Jaunais KidzOne / Toy’s planet atklāts!

Jaunais KidzOne / Toy’s planet atklāts!

Nedēļas nogalē t/c Alfa bija manāmi priecīgi un sajūsmināti bērni un vecāki. Tam par iemeslu bija jaunā KidzOne / Toy’s planet veikala atklāšana, kurā bija arī dažādas aktivitātes bērniem, tajā skaitā – lego darbnīca un animators.

KidzOne Alfā nav nekāds jaunums, bet nu tas ir mainījis atrašānās vietu, un piedzīvojis pamatīkamas pārvērtības. Jaunais veikals ir plašs un krāšņš  – tāda nav nekur citur Latvijā!

Protams, ka doties uz rotaļlietu veikalu kopā ar bērnu ir mazs izaicinājums. Mīļā miera labad mēs, vecāki, reizēm izvēlamies atstāt bērnus mājās. Tomēr ne vienmēr tas ir iespējams, un ne vienmēr vajag. Ja esat izlēmuši bērnam atļaut pašam izvēlēties sav dāvanu (vai varbūt viņš tai pats ir sakrājis naudu), vai vienkārši vēlaties iegādāties bērnam apģērbu, traukus, varbūt podiņu, nebaidies viņu ņemt līdzi! Bērnam nebūs jāgarlaikojas, kamēr izvēlēsieties nepieciešamās preces, jo KidzOne / Toy’s planet veikalā uz vietas var arī paspēlēties. Tam ir atvēlēta īpaša zona – bērnu rotaļu namiņš, kurā atrodas lego galds, vilcieniņi u.c. rotaļlietas.

Pirmais, ko pamanīsi ieejot iekšā veikalā, un, iespējams, pat sabīsies, būs liels interaktīvais dinozaurs. Tāds, kā dažā labā atrakciju parkā.

Šis veikals ir unikāls arī ar to, ka tas veidots pēc shop – in – shop principa. Tajā ir atsevišķš stūrītis, kurā var iegādāties tikai itāļu zīmola OVS kids apģērbus.Veikals veikalā!

Tāpat veikalā atradīsi digitālu interaktīvo spēļu displeju – tajā vari ne tikai spēlēties, bet meklēt preces atrašanās vietu veikalā pēc zīmola, iepazīties ar zīmola stāsu un, protams, spēlēt spēles. Vairāk foto apskatī galerijā!

Jāuzteic plašais rotaļlietu, apģērbu un bērnu preču klāsts. Izvēle tik tiešām ir netrūkst. Ļoti iespējams, ka tieši jaunajā KidzOne / Toy’s planet atradīsi to, ko meklēji sev vai saviem bērniem. Zīmolu klāstā ir Philips Avent, Chicco, Tommee Tippee, Canpol babies, Babybjorn, Coccodrillo, Mayoral, OVS kids, LEGO, Hape, Fisherprice, Hot Wheels, Barbie un daudzi citi.

Tiekamies KidzOne / Toy’s planet!

Jaunumiem seko līdzi Facebook : @KidzOneLv un @ToysPlaneLatvia

 

Komentē