Es un Viņš

Es un Viņš

Šis ieraksts varētu tapt īpašā datumā, bet nē. Lai top šodien – kaut kad starp 4. kāzu jubileju maijā un 7.  kopā būšanas jubileju jūlijā.

Kad mūs ar Tomu kāds uzrunā kā laimīgu un iedvesmojošu pāri, vienmēr samulstam – kas mūsos ir tāds, kas iedvesmo?  Goda vārds, lai kādas nebūtu mūsu profesijas un ikdiena, esam pavisam parasta un vienkārša ģimene. Parasts un vienkārš pāris.

Neesam mēs vairs tik naivi, kā bijām pirms gadiem 7, kad pateicām viens otram ČAU Narvesenā. (Svarīgākais ČAU manā dzīvē).

Esam mainījušies, kopā nonākuši līdz citām vērtībām un prioritātēm dzīvē. Iespējams, viens otra dēļ pazaudējuši kādu “veco” draugu, bet kopā esam ieguvuši jaunus.

Rozā brilles? Lai kā tādas gribētos saglabāt, pēc 2 bērnu piedzimšanas, tādu nav! Mīlestība? Tāda ir. Un ar katru dienu kopā kļūst arvien stiprāka, spēcīgāka… nesalaužama.

Vēl mūs samulsina jautājums – kā jūs pavadāt laiku divatā? Jo, ko tur liegties, tāda īpaši daudz nav! Vismaz šobrīd, kad vienam gandrīz 4, un otram tuvojas gadiņš. Nē, mēs nesūdzamies, jo viņi izaugs. Iespējams, ātrāk, kā gribētos.

Kopā mums patīk ceļot. Patīk runāties un jokot. Atbalstīt vienam otru. Kādreiz mazliet arī papukstēt vienam uz otru, bet tomēr atbalstīt un būt līdzās svarīgākajos dzīves lēmumos.

Kaut kad taču būs tā, ka paliksim mēs 2 vien.

Beidzot atvērsim neizpakotos blue ray,  skatīsimies filmas, dzersim daudz šampanieti un kopā atminēsimies – kā bija tad, kad viņi bija maziņi, un šis viss varēja pagaidīt.

PROTAMS – MĪLĒSIM.

P.S. FOTOSESIJU UZDĀVINĀJĀM SEV KĀZU JUBILEJĀ. VIENMĒR TIKAI AR BĒRNIEM, BET ŠOREIZ – PĀRMAIŅAS PĒC BEZ! :)

APĢĒRBS : BE WITH CLOTHING (http://www.be-with.co) , ONE WOLF ( https://onewolf.eu)
APAVI : PALLADIUM BOOTS (https://www.facebook.com/PalladiumLatvia/)
BALONI : HELIUM (https://www.facebook.com/helium.lv/)

MAKE UP :  JŪLIJA GŪTMANE (https://www.facebook.com/juliagutmanemakeup/), DR. HAUSCHKA KOSMĒTIKA (https://www.facebook.com/drhauschka.lv/)

FOTO: LAURA ŠŪLMEISTERE (http://www.laurasulmeistere.lv)

9 komentāri

 1. Avatar

  Forsie!!! ❤️❤️❤️🎈🎈🎈

  Atbildēt
 2. Avatar

  Skaisti.
  Lai izdodas!
  Bet tagad-baudiet,piepildiet,dzīvojiet!!!

  Atbildēt
 3. Avatar

  Skaisti, forši, patiesi!

  Atbildēt
 4. Avatar

  Kāpēc iedvesmojiet? Jo jūs izstarojiet to parasto, vienkāršo ģimenes sajūtu, kas nav pārāka par citiem, bet tādi paši kā citi pāri un ģimenes, kurus vieno mīlestība un cieņa vienam pret otru, pret bērniem.
  Par to, kā runājiet viens par otru, par to, ka Toms radio saka, ka dabūs pa galvu, jo nav apsveicis savu dēlu otrā vārda vārda dienā ;) utml. Tas viss izstaro sirsnību un mīlestību. Lai jums vienmēr tā parasti un vienkārši! 🖤

  Atbildēt
 5. Avatar

  Ļoti patika stāsts. Paldies. Par rozā brillēm – aizdomājos. Par to arī paldies. Lai mīlestībā! <3

  Atbildēt
 6. Avatar

  Ļoti skaisti, un iedvesmojoši, skaisti foto ! Interesanti lasīt rakstus šajā blogā, arī tad ja vēl nav bērnu :)

  Atbildēt
 7. Avatar

  Jūs vizuāli arī izskatieties pēc saderīga pāra!

  Atbildēt
 8. Avatar

  Jūs iedvesmojat, jo no jums staro patiesa mīlestība vienam pret otru, savu ģimeni un arī apkārtējiem <3 :)

  Atbildēt

Trackbacks/Pingbacks

 1. Make up ikdienā un svētkos + dāvana no Dr. Hauschka | Viens + Viens - […] iepriekšējai fotosesijai (Es un Viņš) iepazinos ar burvīgu make up artist Jūliju Gūtmani. Nezinu, kā latviski būtu pareizāk to […]

Komentē