Chicco produktu tests

Chicco produktu tests

Man pašai Chicco ķermeņa kopšanas produkti bērniem bija jaunatklājums. Līdz šim vēl nevienu no šiem produktiem nebiju mēģinājusi. Vienmēr, pirms izvēlies izmēģināt kaut ko jaunu, ir lielākais vai mazākas šaubas, vai tas būt pietiekami labs produkts tev, vai tavam bērnam. Kas attiecas uz bērniem, šaubas parasti ir vēl lielākas, jo bērnu āda ir jūtīgāka, un galu galā – bērnu produktiem ir sava specifika – piemēram, svarīgi, lai šampūns mazgājot “nekostu” acīs, zobu pastai būtu patīkam garša utt.

Es un vēl divas “Viensplusviens.lv” lasītājas kopā ar saviem bērniem izmēģinājām 5 dažādus Chicco produktus – zobu pastu un zobu birstīti, kā arī 3 produktus no Chicco Natural Sensation produktu līnijas. Katra no mums sniedza godīgu atsauksmi par izmēģinātajiem produktiem.

Testēja :

  • Laura, Everts (4 gadi) un Edvīns (15 mēneši)
  • Zane un Leonards (6 mēneši)
  • Aleksandra un Pauls (13 mēneši)

Ja būtu jāizvēlas favorīts no visiem izmēģinātajiem produktiem, es laikam teiktu šampūns un eļļiņa. Zanei visvairāk patika zobu birste, zobu pasta un šampūns. Savukārt Aleksandra ir sajūsmā par šampūnu, bet viņas dēliņš – par zobu pastu un birstīti.

TESTA REZULTĀTI

Zobu pasta ar zemeņu garšu 12m+ un zobu birstīte 6m+

Par zobu pastu : Zemeņu zobu pasta satur ksilītu, kas palīdz novērst zobu bojāšanos. Viegli  abrazīvs sastāvs, kas nebojā piena zobus. Nesatur fluorītu, un it piemērota bērniem līdz trīs gadu vecumam. Satur bioloģiski pieejamu kalciju. Nesatur konservantus.

Par zobu birstīti : Chicco zobu sukas ar mīkstiem konusveida sariem un ergonomisku rokturi, kas klāts ar mīkstu, neslīdošu gumiju, ir īpaši izstrādātas, lai vismaigākajā veidā aprūpētu un tīrītu mazuļa zobus. No sešu mēnešu vecuma.

Laura : Lai gan zobu pasta skaitās piemērota bērniem no 1 – 3 gadu vecuma, mūsu ģimenē izmēģināja abi puikas. Četrgadniekam zemeņu garša, protams, patika. Mazākajam arī (pie citām zobu pastām reizēm ir saviebies). Zobu birstīte ļoti ērta un ergonomiska. Sariņi biezi, mīksti un gari.

Zane : Mīksti, bērnam piemēroti sariņi. Bērnam ērti satverama. Zobu pastai ir zemeņu aromāts, želejveida konsistence, novērš abrazivitāti.

Aleksandra : Birstīte ērta, neslīd, bēbis pats tur rociņā. Sariņi mīksti un patīkami. Mūsējai ir smuka, zaļa krāsa. Zobu pasta laikam mazajam garšo, jo birstīti neatdod, kamēr nav viss izžļembāts laukā. Izspļaut vēl neprot, tāpēc lieku ļoti maz. Smuka krāsa – lielā māsa gribēja piesavināties!

_______________________________________________________________________________

Par Chicco Natural Sensation produktu līniju : Dabiskas un aktīvas sastāvdaļas, bez parabēniem un fenoksietanola.Natural Sensation ir jaunā Chicco kosmētikas līdzekļu sērija, kas pielāgota mazuļa ādas dabiskajam procesam, tāpat kā mātes klēpī. Visas receptes veidotas iedvesmojoties no “vernix caseosa” sastāva, kas nodrošina dabisku aizsardzību grūtniecības laikā un tīra, sargā un baro mazuļa ādu, izmantojot tikai viņam vajadzīgās lietas.

Natural Sensation šampūns ar dozatoru

Laura : Šampūns ļoti patika. Tam ir neitrāls un patīkams aromāts. Viegli putojošs. Jāuzteic iepakojums, jo dozators tiešām ir ļoti ērts, lai šampūnu rokās neiespiestu par daudz. Actiņām skalojot laukā kairinājumu neizraisīja. Labs tilpums.

Zane : Ļoti viegls aromāts, patīkams. Lietojot neizdala pārāk daudz putu, kas ir ļoti labi. Nokļūstot pie acīm, acīs, nerada kairinošu sajūtu.

Aleksandra : Man ļoti patīk šampūns. Patīkama smarža, matiņi mazgājas viegli, ļoti ērta pudele ar dozatoru, nav jākrāmējas ar korķīšiem, uztraucoties, ka bērns tikmēr iešļūks ūdenī. Acīs nekož, jo skalojamais ūdens notecēja pār seju, bet mazais tikai noskurinājās. Matiņi smuki smaržoja vēl aiznākamā dienā. Lielisks produkts!

Natural Sensation sejas krēms ar šī sviestu un E vitamīnu (aizsargā no laikapstākļu nelabvēlīgas ietekmes)

Laura : šo taupām ziemai, kad ārā būs sals. Tomēr sanāca jau izmēģināt vējainākā dienā, kad ilgstošu laiku pavadījām ārā. Krēmam ir vidēji šķidra konsistence, ļoti maigs, patīkams un dabīgs aromāts. Es pati izmēģināju uz savām sausajām rokām, un jāsaka, ka krēmu noteikti var lietot arī šādi!

Zane : Ļoti viegls, neuzkrītošs aromāts, maiga konsistence, mitrinošs efekts. (Apsārtumu no siekalām gan nenovērsa).

Aleksandra : Sejas krēmam diezgan intensīva smarža, bet ļoti patīkama. Uzklājas viegli, nav taukains, ātri iesūcas.

Natural Sensation Masāžas eļļa

Laura : izmēģinājām, lai atbrīvotos, no “aizkavējušās” piena krevelītes. Nostrādāja! Eļļai ir ļoti ērts iepakojums, tā ir izsmidzināma. Neviens no Chicco produktiem, arī šis, nav atstājis alerģisku reakciju nevienam no bērniem! Patika gan bērnam, gan arī izmēģināju pati sev, jo vispār man ir uzskats, ka arī pieaugušie var lietot bērniem piemērotus produktus – kāpēc gan nepadalīties?

Zane : viegls un patīkams aromāts, viegli iesūcas ādā un mitrina to. Pēc savas konsistences – viegla, nerada biezas eļļas efektu, jo ātri iesūcas.

Aleksandra : Masāžas eļļai smarža neitrāla, gandrīz nemanāma. Uzklājas viegli, uz auduma traipus neatstāja. No visiem produktiem šis liekas vismazāk noderīgs, ja nav izteikti sausa ādiņa, neredzu citu vajadzību kā tikai izklaides pēc, lai pabužinātu bēbi.

_______________________________________________________________________________

KOPVĒRTĒJUMS : Vannošanās ar šiem produktiem ir ļoti patīkama. Produkti neastāj nekādu alerģisku reakciju uz bērna ādas. Ir maigi un dabīgi, ļoti ērtos iepakojumos. Un pats galvenais – pilda savu funkciju.

PRODUKTI PIEEJAMI :

Chicco.lv
Chicco t/p Alfa
Chicco t/s Rīga Plaza
Chicco u/v Stockmann 4.stāvā
Chicco Stabu ielā 43

Aptiekās, lielveikalos, kā arī dažādos bērnu preču veikalos visā Latvijā.

 

Trackbacks/Pingbacks

  1. Mammas testē : Chicco produkt bērnu drēbītēm | Viens + Viens - […] jau minēju iepriekšējā rakstā, reizi mēnesī ģimenē izmēģināsim kādu no Chicco produktiem, un sniegsim par to atsauksmi. […]

Komentē