Par randiņiem

Par randiņiem

Kad ir runa par randiņiem, man šķiet, esam pilnīgi ierūsējuši. Teikšu godīgi – tā gatavošanās un menedžments ar 2 maziem  bērniem diez ko neiedvesmo kaut kur doties divatā. Bet pilnīgi vienmēr tā gatavošanās ir bijusi tā vērta, tieši tādēļ arī šis ieraksts. Lai iedvesmotu randiņam arī jūs.

Bieži vien vieglāk šķiet palikt mājās, nekā pūlēties vairākas stundas, lai uz mirkli kaut kur divatā “izskrietu”. Nu katrā ģimenē tas menedžments, protams,  ir citādāks. Vienam vecmāmiņa tepat aiz stūra, citam stundas, divas, vai pat trīs, brauciena attālumā. Nav viegli saņemties palūgt kādu pieskatīt bērnus, paņemt aiz rokas partneri, un doties divatā kaut kur, uz brīdi atceroties, kā tas bija – toreiz, kad jums abiem vēl bija rozā brilles… Bet tajā pat laikā, vajag atcerēties, ka neviens jūsu vietā uz randiņu neies. Randiņš nozīmē partnerattiecību kopšanu, un tās ir jākopj jums! Diez vai tas notiks, ja sēdēsiet rokas klēpī salikuši – iniciatīva jāuzņemas jums pašiem! Lieciet lietā aukles, vectētiņus un vecmāmiņas, labu draugu, vai, ja ir iespēja,  izmūciet uz randiņu, kamēr bērni ir dārziņā!

Arī es agrāk biju no mammām, kura randiņa laiku pavadīja domājot par bērnu, bet šobrīd, tiklīdz durvis aiz mums ir ciet, pārslēdzos uz savu vīru – cilvēku, kura dēļ man tā ģimene vispār ir! Nav mums tie randiņi tik bieži, cik gribētos, galīgi nav, bet tad, kad tas beidzot tiek saorganizēts, sajūta ir tik pacilājoša, ka gribas vēl un vēl! Ļoti trausla ir tā robeža no “iesim uz randiņiem, kad bērni būs izauguši” starp “mums vairs nav nekā kopīga”. Ir viegli aizsēdēties majās gadus 18, un vēl vairāk, rūpēties par bērniem, bet sevi aizmirst. Jā, laiks, kad esam mazu bērnu vecāki, nav īpaši pateicīgs atpūtas brīžiem divatā, bet tieši tādēļ jo īpaši vajadzīgs! 

Atsaucoties uz Katrīnas Puriņas – Libertes #BringBackDating iniciatīvu, vēlos pievienoties un aicināt jūs doties randiņā! Nevaru visiem uzdāvināt randiņu un noorganizēt to jūsu vietā, bet tā kā viens no “Viensplusviens.lv” labiem draugiem ir ESPA Rīga – vieta, kura romantiskam randiņam ir vairāk kā piemērota, esam izveidojuši īpašu randiņu piedāvājumu tieši jums!

Viensplusviens.lv un ESPA Rīga #BRINGBACKDATING  piedāvājumā iekļauts :

 • Termālā kompleksa apmeklējums 1h pirms SPA procedūras
 • 40 min muguras, plecu un galvas masāža
 • Brīvais laiks Relaksācijas telpā
 • Kokteilis pēc izvēles Skyline bārā ar brīnišķīgu skatu pār Rīgu.

Piedāvājumu vari iegādāties ESPA Rīga mājas lapā līdz 18.11.2017.   : http://www.espariga.lv/lv/bring-back-dating/

Piedāvājums spēkā pirmdienās – ceturtdienās līdz 31.03.2018. Nepieciešama iepriekšēja Spa procedūru rezervācija.

Vienam pārim vēlamies arī uzdāvināt iespēju doties šadā randiņā! Kas jādara?
 1. Sociālajos tīklos (Facebook vai Instagram) dalies ar stāstu par savu pirmo randiņu ar esošo partneri (ar kuru vēlies doties randiņā).
 2. Pieliec tēmturus #BringBackDating #EspaRiga #Viensplusviens .
 3. Pārliecinies, lai Tavs foto / stāsts būtu redzams (slēgto kontu īpašnieku foto un stāstus diemžēl neredzēsim. Ja vēlies piedalīties – uz nedēļu savs konts vai attiecīgais ieraksts jāpadara publisks).
 4. Konkursa norises laiks no 24.10.2017. – 31.10.2017.

P.S. Protams, nav obligāti jāiet uz SPA, lai pabūtu viens ar otru. Arī mazs kino seans mājās, kad bērni jau guļ, kopīga kafija un sarunas, tāpat kā ikviens mirklis divatā ir zelta vērtē! Lai izdodas!

FOTO : Laura Šūlmeistere

5 komentāri

 1. Avatar

  Nu, tu jau zini. Man ir dalītas jūtas par randiņiem. Kā jau emocijas pieskricelēju blogā. Tomēr bieži es emocionāli esmu gaidījusi kaut ko vairāk. Un pagaidām tiešām ir sajūta, ka aiziet uz teātri, jā, tas ir forši, bet nedarīt neko (iziet pastaigā) tomēr menedžments ir pārāk čakarīgs. Bet tā robeža ir trausla. To tu ļoti labi uzrakstīji.

  Atbildēt
 2. Avatar

  Baigi negribas publiski iet un stāstīt,ka piecu gadu laikā nemaz neesam tā īsti bijuši uz randiņu :D Protams, ir bijuši kino, teātri utt., bet nekad ar tādu īpašo taisīšanos un randiņa sajūtu. It seviški pēdējā gada laikā, kad mūsu dzīves kājām gaisā apgriezusi meita. Bet varētu un vajadzētu saņemties tādam
  īstam randiņam. Paldies par iedvesmu (:

  Atbildēt
 3. Avatar

  Es knapi izraujos vakara lidz savai studiju literaturai…par randiniem vispar pat nerunajot.

  Atbildēt
 4. Avatar

  Paldies par atgādinājumu! Tas ir ļoti svarīgi-kopt pārim attiecības arī pēc bērna/-u piedzimšanas. Arī mēs ar vīru ieplānojam regulārus randiņus bez bērniem, jo, mūsuprāt, filma mājās neskaitās;) Tomēr iziet ārā no tās ierastās vides, paskatīties vienam uz otru pie “citām dekorācijām”…tas atsvaidzina un paver kopīgajām sarunām plašāku spektru, kā tikai “bērni”, “ikdiena” utt. Ieplānosim randiņus! Regulāri!

  Atbildēt
 5. Avatar

  Par randiņiem apzināti jāpiedomā arī tad, kad bērns vairs nav tik mazs, bet vēl arī nav tik liels, lai viens pats komfortabli justos, paliekot mājās bez vecākiem vai mammas, kā tas ir manā gadījumā, jo meitu audzinu viena. Tā kā tēma aktuāla, šķiet, kamēr viņi sasniedz vismaz prātīgu tīņa vecumu un ir laimīgi tikt vaļā no mammas un tēta visu uzmanošā skatiena :)

  Atbildēt

Komentē