Dažādie mammu blogi

Dažādie mammu blogi

Šāds un līdzīgs saraksts blogā jau ir bijis. Bet viens gan – tie saraksti ik pa laikam ir jākoriģē, jāuzlabo, jo kamēr viens jauns blogs piedzims, cits jau aizaudzis ar nezālēm. Padalīšos ar tiem svaigākaiem un aktuālākajiem mammu blogiem, kuros reizi pa reizei labprāt ielūkojos arī pati. Tā teikt – kad apnīk lasīt šo… ;) Esmu priecīga, ka neesmu viena pati mamma – blogotāja, jo, manuprāt, mūsu bērni un pieredzes ir tik dažādas, un ļauj saprast, ka dažādi – tas ir forši. Un ne bērnu audzināšanā, ne vecāku sajūtās nav nekas tāds, par ko jākaunas. Katram mums ir savs ceļs un sajūtas, un tas ko varam darīt mēs – atbalstīt ar savu pieredzi.

Šajā ierakstā dalos ar blogiem, kuros var atrast sajūtu un pieredzes stāstus, kā arī idejas ikdienai un svētkiem ar bērniem!

Mrs. Paula Roze – viens no aktīvākajiem “mammu blogiem”. Paulas blogs par ikdienu ar diviem maziem bērniem. Paula ļoti nopietni pieiet bērnu drošības jautājumiem, un arī pāru attiecībām pēc bērniņu piedzimšanas. Tāpat raksta par visu ne tikai caur “mammas prizmu”, bet pievērš uzmanību ar jaunajiem tētiem, kas ir ne mazāk nozīmīgi bērna dzīvē.
http://www.mrspaularoze.com

Laimes Kalēja – šis ir salīdzinoši jauns, bet sajūtās man ļoti tuvs – trīs bērnu mammas Agneses blogs.
https://laimeskaleja.wordpress.com

Manas Debesis – šāda otra bloga Latvijā nav. Par mammu, kura dalās savā pieredzē par savu kā audžumammas ikdienu.
http://www.manasdebesis.lv

Runā Māra – Māra ir mamma divām meitiņām. Abas ir manu dēlu vienaudzes. Mīlu Māras humora izjūtu un rakstības stilu, tāpēc ieraksti tiek izlasīti no A – Z vienā elpas vilcienā.
https://entuziasts.wordpress.com

Seek the Simple – topošās mammas Lauras blogs. Lauras ģimene cenšas dzīvot pēc Zero Waste principiem, tādēļ šis blogs noteikti būs tuvs “minimālisma” piekritējiem. Arī es smeļos iedvesmu dzīvot vienkāršāk, ko man ļoti vajadzētu iemācīties.
http://www.seekthesimple.com

Bezsaistē – kādas mammas blogs par dzīvi audzinot bērniņu ar autismu.
https://bezsaiste.wordpress.com

Mana un Tava – arī diezgan jauns blogs, bet ļoti glīts. To raksta Beatrise, kura audzina nepilnu gadu vecu dēliņu. Bloga autorei ir tuva kulinārija, ne velti viņas instagram vārds ir :@mamagatavo :).
https://www.manauntava.com

Mammai Būt  – Anetes blogs ir īpašs ar to, ka rakstos bieži var atrast atsauces uz jaunākajiem zinātniskiem un atropoloģiskiem pētījumiem. Man ir ļoti tuva viņas pieeja dēla audzināšanā.
https://mammaibut.wordpress.com

Kristīnes Virsnītes blogs  – superīgā 2 bērnu mamma Kristīne. Bijusī  TV raidījuma “Māmiņu Klubs” vadītāja. Kristīne ir tik emocionāli atklāta, ka vismaz mani ar saviem ierakstiem bieži saraudina, jo ļoti varu identificēties ar viņas piedzīvoto. Nu labi, pie ceļojuma ierakstiem gan neraudu, bet iedvesmojos.
https://virsniteedition.weebly.com

The Aiga blog – Aiga audzina aktīvu dvigadnieku Rafaelu, kurš man atgādina Evertu viņa vecumā. Nu jā – tā kā es viņu saprotu ĻOTI. Viņa ir patiesa, pozitīva un aktīva mamma, vienmēr esmu apbrīnojusi, cik Aiga ir atvērta un iecietīga pret dažādo. Diemžēl šīs īpašības nepasargā no sadzīvošanas ar ne tik patīkamām emocijām.
https://theaiga.blog

Es un mēs – vēl viens blogs, kuras autorei ir brīnišķīga humora izjūtu. Anete audzina divus dēlus – aktīvo divgadnieku Indriķi, un mazo Hermani – īpašu bērniņu, kurš pateicoties vecākiem dzīvo  tādu pat normālo dzīvi, kāda bērnam pienākas!
https://esunmees.wordpress.com

Ābols ar Ābeli – diemžēl Ievas blogs uz laiku bija pazudis (jo internets mēdz būt nežēlīgs), bet te nu tas ir – ar retiem, bet spēcīgiem ierakstiem. Ievas rakstus nu jau vari lasīt arī žurnālā “Imperfekt”.
https://abolsarabeli.wordpress.com

Le Petit Pot – lai gan veltīts bērnu ēdināšanai, blogā atradīsi arī Ingas, grāmatas “Pilnām mutēm” autores pieredzes stāstus audzinot 2 meitiņas (arī manu dēlu vienaudzes). Un jāizteic pamatīgs kompliments par bloga dizainu, bravo, Ingu!
https://www.lepetitpot.lv

Mūsu lapa – fantastiski skaists blogs, kurā vairāk par vārdiem runā fotogrāfijas. Par Loginu ģimeni, kurā aug 3 meitiņas.
http://musulapa.lv

The Ellaby Happy Place – arī Daigas blogā atradīsi burvīgus ģimenes fotostāstus.
http://www.ellabyplace.com

Katrīna – Katrīna blogā dalās ar saviem piedzīvojumiem, kuru, šķiet, viņas dzīvē ir tiešām daudz. Jaunas mammas patieso sajūtu blogs.
http://www.katriina.lv

Kola & Krančs raksta – strādājošas mammas un tēta blogs. Vecākošanās tēmas gan te nedominē, bet man pašai patīk sekot līdzi ceļojumu aprakstiem un jaunumiem kafejnīcu un restorānu “dzīvē”.
https://kola.lv

Mans Mēness – vēl viens relatīvi jauns blogs. Par visu ko Zanes un viengadnieka Paula dzīvē – sajūtām, piedzīvoto, apmeklēto!
https://mansmeness.wordpress.com

Mākoņoga – Lizetes un Mākoņogas plānotāja mammas blogs. Tiesa ne bieži, bet atradīsi visu ko – gan idejas, kur doties ar bērnu, gan kādu recepti.
http://blog.makonoga.lv

Darboties mājās – lai gan šis blogs vairāk iederas pie blogiem radošai iedvesmai, tomēr nevaru nepieminēt, jo Zanes blogam sekoju jau sen. Un kā nu ne – skaisti sajūtu foto un stāsti. Un arī mūs iedvesmo doties dabā biežāk!
http://www.darbotiesmajas.lv

Upene – Annijas blogs šobrīd ir kluss, bet tas ir saprotami – vinai majās ir divi mazi bērniņi. Ticu, ka ar laiku arī klusuma pauzes vairs nebūstik ilgas.
http://www.upene.lv

Esha blogs – vēl viens bruvīgu foto stāstu blogs. Bloga autore Estere ir 4 dēlu mamma!
http://www.eshablog.com

Video blogs Konfektes
https://www.youtube.com/konfektes

Ernstlove – nav biežu ierakstu, bet ir! Terēzes, divu mazu bērnu mammas blogs. Terēze raksta īpaši un autentiski. Un ja drīkst, izteikšu sievišķīgu komplimentu – vienmēr apbrīnoju, kā viņa ar 2 maziem bērniem mājās spēj tik labi izskatītes! Brauc, dara, darbojas, mīl!
http://www.ernstlove.com

Es mīlu mēs – gaumīgais Emmas mammas blogs par ģimeni un ikdienu.
https://www.esmilumes.com

Serendipity – kaut kas pavisam jauns man, šodien tikai pamanīju! Bet nu re, sarakstam pievienošu! :)
http://se-ren-di-pi-ty.weebly.com

Lauras Dukures blogs – dziedātāja Mika Dukura sievas blogs. Vēl viena aktīva puikas mammas pieredze!
http://luludublr.tumblr.com

Miers mājās – kādas melanholiskas mammas blogs. Par visdažādākajām mammas emocijām.
https://miersmajas.wordpress.com

Mammas smaids – nu labi, lai iet vēl viens šajā sarakstā. Blogs, kurā smelties iedvesmu ikdienai ar bērniem pēc montessori principiem! Un arī skaisti kuplās ģimenes fotostāsti!
https://mammassmaids.net

Sev un savējiem
https://tikaisev.com

Tas šoreiz viss! Saraksts atjaunots godam! Izvēle, ko lasīt netrūkst, ne?

P.S. Par blogiem, kuros rast iedvesmu dažādiem darbiņiem ar bērniem esmu dalījusies citā ierakstā (ņemiet vērā, ka tas ir vairāk kā gadu vecs).

 

12 komentāri

 1. Avatar

  uhh, cik daudz! tāda sajūta,ka visas mammas teju raksta:D man ari bijusi velme rakstit, bet man tam vienkārši nav laika:) tamdēļ laikam “izliekos pēc programmas” fotosesijās savās:D
  p.s. un man jau būtu ko citu teikt, jo par mazās meitas vecumu (1g) te jau raksta daudz, bet blogi par lielākiem kaut kā nav. un man atkal uzrunātu tādi- jo lai arī agrāk tas ir aktuāli, bet ap šo vecumu,kad bērns sāk iet skolā un to turpina darīt 12 gadus- visu laiku ir jārunā, ļoti daudz jārunā. jo skola māca daudzas lietas pretēju tam, ko mēs uzskatām par pareizu vai svarīgāko. piem. atzīmes utt utjp:) tādu blogu pietrūkst:))

  Atbildēt
  • Laura

   Oi es jau tagad labprāt lasītu par lielākiem! Un jā, šis vēl nav viss! Bet regulāri aktīvi ir reti kurš:)

   Atbildēt
 2. Avatar

  Pie darboties mājās bloga apraksta trūkst links uz blogu! 😉

  Atbildēt
  • Avatar

   tagad šķiet, ka Laura pievienoja:))

   Atbildēt
  • Laura

   Zinu šo, gribēju jau arī ielikt, bet iztrūka :)

   Atbildēt
 3. Avatar

  Kolosāls saraksts, atklāju daudz jaunu foršu blogu. Liels paldies, Laura! Un paldies visām foršo blogu autorēm!

  Atbildēt
 4. Avatar

  Oho. Paldies. Skatos statistikā ka lasītāju pieaugums un klikšķi parādās no šejienes. Patīkami!

  Atbildēt

Komentē