Mammas testē : Chicco produkti bērnu drēbītēm

Mammas testē : Chicco produkti bērnu drēbītēm

Kā jau minēju iepriekšējā rakstā, reizi mēnesī ģimenē izmēģināsim kādu no Chicco produktiem, un sniegsim par to atsauksmi. Lai būtu pavisam godīgi, mums palīdzēs arī bloga lasītāji. Šoreiz kopā ar divām ģimenēm izmēģinājām :

  • Chicco veļas mazgāšanas līdzekli
  • Chicco veļas mīkstinātāja koncentrātu
  • Chicco podiņu (šo gan izmēģināja tikai mani puikas)

Produktus izmēģināja trīs ģimenes :

  • (Mēs) Laura, Everts (4 gadi), Edvīns (16 mēneši)
  • Arita, Jānis (4 gadi), Asnāte (3 mēneši)
  • Tatjana, māmiņa gaidībās

Nu tad lūk, godīgas atsauksmes no visiem mūsu testētājiem! Vērtējumi no pieredzes.

Chicco veļas mazgāšanas līdzeklis 1,5 l

Paredzēts mazuļu (0 m+) veļas mazgāšanai. Pateicoties formulai, kas satur alvejas ekstraktu, tas efektīvi iztīra traipus un novērš smakas, padarot apģērbu mīkstu un viegli aromatizētu. Hipoalerģisks*(veidots, lai mazinātu alerģiju risku). Dermatoloģiski testēts uz jūtīgas ādas. Paredzēts mazgāšanai ar rokām un veļas mašīnās.

 

Laura : veļas mazgāšanas līdzeklis ir labs. Drēbes izmazgāja labi, efektivitātei nevaru piesieties. Drēbītes ir tīras un smaržīgas. Pareizi lietojot pietiek 60 mazgāšanas reizēm. Aromāts ir maigs un neuzbāzīgs. Alerģijas nenovērojām.

 

 

Arita : ļoti labs. Tika izmazgāti tādi traipi kā bērna kaka, un, lai cik tas neliktos dīvaini, arī mātes piens, kas rada diezgan grūti izmazgājamus traipus. Visi mazie pleķīši, ko mazais atvemj, arī tika izmazgāti. Alerģiska reakcija nebija. Bērns jutās labi gan izmazgātajās nakts drēbēs, gan gultas veļā, gan dienas drebītēs. Nebija ne pumpas, ne sausi pleķi uz bērna ādiņas. Līdzekli izmantoju arī četrgadnieka drēbju mazgāšanai, ar ko tas lieliski tika galā – gan ar flomāstera traipiem, gan guašu krāsas traipiem, dubļiem, ēdiena traipiem, un pat biešu zupas traipiem.

Tatjana : veļas līdzeklim nav ne vainas, savu funkciju pilda labi. Teikt, ka tas izceļas citu bērniem vai cilvēkiem ar jūtīgu ādu domātu līdzekļu starpā, nevaru. Bet atšķirībā no citiem smarža ir tiešām patīkama, neuzbāzīga, svaiga, kas man patīk.

Chicco veļas mīkstinātāja koncentrāts 750 ml

Veļas mīkstinātāja koncentrāts. Atsvaidzina un mīkstina mazuļa drēbes, nekairinot viņa jutīgo ādu. Jālieto atškaidot ar ūdeni. No 750 ml koncentrāta sanāk 4 l veļas mīkstinātāja.

Laura : lietojot ir ļoti svarīgi to atšķaidīt, citādi aromāts ir daudz par stipru. Ja lieto atbilstoši instrukcijai, tad tas ir patīkami atsvaidzinošs. Mīkstināšanas efektu pilda lieliski! Ikdienā reti lietoju veļas mīkstinātājus, bet tagad, šķiet, ka turpināšu lietot – vismaz dvieļiem un gultas veļai, jo atšķirība ir tiešām ievērojama!

Arita : veļas mīkstinātājs padara veļu maigu un mīkstu. Arī no tā netika novērota nekāda alerģiska reakcija. Bērns jutās labi. Aromāts ir maigs, bet ne uzbāzīgs, kā visi citi. Ļoti patīkama, svaiga smarža. Drēbes smaržo arī tad, ja pēc nedēļas izņem no skapja un velk mugurā. Pirms tam biju ļoti skeptiska pret visiem bērnu mīkstinātājiem un mazgāšanas līdzekļiem, jo uzskatīju, ka tie neko neizmazgā, un speciālie bērnu līdzekļi ir izveidoti tikai, lai liktu vecākiem tos pirkt, jo tie ir domāti īpaši bērniem. Tagad saprotu, ka mans uzskats bija maldīgs, un izmēģinātie līdzekļi lieliski tiek galā ar tiem paredzētajiem uzdevumiem.

Tatjana : Esmu iemīlējusies veļas mīkstinātāja, jo aromāts ir debišķīgs, ka arī tas ir ekonomisks lietošanā. Lietoju visām drēbītēm, ne tikai bērnu, un šķiet, ka pat tādi cietākie dvieļi palika patīkamāki lietošanai. Vīram ļoti patika gultas veļas smarža. Mūsu ģimene ir diezgan jūtīga un pat alerģiska, bet uz doto brīdi nekādu ādas reakciju nepamanījām. Atradām savu favorītu, un pirksim to vēl.

CHICCO ANATOMISKĀS FORMAS PODIŅŠ
(testēja tikai mani bērni)

Laura : podiņš kā podiņš! Izmēģināja abi puikas, lai gan vecākais izmanto lielo podu, bet mazākais vēl tikai trenējas “pa jokam”. Četrgadniekam tas jau ir par mazu (vismaz mūsu garajam), bet viengadniekam derēja ideāli, un derēs noteikti vēl kādu gadu – divus, līdz iemācīsies kārtīgi iet uz podiņa. Šis arī būs pirmais podiņš, uz kura, cerams, tiks apgūta podiņmācība. Muguras balsts noderīgs un ērts tieši mazākajam, uz podiņa var droši sēdēt, un nesatraukties par apgāšanos. Pats var uzkāpt un nokāpt, neizgāžot saturu. Ar tā mazgāšanu problēmu arī nebija.

 

 

KOPSAVILKUMS

Laura : manuprāt, visi produkti ir labi, un tiem ir godīga cenas un kvalitātes attiecība, kas nav nav mazsvarīgi. Kvalitatīvi un efektīvi produkti, kas pilda savu funkciju. Padomāts par ērtu lietošanu gan bērniem, gan vecākiem. 

Arita : noteikti iegādāšos un izmantošu šos produktus vēl, it sevišķi tad, kad mazulīte sāks ēst kaut ko vairāk par mammas pienu, lai redzētu, kā veļas mazgājamais līdzeklis tiek galā ar pirmo ķirbīti, banānu, kartupeli u.tml. Vecākais bērniņš ir alerģisks, un bieži tiek pie pumpām, bet no šiem līdzekļiem neviena pumpa neparādījās, tāpēc varu visām māmiņām teikt, ka šos līdzekļus droši var iegādāties, un tie lieliski tie galā ar visu, un ātri atvieglos rūpes par grūti izmazgājamiem traipiem.

Tatjana : veļas mīkstinātājs kļuvis par favorītu. Veļas mazgājamo līdzekli pirksim, ja manīsim akcijas, vai būs labāk cena, kā  citām līdzīgām precēm. Ģimene ir alerģiska, bet no neviena produkta alerģiskas rekcijas nemanījām.

Nepalaid garām, drīzumā Viens + Viens Facebook lapā būs pieteikšanās nākamajam Chicco produktu testam! 

_______________________________________________________________________________

PRODUKTI PIEEJAMI :

Chicco.lv
Chicco t/p Alfa
Chicco t/s Rīga Plaza
Chicco u/v Stockmann 4.stāvā
Chicco Stabu ielā 43

Aptiekās, lielveikalos, kā arī dažādos bērnu preču veikalos visā Latvijā.

 

.

Komentē