Īstais un vienīgais – barošanas krēsliņš

Īstais un vienīgais – barošanas krēsliņš

Mūsu ģimenē barošanas krēsliņš ir svarīgs priekšmets, jo neatņemams ikdienas rituāls ir vakariņas visiem kopā pie lielā galda. Arī citas maltītes pēc iespējas cenšamies ieturēt kopā, tāpēc gan tad, kad Everts bija bēbis, gan tagad ar Edvīnu, ļoti gaidīju to brīdi, kad mazie iemācīsies patstāvīgi sēdēt, un viņus varēs likt barošanas krēsliņā. (Tos ar slīpajām mugurām nekad neesmu izvēlējusies).

Evertam izvēlējāmies pārveidojamu vācu firmas Hauck krēsliņu, kurā viņš sēž joprojām, tātad lieto to jau 3 gadus (!). Tā kā lielais brālis no sava krēsliņa atteicās šķirties, internetā pamazām sāku meklēt barošanas krēsliņu Edvīnam. Tieši tad mani uzrunāja Latvijas ražotājs ette tete. Tobrīd viņi vēl izstrādāja barošanas krēsliņa gala versiju, un piedāvāja mums ar Edvīnu kļūt par vieniem no pirmajiem, kas skaisto krēsliņu varēs izmēģināt, sniedzot atsauksmi – vai tas ir arī praktisks, ne tikai glīts vien. Tas mani nudien sajūsmināja , jo vienmēr esmu priecīga, ja saviem bērniem varu izvēlēties tepat Latvijā radītu preci, jo īpaši, ja aiz tām stāv uzņēmīgas ģimenes ar bērniem, kā tas ir arī ette tete gadījumā.

Pirmkārt, jāuzslavē krēsliņa dizains. Tas ir tiešām glīts, un no mūsu ciemiņiem saņēmis nevienu vien komplimentu. Izvēlējāmies to pelēkā tonī. Iespējams, vislatviskākais no barošanas krēsliņiem, jo tā aizmugurē ir iefrēzēts Ausekļa simbols.

Mums patīk ette tete barošanas krēsliņš “Rīta zvaigzne” jo  :

 • tas ir viegls, bet stabils;
 • tam ir noapaļotas malas, un tas ir drošs sēdēšanai – mazulis nevar savainoties;
 • lielākiem bērniem ir viegli pašiem iekāpt un izkāpt no krēsliņa (lielais brālis, protams, izmēģināja);
 • tam ir plata sēdvirsma, mazulim ir kur izkustēties un ērti iekārtoties;
 • sākotnēji viss dupsis ar kājiņām ir uz sēdvirsmas (kājiņas nenokarājas), bet vēlāk, tām augot garākām, iespējams atbalstīt uz pakāpieniem;
 • tas ir viegli kopjams, arī siksniņa pa vidu ir noņemama un ērti mazgājama;
 • tas gatavots no koka (bērza saplākšņa) un krāsots ar krāsām uz ūdens bāzes;
 • tas ir glīts! :)

Vienmēr cenšamies novērtēt mums izmēģināšanai piedāvātos produktus objektīvi. Mūsu gadījumā drošības jostas nav svarīgas –  iespējams, kādam citam ir. Tāpat gan ar pirmo dēlu, gan tagad, kārtīgāka piebarošana sākās tad, kad mazais iemācījās sēdēt (7./8. mēnešu vecumā), ātrāk vajadzību pēc krēsliņa, kas būtu slīpāks neizjutām. Šis krēsliņš ir piemērots bērniem, kas jau ir iemācījušies stabili sēdēt.

Cik ilgi tas kalpos, pagaidām ir grūti spriest, bet tā kā arī lielais brālis tajā ir iesēdies, un krēsliņš nebūt neizskatījās par mazu, tad ceram uz ilgu lietošanu.

Ette tete barošanas krēsliņš ir  69 cm augsts –  piemērots standarta ēdamgalda augstumam.
Pieejamās krāsas : balts, pelēks, brūns, koka.

Par ette tete un krēsliņu vairāk vari lasīt :
https://ettetete.com
https://www.facebook.com/ettetete.for.kids/
https://www.instagram.com/ettetete/

Šos krēsliņus pie ražotāja būs iespējams pasūtīt no 8. maija. Šobrīd tie ir pieejami akcijā : https://www.perkamkopa.lv/

P.S. Kam nav aktuāli barošanas krēsliņi, ettte tete ražo arī citas feinas lietas bērniem – kāpslīšus, mantu kastes, šūpulīti.

FOTO : ettetete.com

6 komentāri

 1. Avatar

  Man ļoti patīk šis krēsliņš, gribas uzslavēt dizainu. Bet mani attur drošības jostu neesamība. Bērnu nekad neatstāju vienu ēšanas laikā, bet citreiz ir nepieciešamība papildināt porciju vai tml, respektīvi novērst skatienu uz kādām sekundēm. Mazā vienreiz pamanījās izkāpt no krēsliņa bez jostām, kad bijām ārpus mājas, labi, ka biju blakus. Tāpēc es ceru, ka ette tete papildinās krēsliņu ar drošības jostām (vai radīs jaunu modeli). Lai veicas!

  Atbildēt
  • Laura

   Jā, drošības jostas tiek plānotas :) Un arī dizainu iespējams saskaņot individuālu (gravējumus).

   Atbildēt
  • Avatar

   Paldies, Liene, par uzslavām :)
   Jā, domājam arī par aktīvistiem, kas ceļas kājās. Mūsu mazā viengadniece testē drošības jostas vienu no risinājumiem. Kad būsim pārliecināti par risinājumu, piedāvāsim papildināt komplektāciju!

   Atbildēt
 2. Avatar

  Laura, vai tu, lūdzu, nepadalītos ar informāciju, kāds krēsliņš Jums bija pirms šī? Jo tomēr gribētos ar tām drošības jostiņām mūsu aktīvajai meitenei, un esam krēsliņa meklējumos.

  Atbildēt
  • Laura

   Mums bija HAUCK krēsliņš brālim, bet arī bez jostām! Bet šim krēsliņam arī plānotas jostas, nezinu gan, vai jau ir…
   Pārsvarā tās jostas redzētas plastmasīgajiem.

   Atbildēt
   • Avatar

    Paldies! :)

    Atbildēt

Trackbacks/Pingbacks

 1. Palīgs pusotrgadniekam – Ette Tete kāpslītis / galdiņš | Viens + Viens - […] kā Edvīns jau apēram gadu lieto Ette Tete barošanas krēsliņu, tad zināju, ka tad, kad pienāks laiks, vēlēsimies arī…

Komentē