Zili Brīnumi Jūrmalā

Zili Brīnumi Jūrmalā

Šodien mūsu ceļi aizveda uz Jūrmalu. Tā kā dzīvojam diezgan patālu no tās – Mežaparkā – sanāca tāds kā mini ceļojums – kamēr ar 2 mazajiem sapaunojas un aizbrauc. Sajūta šodien man tiešām bija kā ārzemēs. Patiesībā gan braucām izlūkos uz izklaides un izglītības centru “Zili Brīnumi” Jūrmalā iepirkšanās un izklaides centra “Kroso” telpās.

Līdz šim esam bijuši “Zilos Brīnumos” Rīgā, kas gan ir mainījuši nosaukumu uz “ZINOO Rīga”. Tad nu galvenais, kas mums interesēja – vai un kā atšķirsies Jūrmalas “Zili Brīnumi” no Rīgas centra. Lai gan iekārtots līdzīgā stilā, te ir arī tādas izglītojošas izklaides, kādas nav Rīgā, un otrādi. Katrā ziņā, ja gadies Jūrmalā, vai meklē, ko iesākt kādā lietainā dienā, tad iesakām ar bērniem kopā piekāpt “Zilos Brīnumos”.

Visvairāk “Zilos Brīnumos” mums patīk tas, ka te nav vienkārši izklaides, lai bērns “izliktu enerģiju”, bet mazie tiek aicināti aizdomāties par to, kas, kā un kāpēc dabā notiek. Protams, viengadnieks te vienkārši skraidīja apkārt, bet pozitīvi vērtējams tas, ka viņš to varēja darīt brīvi, arī aptaustīt visu, ko vēlējās, un nejutāmies tā, ka viņam te nebūtu ko darīt. Lielajam, protams, izklaides vairāk tuvas, jo īpaši patika šaudīties pa vāzēm, kā arī “kluču ceļamkrāns”.

Centrs piemērots mazajiem pētniekiem no 4 gadi un uz augšu, bet noteikti arī mazāki atradīs, ar ko nodarboties :)  Un mammas un tēti arī! No mums īpašs paldies atsaucīgajam personālam, kuri arī ierādīja un paskaidroja mazajiem dažādas atrakcijas.

Par darba laiku, cenām un iespējām lasi : http://www.zilibrinumi.lv.

P.S. Pēc centra apmeklējuma iesakām doties pusdienās 3. stāvā esošajā “Roof Bar – B – Q & Music”, kur ir  ne tikai garšīgi grila ēdieni, bet arī bērnu stūrītis.

1 komentārs

  1. Avatar

    Paldies par jaunatklājumu Roof Bar. Bērniem draudzīga, skaista, garšīga vieta :) Tagad mūsu mīļākā vieta Jūrmalā. Ziliem brīnumiem vēl par mazu, bet kādreiz pamēģināsim.

    Atbildēt

Trackbacks/Pingbacks

  1. Rotaļu vietas mazākajiem (iekštelpās) | Viens + Viens - […] Vairāk lasi : https://viensplusviens.lv/2017/08/zili-brinumi-jurmala/ […]

Komentē