Positivus 2017 jeb 1 diena Bērnu salā

Positivus 2017 jeb 1 diena Bērnu salā

Mēs uz Positivus nedodamies atpūsties. Toms tur ir strādājis vienmēr kopš šis festivāls eksistē, līdz ar to tāda ģimeniska atpūtas izbrauciena uz šo festivālu mums īsti nekad nav bijis. Kopš mūsu ģimenē ir bērni, man Positivus ir kļuvis pilnīgi citādāks. Es ar lielāko prieku dotos baudīt festivālu bez bērniem (nu vismaz vienu dienu no trim ;), bet tas īsti nav variants, jo mūsu ģimenē ir tā, ka cilvēki, kas parasti pieskata mūsu bērnus reizēs, kad tas nepieciešams, paši atpūšas festivālā!

Tad nu man ir divi varianti :

1) palikt mājās 3 dienas vienai ar abiem bērniem un aizvadīt mazo maratonu kā ierasts;
2) mazliet iesvīst, un doties uz Positivus ar bērniem.

Izvēlos otro variantu, tomēr arī tas nenozīmē pavadīt festivālā 3 dienas un naktis. Ja vēl līdzi būtu vīrs, tad varētu to mēģināt, bet viņš mums festivāla laikā ir pieejams ik pēc pāris studām uz 20 – 30 minūtēm, jo strādā. Uz festivālu šogad devāmies tikai sestdienā, un pavadījām tur vienu dienu.

Uz Positivus ar abiem mazajiem izlēmu doties, lai viņiem parādītu tēta darbiņu, un lai veidotu kopīgas atmiņas par vasaras piedzīvojumiem, jo festivāls – tas ir kā mazs ceļojums. Gaidu to brīdi, kad puikas paaugsies, un abi būs vairāk ieinteresēti arī festivāla programmā. Kamēr tā nav, savu festivālu, tāpat kā daudzas citas mammas, kuras satiku, es lielākoties pavadīju Positivus Bērnu salā. Bet cik labi, ka tāda vieta ir. Evertu jau tur var atstāt “Laumiņas Rezidences” auklīšu uzraudībā (tas iespējams no 3 gadu vecuma), bet Edvīnam gan līdz tam vēl 2 gadi jāpagaida (kas īstenībā jau vairs nav tik daudz!).

Šogad Bērnu salai bija mainīta atrašanās vieta – tā vairs neatradās tik tuvu lielajai skatuvei, kā ierasts, un bija “pārcelta” uz otru ceļa pusi. Mazāks troksnis, bet pauguraināks placis, kā iepriekš.

Mazs foto ieskats, kā mums gāja Positivus Bērnu salā. Bērnu sala ir tāda maza paralēlā pasaulīte, kura ir liels glābiņš vecākiem, kas uz festivālu dodas kopā ar atvasēm. Evertam Bērnu salā visvairāk patika spēlēt bungas, tēlot policijas auto, un, protams, draudzēties ar citiem bērniem. Īpaši sajūsminājās par vakara multeņu seansu no plkst. 21:00 – 22:00. Savukārt Edvīns pārsvarā spēlējās smilšu kastē, un arī priecājās par citiem bērniem. Man ļoti patika, ka Bērnu salā bija ierīkots arī miera stūrītis, kur mazie varēja palasīt, un mammas varēja pabarot mazulīšus. Mīļš paldies Positivus Bērnu salas auklītēm no Laumiņas Rezidences, kas jau vairākus gadus pēc kārtas Bērnu salā gādā par bērnu drošību. Šogad mazos pieskatīja tiešām rūpīgi un raudzījās, lai neviens nenoklīstu! 

Kur gan citur, ja ne Bērnu salā satikt vēl kādu mammu – blogeri. Arī Paula Roze ar ģimeni festivālu apmeklēja tikai vienu dienu.

Bērnu Salā viesojās arī Andžeja Grauda Bungu skola!

Ārpus Bērnu salas aktivitātēm, mums topā bija Rocket Bean autobusiņš (sorry par skaļo taurēšanu) un Mārtiņa Rītiņa fish & chips stends!

Vēl vienu mammu – blogeri satiku! Čau, Aiga Zviedre!

P.S. Paldies draudzenei Zanei, kura upurējās, un palīdzēja man festivālā tikt galā ar bērniem!

Pēdējais festivāla mirklis mums – sagaidījām, kad uz skatuves uzkāpj Toms :)

TIEKAMIES NĀKAMGAD! CERAMS REDZĒŠU KĀDU KONCERTU :D

P.P.S. Taisnības labad piebildīšu, ka es nepirktu festivāla biļeti zinot, ka visa diena būs jāpavada Bērnu salā. Šoreiz apmeklēju pasākumu kā medijs. Bet vecākiem, kuri Positivus apmeklē ar bērniem, noteikti iesaku paciemoties Bērnu salā, īpaši, ja mazais ir vecāks par 3 gadiem.

Komentē