Skypark Latvija

Skypark Latvija

Šodien mums bija iespēja izmēģināt jaunu aktīvās atpūtas vietu bērniem – Skypark Latvija. Vietu, kur kārtīgi no sirds izlēkāties!

Batutu un izklaides parks Skypark Grostonas ielā 1 (kur vēl nesen bija lielveikals “Prisma”) atrodas kopš maija. Šeit nudien ir maza paradīze lieliem un maziem lēkātājiem. Man pašai ļoti patika! Šobrīd te pieejami ļoti daudz batuti, kā arī dažādi telpu velo. Izveidotas arī stilīgas telpas dzimšanas dienu svinībām. Katrai telpai ir sava tēma, un sienas rotā moderni grafiti ar attiecīgo tēmu.

Novēroju, ka vietu iecienījuši tīņu vecuma bērni, bet bija arī jaunāki apmeklētāji. Kamēr mans viengadnieks laimīgi skraidīja pa batutiem, vecākais izmēģināja visas pieejamās aktivitātes – lekšanu klučos, velo, batutu basketbolu un lēkāšanu batutos no dažādiem paaugstinājumiem. Drīzumā plānots izveidot arī rotaļu laukumiņu mazākajiem parka apmeklētājiem, kā arī dažādas galda spēles (galda futbolu u.tml.).

Ģimenēm ar mazākiem bērniem ieteiktu nākt dienas 1. pusē, jo vēlāk lēkāt iecienījuši lielāki bērni. Mums gan neviens virsū neleca, visi bija uzmanīgi, un arī parka darbinieki raudzījās, lai tiktu ievēroti noteikumi. Evertam instruktors arī pamācīja pareizi lēkāt!

Uz vietas pieejams ūdens dzeršanai bez maksas, kā arī mazs veikaliņš, kur nopērkamas suliņas, “Rasēni”, gāzētie dzērieni un pāris uzkodas. Var norēķināties ar karti. Apmeklētājiem tiek uzlikta aproce, lai var iziet no teritorijas un atgriezties, ja tas nepieciešams.

Starp citu, Skypark Latvija Facebook lapā šobrīd vari piedalīties konkursā un laimēt ballīti Skypark telpās!

CENAS :

  • no pirmdienas līdz ceturtdienai dienas biļete 7,80 EUR
  • no piektdienas līdz svētdienai dienas biļete 9,80 EUR
  • ballīšu istabu īre sākot no 75 EUR
  • īpašas cenas klases biļetēm un vakara (pēc 20.00) biļetēm.

DARBA LAIKS : katru dienu no 10:00 – 22:00.

VAIRĀK INFO :

Facebook : Skypark Latvija
Instagram : Skypark_Latvija
Snapchat :

1 komentārs

  1. Avatar

    Cik maksā biļete uz trīs stundām?

    Atbildēt

Trackbacks/Pingbacks

  1. Rotaļu vietas mazākajiem | Viens + Viens - […] Vairāk lasi : https://viensplusviens.lv/2017/07/skypark-latvija/ […]

Komentē