Gatavojoties lidojumam uz Malagu

Gatavojoties lidojumam uz Malagu

Vai es gaidu ceļojumus, lai atpūstos? Pēdējos piecus gadus – īsti nē. Lai gan divos no tiem esmu devusies bez bērniem, un tā tiešām bija vislabākā atpūta manā “mammas mūžā”, pārsvarā ceļojumos esam devušies kopā – un, diemžēl vai par laimi, tā nav  gluži atpūta parastā. Ceļojums ar bērniem – tā ir vides maiņa un iespēja būt ģimenei kopā.

Es gan nevaru sūdzēties, jo šajā dzīves posmā, kad bieži esmu radusi būt viena ar bērniem, jo gada nogalē Toms ir īpaši aizņemts, man tā būs vairāk atpūta, kā viņam, jo būs ekskluzīva iespēja baudīt vecāku pienākumu sadali 50/50. Ikdienā tas īsti iespējams nav, jo viņš tomēr strādā pilnas slodzes darbu, kamēr es mēģinu noķert savas pāris stundas diennaktī. Mēs kopā gatavosim ēst, kopā iesim gulēt un celsimies, iesim pastaigās ar bērniem – nu visu, kas tāpat notiek ikdienā, tikai citā valstī, un visi kopā (ne es viena). Ahh, svētlaime!

Viena lieta gan man ne īpaši patīk. Iespēja aizbēgt no darba pavisam tomēr nebūs. Tas nav iespējams, jo  tuvojas “Dod Pieci” labdarības maratons, un arī man nāksies izmantot iespēju, ka pieejams otrs pieaugušais, kurš var pavaktēt bērnus, kamēr uzrakstu kādu e – pastu un samenedžēju pirmssvētku lietas. Kopš internets ārpus Latvijas robežām ir teju tikpat pieejams, kā mājās, vairs nav tik vienkārši aizbēgt no instagrama, e – pasta, un tātad – arī darba. Es gan spītīgi cenšos lietot internetu tikai vietās, kur pieejams wi fi, jo negribas arī ceļojumā katru mirkli ķerties pie telefona, bet jāsaka, ka pārāk ātri esam pieraduši pie tā, ka internets pieejams visur. Jāiemācās pašdisciplīna nemeklēt kabatā telefonu, lai nofilmētu kaut ko savam kārtējam Instagram stāstam.

Pietiks ar garo ievadu. Iepriekš jau rakstīju, ka gatavojamies ceļojumam un ko Malagā apskatīsim, un nu esam gatavi arī sakārtot koferus. Mantas līdzi varam ņemt daudz (par laimi FlyMeAway, ar ko dosimies uz Malagu,  piedāvā ņemt līdzi tiešām lielu bagāžu – 17 kg + 6 kg), un tomēr vairāk par to, cik paši varam panest ar diviem bērniem komplektā, jau neņemsim.

Mūsu top 5 lietas izdzīvošanai lidmašīnas salonā :

 • maiņas drēbes bērniem – līdz šim nekad nav nācies tās likt lietā, bet nekad nevar zināt – vienmēr var aplieties ar ūdens glāzi, nosmērēties, vai ptu ptu ptu  – nepaspēt laikā uz tualeti;
 • DAUDZ uzkodas un veselīgi našķi, ar ko “piebarot” un izklaidēt bērnus, lai viņi veiksmīgi pārciestu 3,5 h garo lidojumu un citus pārbraucienus;
 • jauna grāmatiņa / rotaļlieta – lielajam puikam plānojam paņemt mazu lego pārsteigumu, lai var ķimerēties, kad būs apnicis skatīties pa lidmašīnas logu. Mazajam – grāmatu ar atveramajiem lodziņiem par dzīvniekiem;
 • planšete – BAD PARENTING, I know. Bet ja nu tomēr citādi galā netiksim, multenes it is!;
 • mitrās salvetes – nu bez tā neiztikt, ja lidmašīnā ar bērniem paredzēts ēst :).

Mums paveiksies, ja priekšā un aizmugurē sēdēs citi bērni, vai vienkārši atsaucīgi cilvēki, jo tas ir vislielākais atvieglojums lidojot ar diviem maziem bērniem – tas, ka jūtam – citiem neesam traucēklis.

Visādi citādi – gaidām  došanos uz Malagu un ceram, ka līdz tam iztiksim bez vējbakām, kuras šobrīd pieķērušās dažiem Everta bērnudārza biedriem.

UZ MALAGU DOSIMIES AR : 

 

4 komentāri

 1. Avatar

  Laura, prieks par jūsu ģimenes ieplānoto atpūtu! :) No sērijas – Bad parenting – saki, kādas multenes skatās Tavi bērni? Man vairāk interesē mazākais ;) Manai meitai 1.5 gadi multenes diez ko nepatīk- vairāk muzikāli video vai rotaļas :)

  Atbildēt
  • Laura

   Maziņajam arī tik dziesmiņas. Un Lupatiņi :S

   Atbildēt
  • Avatar

   Sveika. Ir laba multene “Ābolu maiss”.
   Iesaku, tur ir foršs zaķis, kurš arī uzdzied.. (1.4m), mums aktuāli arī traktori, skatas dažadas multenes par tiem. Teletubiji ari bisku interese…

   Atbildēt

Komentē