Čiekurkalna pērle – Mielotava

Čiekurkalna pērle – Mielotava

Nav nekāds noslēpums, ka mūsu ģimene dzīvo Mežaparkā. Rajonā, kurš par spīti tādiem kultūras objektiem kā Zoodārzs un Mežaparks, nevar lepoties ar bagātīgu kafejnīcu un restorānu klāstu. Pāris vietas te ir, bet ar ēdiena kvalitāti lielākajā daļā no tām ir švaki. Pat ļoti švaki, bet sīkumos neizplūdīšu. Labāk runāšu par labo!

Nu tātad, ko dara Mežaparka iedzīvotājs, ja piedāvājums pie mājām neapmierina? Dodas meklējumos uz tuvākajām apkaimēm. Vienmēr ir opcija Miera iela, kas ir ērti sasniedzama ar tramvaju, bet tomēr – ne gluži tik tuvu, cik gribētos. Liels bija mans prieks, kad uzzināju, ka kāda jauna ēstuve ātvērta tepat kaimiņos – Čiekurkalnā.

Pēdējos gados Čiekurkalns ir ļoti mainījies. Uz Čiekurkalnu jeb Čierīti pirms gadiem 20 man patika doties kopā ar vectētiņu un vecmāmiņu, jo Čiekurkalna tirgū pārdeva dzīvniekus – sajūta bija, kā zoodārzā! Lai gan pie šī paša tirgus gaišā dienas laikā joprojām savu laiku novilcina iereibuši bezpajumtnieki, rajons ir mainījies uz labo pusi. Daudz jaunu un atjaunotu privātmāju, labiekopti pagalmi. Pieticīgāk, ka Mežaparkā, bet vilina ar savu šarmu. Ir uzlabojusies kopējā rajona atmosfēra.

Šķiet, Mielotava, te ir uzradusies tieši laikā, lai piešķirtu rajonam jaunu grūdienu augšup. Gudri izdomāts koncepts!

Darba dienas vidū te vari dabūt tikai pusdienu piedāvājumu. Toties ļoti ātri. Pusdienojot te var redzēt, ka izveidojies jau savs klientu –  regulāro pusdienotāju loks. Vakaros pieejama arī ēdienkarte. Savukārt brīvdienās te ir interesanta “brunch” alternatīva – visu dienu pieejama Cēzara bufete, kas izpaužas tā, ka vari salikt pats savus Cēzara salātus, piedevās izvēloties kādu no tepat Mielotavā gatavotajiem kūpinājumiem. Pagalmā vari apskatīt arī pašu kūpinātavu. Es nobaudīju “Mielotavas” kūpinātu vistu Cēzara salātos – sulīgs, maigs un ļoti garšīgs kūpinājums.

Mielotava noteikti būs viena no mūsu vasaras top vietām. Te ir arī bērnu stūrītis, kā arī vispār bērniem draudzīga atmosfēra – ja mazais guļ ratos, īpaši ērti ir ieturēt maltīti terasē. Kas attiecas uz ērtībām ar bērniem – vienīgais mīnuss ir šaura tualete. Visādi citādi atsaucīgs, viesmīlīgs un saprotošs personāls.

Pirms dodies uz Mielotavu, iesaku rezervēt galdiņu. Kā arī – pievērs uzmanību darba laikam un tam, kas attiecīgajā laikā ir piedāvājumā (tikai pusdienas, visa ēdienkarte vai brīvdienu bufete).

Cenas : sākot no 4,50 EUR (tik maksā lētākās zupas, salāti un deserti). 4,50 EUR maksā arī pusdienu komplekts ar 2 ēdieniem. Labas cenas dzērieniem. Brīvdienu bufetē iekļauts arī 1 siltais ēdiens.

Mielotava sociālajos tīklos :
Facebook : https://www.facebook.com/mielotava/
Instagram :  https://www.instagram.com/mielotava

Adrese : Čiekurkalna 1. līnijā 34., uz stūra ar 2. Šķērslīniju. Darba laiks no otrdienas līdz piektdienai no 12:00 līdz 20:00.
Darba laiks sestdienās no 12:00 līdz 21:00.
Darba laiks svētdienās no 12:00 līdz 18:00.

1 komentārs

  1. Avatar

    Mielotavā vēl neesmu bijusi, bet sasmējos par Čiera tirgu- mēs (ārpusrīdzinieki) arī mēdzām uz turieni braukt “apskatīties zvēriņus”. Sevišķi spilgti atceros akvārijus, jo nevienam no man pazīstamajiem mājās nebija akvārija. Mītiska pasaule! Tikai mūsu galā Čierīti sauca par Čikuriļņku.

    Atbildēt

Komentē