Par mūsu ballīti

Par mūsu ballīti

Ar šo ierakstu vēlos pateikt paldies visiem, kas radīja iespēju piepildīt manu mazo vēlēšanos – nosvinēt “Viens + Viens” divu gadu jubileju, satiekot dažus no bloga aktīvākajiem lasītājiem. Un kas zina, varbūt no mūsu ballītes varat aizgūt kādu ideju savējai.

VIETA. Kā svinību vietu izvēlējos “Viss bumbās”, kur nesen biju sarīkojusi pasēdēšanu ar draudzenēm. Šī vieta šķita perfekti piemērota svinībām, kuras apmeklēs gan lielāki, gan mazāki bērni, jo tajā ir pietiekami interesants rotaļu laukums dažāda vecuma bērniem un, protams, bumbas, kurās izdevību iekāpt izmantoja arī vecāki.

KŪKA. Ballītes pieteikumā rakstīju, ka aicināšu viesus uz kūku un limonādi. Savu solījumu izpildīju! Šoreiz kūkas cepšanu uzticēju Renātei Kalniņai (@rk_cook). Renāte ir malacis, jo savos 19, ir atradusi savu dzīves kaislību, un to var just – kūkas viņa cep no sirds un aizrautīgi! Foto var redzēt, ka Everts tajā jau iegrābies :))

DZĒRIENS. Svētkos taču drīkst. Atļāvos atklāt “dzirkstošo rabarberu” sezonu. “rabarber” ir viena no manām iecienītākajām dzirkstošo vīnu alternatīvām ballītēs un dārza svētkos, kad tik ļoti gribas ko atvēsinošu. Iespējams, kādam šis dzēriens joprojām ir jaunums. Ir pieejami 4 veidu “rabarberi” – klasiskais, ar dzērvenēm, ar piparmētrām, un ar ingveru un kanēli.

BALONI. Nu jau kādu laiku esam uzticīgi balonu salonam “Helium”, kas mani vienmēr saprot teju bez vārdiem! Esmu no cilvēkiem, kas nekad līdz galam īsti nevar noformulēt, ko vēlos (tas attiecas uz dekorācijām, kūku utt., tāpēc prieks, ka ir cilvēki, kuru gaumei var uzticēties!).

TRAUKI. Kā vienmēr – kūka un limonāde vislabāk garšo (un izskatās) no dizaina papīrlietu veikaliņa “Manilla” traukiem. Salmiņi ar bumbiņām – jo viss taču bumbās!

 

BĒRNIEM. Tā kā ballītē liela daļa viesu bija arī mazuļi līdz gada vecumam, centos padomāt arī par cienastu viņiem. Te nu man jāsaka paldies bloga draugam Semper – par ēdieniem tūbiņās, kurus aicināju ņemt līdzi un nodegustēt mājās. Mans Semper favorīts ir zaļie smūtiji (green smoothie) jeb biezenīši, kuru sastāvā pievienoti arī garšaugi – ingvers, piparmētra, laims u.tml., tādējādi mazo iespējams radināt pie dažādām garšas niansēm (ne tikai saldām!). Edvīns ēd, un, šad tad nesmādēju arī pati. Mūsu nākamajā ceļojumā neiztiksim bez otrajiem ēdieniem tūbiņās – lazanjas, kuskusa ar vistu u.c. Starp citu, ja kādam aktuāli – vakar ievēroju, ka RIMI visi ši ēdieni šobrīd ir ar labu atlaidi.

NAŠĶIS. Pati ballītē pirmoreiz nogaršoju jaunu produktu – našķi no maiznīcas “Flora” – pilngraudu cepumus “Champion”. Pēdējā laikā ir  aktuāli runāt par našķiem un to lietošanu ikdienā, tad nu varētu teikt, ka viens šāds cepums, manuprāt, ir OK našķis pie pēcpusdienas tējas / kafijas, vai kā nu kuram. Pie reizes atzīšos, ka pirmo mēnesi pēc dzemdībām mans lielākais vēlā vakara našķis bija tieši Floras auzu cepumi ar riekstiem. Vakaros pirms gulētiešanas tie ļoti prasījās enerģijai (jo naktī bija jābaro bēbis), kopā ar “Māmiņu tēju”. “Champion” ir laba alternatīva enerģijas batoniņiem u.tml. našķiem ratu pastaigu laikā, vai pēc kādas sporta nodarbības.

DĀVANAS. Ballītes noslēgumā kāda lasītāja teica :  “atnācu ciemos, bet aizgāju ar dāvanām!”. “Tā arī bija domāts!”, es atbildēju. Jo šis arī bija viens no galvenajiem iemesliem, lai satiktos – dāvanas!  Jūs noteikti esat ievērojuši, ka ik pa laikam bloga Facebook lapā rīkoju konkursus. Šoreiz izvēlējos citu ceļu – dāvanas dzīvē! Iepriecināt, iedododot tās rokās! Bet nebēdājiet, ka nebijāt – drīzumā būs iespēja tikt arī pie kādas dāvanas caur veco labo Facebook.

Dāvanās bija :

 • Dāvanu komplekti no veikala “Biotēka” (drīzumā arī Facebook giveaway).
 • Grāmata “5 mīlestības valodas bērniem” – grāmata, caur kuru iespējams gūt priekšstatu, par sava bērna mīlestības valodu, kā saprasties ar bērnu, tādējādi pozitīvi ietekmējot viņa uzvedību.
 • Iespēja iepirkties svaigi.lv – mūsu mīļākajā svaigas pārtikas virtuālajā tirgū!
 • Iespēja iepirkties apģērbu veikalā LINDEX.
 • Iespēja sarīkot ballīti “Viss bumbās”.
 • Plānotājs mammām un pierakstu grāmatiņa “Es runāju” no “Plāno” – plānotājs, kurš radīts īpaši mammu vajadzībām – tajā ir iespēja ar pierakstiem sekot līdzi mazuļa attīstībai, plānot maltītes utt. ( (drīzumā arī Facebook giveaway).

INFORMĀCIJA UN LINKI : 
Ballīšu telpa “Viss bumbās” : www.facebook.com/vissbumbas/
Kūka : www.instagram.com/rk_cook/
Trauki : Manilla
Baloni : www.helium.lv un www.facebook.com/helium.lv/ un www.instagram.com/helium.lv
Limonāde : www.facebook.com/rabarber.lv/ un www.rabarber.lv
Bērnu pārtika : www.facebook.com/semperLV/
Champion cepumi : www.maiznica.lv/champion/
Veikalu tīkls “Biotēka” : www.bioteka.lv
Grāmata : www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/129018-5_milestibas_valodas_berniem.html
Lindex (no kura, starp citu ir mana kleita ;) : www.lindex.com
Svaigu produktu virtuālais tirgus : svaigi.lv
Plānotājs mammām un pierakstu grānatiņa : www.plano.lv

PALDIES VISIEM PAR APSVEIKUMIEM UN LABA VĒLĒJUMIEM BLOGA SVĒTKOS! 

FOTO : Krista Kudore

 

7 komentāri

 1. Avatar

  Sveicieni 2 gadu dzimšanas dienā! Paliec tikpat forša un godīga savos rakstos! :)

  Atbildēt
 2. Avatar

  Izskatās, ka bijis vareni labs un izdevies pasākums! Man dikti patīk raksti par balīšu svinēšanu gan bērniem, gan citiem svētkiem par godu, jo tā tiešām ir lieliska lasāmviela, kur smelties idejas pašu rīkotiem pasākumiem :) Prieks, ka ļāvi ar vienu aci ieskatīties Viens + Viens bloga svinībās :)

  Atbildēt
   • Avatar

    Tūlīt ar maiju man būs gana daudz brīvā laika no darba! Gaidīsim brālīti un tad to auklēsim un lolosim :)

    Atbildēt
 3. Avatar

  Ballīte bija feina, skaista un garšīga! Paldies par organizēšanu, uzaicinājumu un kopā svinēšanas prieku!

  Manam puikam debija ineta vidē! :) Paldies Kristai par košajām un kvalitatīvajām bildēm!

  Renātes kūka bija wowww… ļooti garda. Nosūtīju savas gardās atsauksmes pašai autorei, lai vēl lielāks prieks darboties tikpat radoši un garšīgi!

  Atbildēt
  • Laura

   Kūka, jā… neatteiktos arī tagad :) Bija prieks satikt!!

   Atbildēt

Komentē