POSITIVUS BĒRNU SALA

POSITIVUS BĒRNU SALA

Ja plāno apmeklēt lielāko vasaras festivālu Latvijā Positivus kopā ar bērniem, tad jums noteikti jāpaviesojas bērnu salā! Ļoti iespējams, ka tai garām paiet nemaz nevarēsi, jo bērni paši ievilks iekšā. Labā ziņa – bērnus no 3 gadu vecuma var atstāt pieskatīšanai uz vietas esošajām auklītēm, un vecāki tikmēr var doties baudīt koncertus. Manuprāt – superīgi! Bērnu salā aktīvi spēlējies ir Everts, kad ar viņu kopā devāmies uz festivālu. Viņam tur tiešām ļoti patika, pat (toreiz) pašos lietainākajās festivāla brīžos.

Zemāk sniegto informāciju sagatavojis Positivus. 

Positivus festivāls ir ģimenēm draudzīgs brīvdabas pasākums un, lai lielisko atmosfēru varētu izbaudīt visa ģimene, ik gadu festivāla teritorijā tiek organizēta īpaša atpūtas vieta pašiem mazākajiem – Bērnu sala. Kamēr vecāki bauda plašo festivāla programmu – mūziku un mākslu uz vairākām skatuvēm, bērni var notvert īpašo Positivus gaisotni paši savā mini festivālā.

Positivus ir svētki visiem, un tieši tādēļ bērniem arī šogad sagatavota lieliska atpūtas, izklaides un zinātkāres rosināšanas programma. Visu festivāla norises laiku par bērnu labsajūtu Bērnu salā rūpēsies profesionālas auklītes no privātā bērnudārza Rezidence Laumiņa. Festivāla jaunie apmeklētāji varēs izzināt pasauli, darbojoties raķešu izgatavošanas darbnīcā un iepazīstot fizikas likumus kopā ar zinātnes centru Zino(o), apgūstot svešvalodu pamatus kopā ar mācību centru Little More, iemaņas mūzikas instrumentu spēlē ar Andžeja Grauda bungu skolu un Yamaha mūzikas skolu.

Mazās rociņas tiks nodarbinās arī radošajās darbnīcās. Māksliniece Egija Zīrāpa bērniem iemācīs kolāžas tehniku, savukārt papīra leļļu darbnīca Claudia šoreiz būs veltīta dažādu novadu tautastērpiem. Bērnu salā neiztikt arī bez dažādām prātu attīstošām aktivitātēm – būs iespējams uzspēlēt galda spēles kopā ar Brain Games, piedalīties burtošanas čempionātā ar Kokmaizītēm, kā arī uzbūvēt savu nākotnes pilsētu kopā ar Varis Toys jauno arhitektu skolu un rast pašus radošākos risinājumus ar BauBau Toys koka konstruktoriem. Īpašas videi un bērniem draudzīgas rotaļlietas piedāvās arī Smuklietu attīstošās spēles.

Tāpat mazajiem festivāla apmeklētājiem būs iespēja izpriecāties izdevniecības Liels un mazs lasīšanas mājā, savukārt kopā ar deju skolu Colour Point atklāt brīnišķīgo baleta pasauli. Ja dienas izskaņā uznāks miedziņš, tam varēs noskaņoties ar miega filmiņām no pasakas.net.

Kas jāzina, apmeklējot festivālu ar bērnu

Bērnu salā var nodot pieskatīšanai bērnus no 3 līdz 12 gadu vecumam. Bērni, kas jaunāki par 3 gadiem, var atrasties Bērnu salā tikai kopā ar vecākiem vai aizbildņiem. Ieejas maksa vienam Bērnu salas apmeklējumam ir 7 eiro, un bērnu tur var atstāt bez pārtraukuma uz laiku ne ilgāku par 4 stundām. Tā kā Bērnu salas ietilpība ir ierobežota, priekšroka tiek dota iepriekšpārdošanā iegādāto biļešu īpašniekiem, taču biļetes ir iespējams nopirkt arī uz vietas. Ievest bērnu Bērnu salā un no tās izvest var tikai viena un tā pati persona, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Vecākiem vajadzētu parūpēties, lai bērniem būtu laikapstākļiem piemērots apģērbs karstā laikā galvassega, lietus laikā atbilstošs lietu necaurlaidīgs apģērbs, piemēroti apavi utt. Saulainā laikā jāatceras lietot saules aizsardzības līdzekļus. Tāpat vecākiem jāraugās, lai bērns ir pietiekami paēdis un izgulējies. Bērnu salā būs pieejams dzeramais ūdens, taču maltītes gan jāietur kopā ar vecākiem kādā no festivāla ēdināšanas zonām.

Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja Positivus festivālā ir bez maksas. 11-16 gadus veciem jauniešiem Positivus ieejas biļetes var iegādāties ar 50% atlaidi no biļetes pamatcenas. Jauniešu biļetes pieejamas gan iepriekšpārdošanā, gan festivāla norises dienās, pērkot biļeti kopā ar tādu pašu pieaugušā biļeti. Der zināt, ka festivāla apmeklētājiem, kuri jaunāki par 16 gadiem, laika posmā no pulksten 22:00 līdz 8:00 rītā iekļūt un uzturēties festivāla teritorijā atļauts tikai pieaugušā uzraudzībā. Apmeklējot koncertus, gados jaunākiem bērniem ieteicams izmantot īpašas austiņas, kas slāpē troksni un saudzē dzirdi.

Trackbacks/Pingbacks

  1. Pošamies uz festivālu! | Viens + Viens - […] liela jēga doties, tad, padomājot vēlreiz, sapratu, ka Evertu taču varēs atstāt spēlēties Positivus Bērnu salā – jau iepriekš…

Komentē