultiņa

Viens no svarīgākajiem pirkumiem, pirms piedzimst mazulis, ir viņa gultiņa. Kad gaidīju Evertu, godīgi sakot, vienīgais, kam pievērsu uzmanību iegādājoties gultiņu, bija tās dizains. Šķita, galvenais, lai izskatās glīti, jo par pārējo gan jau ir padomāts. Ieraudzīju – nopirku, neko daudz nedomājot. Gultai, ko iegādājos Evertam, gan nebija ne vainas – vienīgi transformēt to bija grūtāk, kā tagadējo Edvīna gultiņu, kā arī nebija tik daudz transformācijas iespēju (piemēram, nolaist malu vai izņemt redeles).

Kad mums piedāvāja izmēģināt YappyKids gultiņu, Edvīns tieši bija izaudzis no šūpulīša, kuru mums bija iedevuši draugi. Kad tikām pie YappyQu, piirmais, kas pievērsa manu uzmanību – tā bija ļoti viegla un elementāri transformējama.

 

Gultiņai ir 3 matrača bāzes augstumi. Sākām, protams, ar augstāko, tomēr ātri sapratu, ka laiks bāzi nolaist zemāk, jo mazais sāka naktī velties, savukārt nomoda laikā jau cēlās četrrāpus. Šis bāzes augstums gan ir visērtākais vecāku mugurām, tomēr mazuļa matraci iesaka nolaist zemāk tiklīdz viņš sācis velties. Kāpēc? Jo nākamais solis ir četrrāpus pozīcija, no kuras tālāk var nejauši izkļūt no gultiņas, ja matrača pozīcija ir pārāk augsta.

Šobrīd matrača bāze atrodas vidējā pozīcijā. Arī tā vēl ir ērta mugurai, īpaši tādēļ, ka ar vienu roku iespējams nolaist gultas redeli zemāk, un ērti ielikt mazo gultiņā. Tas ir ērti arī tad, ja nepieciešams mazo mierināt naktī, izņemot no gultiņas. Domāju, ka matracis atradīsies uz vidējās bāzes līdz brīdim, kad mazais sāks stutēties uz celīšiem vai celties kājās. Tad būs laiks zemākajai pozīcijai, un redeļu izņemšanai, lai mazais pats var gultā iekāpt, vai izkāpt no tās.

Kopumā kā lielāko YappyKids gultiņas plusu uzskatu iespēju to dažādi pārveidot. Kā jau minēju, tai ir :

 • 3 matrača bāzes augstumi;
 • iespēja nolaist gultas malu (tas tiešām ir ļoti ērti, un izdarāms, pat, ja rokās ir mazulis);
 • iespēja izņemt redeles, lai mazais pats var iekāpt gultā;
 • iespēja pievienot riteņus ar bremzēm (noder midzinot vai mierinot mazuli).

Vēl viens pluss – gultas malas apstrādātas tā, lai mazais nesavainotos, piemēram,reiz bija izlēmis pagrauzt redeles, taču tām ir plastikas uzlikas, kā arī ir noapaļotas gultas malas.

Kā vienīgo mīnusu varu minēt skaņu, kas rodas, kad mazais ieķeras redelēs (tajā malā, kur tā ir nolaižama). Tas gan viņu ne reizi nav uzmodinājis, tikai brālis šad tad ir prasījis – kas tā par skaņu? Savukārt es pēc šīs skaņas reizēm saprotu – mazais ir pamodies!

Kopumā esam apmierināti, un nebaidos šo gultiņu rekomendēt ģimenēm, kas ir mazuļa gultiņas meklējumos. Tā ir droša un testēta atbilstoši visiem ES normatīviem. Divos vārdos – ergonomiska un ērta gultiņa.

Ja interesē uzzināt par YappyKids gultiņām vairāk, aicinu doties uz http://www.yappy.lv. Ja ir kādi jautājumi par konkrēto modeli, droši vaicā arī man!

4 komentāri

 1. Avatar

  Vai vari padalīties no kurienes ir plakāti Instagram posta bildē?

  Atbildēt
 2. Avatar

  Mums ir šāda pati gultina, ar ritenīšiem un arī kasti apakšā. Par kasti varu teikt to, ka man ir neērti pieiet pie gultińas, ja kaste ir tai apakšā, kā rezultātā tā tika novietota zem vecāku gultas. Jā, krakškjēšanas skańas ir arī mūsu mazula gultai. Malas Nolaišanas funkciju neesmu vēl ne reizi izmantojusi (gulta mums ir jau 8 mēnešus).
  Mums bija arī matracītis šīs pašas firmas, bet to ātri nomainijām, jo konstatējām, ka veidojas bedrītes matracī.

  Atbildēt
  • Laura

   Paldies par atsauksmi! Kaste mums nav, matracītis arī cits! Malas nolaišana gan mums topā!

   Atbildēt

Komentē