10 dāvanas pēdējam brīdim

10 dāvanas pēdējam brīdim

Man negribētos šo saukt par dāvanu ceļvedi, jo es ticu un ceru, ka lielākajai daļai no mums tās jau ir iegādātas. Un tomēr, zinot, ka svētki mēdz ievilkties, un reizēm tos svinam pat pēc Jaunā Gada, reizēm tiekam uzaicināti pēdējā brīdī, padalīšos ar dažām lietām, kuras uzskatu par jaukām un labām dāvanām! Ne tikai Ziemassvētkos…

ZIEMASSVĒTKU GRĀMATU KOMPLEKTS “SNIEGA TORTE”

Mūs ar puikām patīkami pārsteidza izdevniecības “Sapņu Spalva” jaunums – Ziemassvētku grāmatu komplekts bērniem. “Sniega tortē” ietilpst 8 mazas grāmatiņas – 6 latviešu autoru dzejoļi, 1 angļu valodā, bet astotā grāmatiņa paredzēta, lai bērns pats var radīt savu Ziemassvētku stāstu – tajā ir tukšas lapas. Pāris dienu laikā esam grāmatiņas iemīlējuši! Katras grāmatas beigās ir informācija par dzejoļa autoru, kā arī ar Ziemassvētkiem saistīts uzdevums.

Pieejamas : Visizdevīgākā cena – 10 EUR par komplektu – pērkot pie pašas izdevniecības (meklē Facebook “Sapņu spalva”). Vēl grāmatiņas pieejamas “Valters un Rapa”, “Jāņa Rozes” grāmatnīcās un “Galerija Centrs” Ziemassvētku veikalā.

IRMAS KALNIŅAS GRĀMATA “PIE GALDA”

Šī grāmata gan domāta vecākiem bērniem, kā Everts, sākot no 7 gadu vecuma. Tā stāsta par galda kultūru – kā ir pieņemts uzvesties pie galda mājās, ciemos un restorānā. Grāmatā ir padomi, kā pieklājīgi pateikt, ja ēdiens negaršo, kurus ēdienus pat restorānā ir pieklājīgi ēst ar rokām utt. Šī grāmata var būt laba dāvana ne tikai bērniem, bet ģimenei kopumā, jo tajā noteikti var atrast, ko palasīt arī mazākiem bērniem, un arī pieaugušie, ļoti iespējams, uzzinās ko jaunu, un vairs nejutīsies tik apmulsuši restorānā, kā tas reizēm mēdz būt – ka nesaproti, ar kuru dakšu jāēd :). Jāuzteiz brīnišķīgās Reiņa Pētersona ilustrācijas – ļoti izteiksmīgas! Grāmatas beigās pa punktiem ir izdalītas 13 galvenās lietas, kuras vērts atcerēties. ko tādu varētu pielikt pie sienas jebkurā virtuvē un ēdamistabā! Klāt ir arī simboli, lai vieglāk atcerēties.

Pieejama : http://www.drosikosi.com (labākā cena), Jāņa Rozes grāmatnīcās, macetprieks.lv, “Valters un Rapa” u.c.

ZANE ZUSTA “UCIPUCI DOMĀ ĀRPUS KASTES”

Grāmatiņas “Ucipuci meklē mājas” turpinājums. Tāpat, kā iepriekšējā UCIPUCI sērijas grāmatiņa, arī šī nav tikai parasta grāmata vien. Tā ir kā interaktīva rotaļlieta. Ja iepriekšējā grāmatiņā varēja spēlēt leļļu teātri, tad šī nāk kopā ar rotaļlietu – pūcīti, kuru var pielikt grāmatas vākam (princips kā magnētam). Ucipuci ir mīļa un jauka pūcīte, kura atkal iekūlusies ķezā, un iekritusi kastē, kurā nemaz nav tik baisi un garlaicīgi!

Pieejama :  “Valters un Rapa”, “Jāņa Rozes” grāmatnīcās, “Zvaigzne ABC”, “Manilla”, muki.lv, lavandas.lv, pirkumins.lv.

LAIKS KOPĀ NO “DĀVANU SERVISA”

Iespējams, jau zināt par “Dāvanu servisu”, bet ja nē, zini, ka tas ir lielisks veids, kā uzdāvināt piedzīvojumu kopā. Vienalga – ģimenei, draugiem, pārim, vecmāmiņai!  https://www.davanuserviss.lv atradīsi visu ko sākot ar romantiskiem un garšīgiem pārsteigumiem, beidzot ar trakiem  piedzīvojumiem. Atliek tikai saprast, kas cilvēkam patīk, un aiziet! Es Tomam no “Dāvanu servisa” īsi pirms došanās “Dod Pieci” stikla studijā, uzdāvināju mazu,garšīgu randiņu – austeres ar dzirkstošo vīnu omulīgajā restorānā “Buržujs”. Mums, kā austeru cienītājiem, tas bija ļoti patīkams piedzīvojums. Šī ir īstā vieta, lai dotos “austerēs”!

Pieejama : https://www.davanuserviss.lv

IEVAS CIPRUSES “TONIGHT IS YOURS” TRAUKI

Trauki ne tikai ēšanai, bet arī iedvesmai! Tagad droši vien vislabāk tos nevis pasūtīt, bet doties uz Galerija Rīga POP UP veikaliņu 4. stāvā . Jaunumiem seko līdzi “Tonight is yours” Facebook lapā @tonight.is.yours.

PLĀNOTĀJS

Es gan neriskētu dāvināt plānotāju kādam citam, izņemot pašam sevi. Man pašai šogad būs “Manilla” plānotājs – man patīk, ka tas ir elastīgs, nav biezs. Tā kā mana ikdiena +/- šobrīd paiet mājās ar bērniem, man nav arī tūkstošiem darbu, ko ierakstīt vienas dienas ietvaros, tādēļ man pilnīgi pietiek ar plānotājā atvēlēto vietu! Lai gan ir pieejami daudz brīnišķīgi plānotāji, man nav svarīgi, lai plānotājā būtu vieta iedvesmas un domu kartēm. Pēc bērnu piedzimšanas es vienkārši tādas nerakstu, tādēļ patīk, ka plānotājā ir tikai minimums.

Pieejams : http://manilla.lv.

PIKU.LV KOKA DEKORS AR IEDVESMAS VĀRDIEM NO IEVAS CIPRUSES
PIKU.LV GAISMAS BURTS

“Piku.lv” interjera priekšmeti, manuprāt, ir tiešām burvīga dāvana saviem tuvākajiem. Mūsu mājās gaismas burtiņš sargā Everta miegu, jo aizmigt pavisam tumsā viņam nepatīk. “E” burtiņš stāv blakus dēla gultiņai, un nakts tumsā ļauj justies daudz omulīgāk.

Savukārt koka dekors ik dienas iedvesmo mani atgādinot : “Tu vari kalnu, jūru un debesis, tu vari visu.”

Pieejams : Piku.lv pasūtījumus uz Ziemassvētkiem vairs nepieņem, bet gan burti, gan dekori vēl ir pieejami vairākos veikaliņos : “Galerija Rīga” POP UP veikalā, “Baltic. Space” “Dominā”, “Hebe Concept”, RIIJA”, “Cherry Picking”.

PRANAMAT ECO

Es jau esmu rakstījusi, ka Pranamat pagājušajos Ziemassvētkos uzdāvināju mammai, un viņa bija sajūsmā! Gan es, gan mamma, lietojam Pranamat regulāri. Šodien – 18.12. – ir pēdējā diena, lai iegādātos to https://pranamat.lv , un saņemtu vēl līdz Ziemassvētkiem.

LEGO

Ar LEGO®  ir tā – vai nu ir, vai nav. Manējiem puikām – IR! Un, ja patīk, Ziemassvētkos ar LEGO®  nevar nošaut greizi. Starp citu, visiem Vāģu faniem – ir iznācis jaunākās Vāģu filmas LEGO®  Juniors.  Labākā izvēle ir tieši oficiālajos LEGO®  veikalos t/c “Domina” un “Spice”.

PRIECĪGUS! 

Komentē