Pirmā pēcgarša

Pirmā pēcgarša

Pulkstenis pusē pusnakts (Latvijā par stundu vēlāks), un mēs atrodamies kaut kur gaisā. Toms un bērni guļ. Es vienīgā – skatos un vēroju, lai gan pēc mirkļa vēl vēlējos iemigt viņu vietā. Domāju, nevienam no jums nav sveša tā sajūta, ka tad, kad beidzot iestājas miers, viss dienā piedzīvotais (ķildas) piemirstas, un bērni šķiet vismīļākie dusošie enģelīši pasaulē. Gribas samīļot cieši, cieši.

Lidojam mēs mājās no Malagas, un jā – šis bija diezgan nogurdinošs ceļojums, bet nogurums bija mazāks kā mājās (citādi jau nekur mēs kopā nebrauktu). Bērni ir diezgan prasīgi, un reizēm (lai neteiktu – bieži) katrs vēlas skriet uz savu pusi. Noķert mirkli, kad visi esam uz viena viļņa (t.i. – izgulējušies, paēduši, enerģiski) – nav nemaz tik viegli. Bet tādas reizes ir, un kopīgais piedzīvojums ir tā vērts.

Mums laikam atmiņā vislabāk paliks kāpšana kalnā (lai apskatītu Castillo Gibralfaro) – kad pāris no kalna lejā kāpoši pretīmnācēji centās pārliecināt, ka ar bērniem un ratiem uzkāpt kalna galā būs neiespējami, mēs iespītējāmies un gājām. Bija jau arī grūti, bet uzkāpām!

Everts, kurš kalna pakājē vēl bija diezgan liels budzis, pirmais pieņēma izaicinājumu, un bija tas, kurš aicināja mūs pārējos kāpt arvien augstāk un augstāk. Brīdī, kad vēlējos padoties, jo saule karsēja, un Edvīns īdēja, viņš turpināja kāpt, un nedomāja apstāties, tā kā mums pārējiem nācās vien kāpt līdzi.

Uzkāpjot kalnā bija milzīgs atvieglojums un lepnums reizē par to, ka mēs, kā komanda, esam izturējuši pārbaudījumu. Vēsa dzēriena glāze un saldējums bija pat vairāk kā nopelnīti!

Kad bijām apskatījuši burvīgo skatu un sagaidījuši saulrieta pielietās debesis, Everts nesās pa kalnu lejā zibens ātrumā, liekot mums atkal turēt līdzi, liekot pasmaidīt katram pretīmnācējam. Nu iedomājaties skatu – skrien ģimenīte. Viens bērns ratos, otrs aizskrējis vairākus metrus pārējiem pa priekšu ar balsi atdarinot policijas sirēnu.

Lai gan piedzīvojumu bija daudz, šī ir tā diena, kuras dēļ ceļojums bija tā vērts. Kopīgs izaicinājums, kopīga uzvara.

P.S. Paldies FlymeAway un SmartLynx, ka par spīti turbulencei, atvedāt mūs mājās maigi ieaijājot.

3 komentāri

  1. Avatar

    Vai kāda no rakstiem vari padalīties plašāk par Malagu ? Šobrīd šis arī aktuāls galamērķis , kā ar naktsmītnēm un vai devāties uz blakus pilsētām ! Paldies jau iepriekš!

    Atbildēt

Komentē