Brīvdienu ceļvedis ģimenēm : 27. un 28. maijs

Brīvdienu ceļvedis ģimenēm : 27. un 28. maijs

Ik dienas manā e pastā iekrīt dažādas preses relīzes par aktuāliem pasākumiem.  Reti ar tām dalos, bet šoreiz šķiet, ka nedeļas nogale tiešām būs bagātīga ar pasākumiem, kuri solās būt interesanti, kā arī ir +/- bezmaksas pasākumi.

Saldējuma festivāls Jūrmalā

Sestdien, 27.maijā, Jūrmalas Kūrorta svētku ietvaros norisināsies pirmais “Saldējuma Festivāls” – svētku saldākais notikums. Uz “Saldējuma Festivālu” tiek aicināts ikviens saldējuma mīlis – liels vai mazs – lai nobaudītu Latvijas labākos saldējumus, saldējuma kokteiļus un saldējuma desertus no zīmoliem Pols, Kārums, Tio, Klasika un Ekselence par īpaši “saldu” cenu. Visas dienas garumā „Saldējuma Festivāla“ teritorijā Dzintaru pludmalē iepretim Turaidas ielas izejai norisināsies dažādas aktivitātes, konkursi, foto sesijas, precizitātes un un zināšanu spēlēs visai ģimenei.

Vairāk info : https://www.facebook.com/events/200470720471480/

Māmiņu kluba vasaras festivāls

27.maijā kultūras parkā “Ziemeļblāzma” visas dienas garumā noritēs trešais Māmiņu Kluba Vasaras Festivāls ar bez maksas aktivitātēm ģimenēm ar bērniem. Piedzīvojumiem bagāta diena gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem ar skaistu brīvdabas koncertu, Lielo Ratiņu parādi, spēlēm un rotaļām ieskandēs Starptautisko Bērnu aizsardzības dienu.

Vairāk info : https://www.facebook.com/events/843908112414720/

Avotu ielas svētki

27. maijā noritēs jau otrie Avotu ielas svētki, uz kuriem tiek gaidīts ikviens interesents. Apmeklētājus sagaida koncerti uz ielām izvietotās kafejnīcās, kāzu kleitu izstāde, suņu fotokonkurss tirdziņš ar delikatesēm un amatnieku izstrādājumiem.

Vairāk info: http://www.avotuiela.lv/avotu-ielas-svetki-2017-1/

Global Bubble Parade Riga

Visā pasaulē, precīzāk 82 Pasaules pilsētās, notiek akcija- Global Bubble Parade. Šogad tā notiks arī Rīgā! Svētdien, 28. maijā no plkst. 12:00 – 13:00 Latvijas Nacionālā Mākslas Muzeja iekšpagalma parkā Mārtiņa burbuļi kopā ar visiem mums radīs krāšņu burbuļu parādi.

Visi ir laipni aicināti pievienoties līdzi ņemot jebkādu burbuļpūšamo un labu, jo labu noskaņojumu. Nereti bērniem, pēc mirkļa kad burbuļtrauciņš nonācis viņu rokās, gadās to izliet, tamdēļ pasākuma laikā tukšos burbuļtrauciņus varēs uzpildīt ar Mārtiņa burbuļu ziepju burbuļu šķidrumu bez maksas.


LULU BĒRNIEM – operas un baleti pašiem mazākajiem bez maksas

LULU BĒRNIEM pamodies no ziemas miega un gatavs visjaunākajiem skatītājiem piedāvāt LULU BĒRNIEM pavasara sezonu no 28. maija līdz 18. jūnijam. Pasākumi notiks svētdienu pēcpusdienās plkst. 16:00 kino Splendid Palace Film Noir zālē. Katru svētdienu tiks rādīta viena aizraujoša operas vai baleta izrāde no pasaules vadošajiem teātriem. Pirms tam mazajiem skatītājiem tiks pastāstīts par to, ko viņi redzēs. Pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstam, ieeja visos pasākumos – bez maksas.

LULU BĒRNIEM jauno sezonu 28. maijā atklās Leo Delība balets Kopēlija iestudējumā no Londonas Karaliskā baleta (The Royal Ballet)! Par iestudējumu vairāk stāstīs komponists Arturs Maskats.

Vairāk info: https://www.facebook.com/events/1971359533093823/

1 komentārs

  1. Avatar

    Paldies par šo! Noderīgi:)

    Atbildēt

Komentē