Aicinājums kopīgai atpūtai

Aicinājums kopīgai atpūtai

Mīļās lasītājas!

Pirms gada ap šo laiku es aicināju jūs pievienoties man kopīgai atpūtai Espa Rīga. Tā kā atmiņas par šo pasākumu joprojām ir labas, un esmu saņēmusi jautājumus, vai kaut kas tāds būs arī šogad, nu varu atbildēt – jā! Jau pavisam drīz –  18. martā! Arī šogad man un jums būs ekskluzīva iespēja kopā apmeklēt Espa Rīga un baudīt 3 h atpūtu.

Kāpēc vispār kaut kas tāds ir vajadzīgs? Teiksim tā – es zinu, cik grūti ir saņemties un veltīt laiku atpūtai tikai un vienīgi sev! Īpaši jau SPA – tas var šķist kaut kas dārgs un nepieejams, un reizēm ir grūti atrast sev attaisnojošu iemeslu uz to doties. Bet nejau tikai uz SPA. Mēs esam dažādas. Vienai SPA varbūt tiešām nepatīk, un viņa labāk izvēlas aiziet uz kino, vai uz restorānu. Stāsts ir par to, ka ir grūti atrast attaisnojumu atpūtai kā tādai – jo tas var nešķist pietiekams iemesls, lai kādam uzticētu bērnus, un kaut mirkli padomātu tikai par sevi. Lai gan patiesībā taču nav pat jāattaisnojas par to, ka mums ir vēlme atpūsties. Ikviens taču piekritīs, ka tas ir vajadzīgi, vienalga, kāds būtu tevis izvēlētais atpūtas veids.

Lai gan SPA apmeklēju reti (un pēdējā laikā tas ir tikai ESPA Rīga), tā sajūta, kamēr esmu tur, ir citādāka un pilnvērtīgāka, kā tas ir, piemēram, sēžot kino. Domāju, ka tas ir tādēļ, ka SPA tomēr ir sava ķermeņa palutināšana. Es koncentrējos nevis uz filmu ekrānā, bet uz sevi, uz savu ķermeni. Kaut kas, kas ir visa pamatā. Domāju neviena vien no jums zina to saspringuma sajūtu, kas ķermenī mēdz uzkrāties ikdienā rūpējoties par maziem bērniem. Lai gan nejau tikai vecākiem šīs sajūtas ir pazīstamas, ikvienam, kam ir darbu piepildīta ikdiena, un rūpes par sevi dažreiz paliek otrajā plānā. Tāpēc, ja vaicāsiet, vai uz šo pasākumu drīkst pieteikties, ja Tev nav bērnu? Mana atbilde būs : JĀ!

Tieši tādēļ es uzrunāju jūs – lai, iespējams, Tu beidzot atlicinātu laiku sev, un pievienotos man un citām “Viens + Viens” lasītājām SPA apmeklējumam 18.03.2018. no plkst. 10:00 – 13:00. 

Viens + Viens un ESPA Rīga piedāvājumā iekļauts : 

  • Atpūta ESPA Rīga termālajā kompleksā – uz pasākuma laiku tas būs slēgts citiem apmeklētājiem. Termālais komplekss atrodas SPA 6. stāvā, un ikdienā tajā iespējams atpūsties tikai, ja ir rezervēta SPA procedūra. Termālajā kompleksā atrodas vairākas saunas, tvaika pirtis, atpūtas telpas, kā arī apsildāmais āra Vitality baseins (šis ir galvenais iemesls, kādēļ te atgriežos vēl un vēl – silts baseins ar skatu uz Rīgas jumtiem!)
  • Svaigu sulu kokteilis “Detox” 
  • Uzkodas (svaigi un žāvēti augļi, rieksti, ūdens, Spa tēja)
  • Halāts, čības un dvieļi – līdzi nepieciešams tikai peldkostīms!
  • 20% atlaide Spa procedūrām līdz 30.04.2018.

Dalība pasākumā : 45 EUR. Ja piesakies, mani interesē tavs viedoklis, vai pasākuma ietvaros vēlies arī nelielu lekciju par sejas kopšanu? Piemēram, kā novērst zilo riņķu efektu pēc negulētām naktīm!

Pasākumam vari pieteikties : http://www.espariga.lv/lv/ipasie-piedavajumi/spa-atputa-maminam-kopa-ar-viens-viens/ 

Piesakies laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!

Pagājušogad visi gribētāji diemžēl netika! 

TIEKAMIES?

 

2 komentāri

  1. Avatar

    Jā, labprāt paklausītos padomus sejas kopšanā 👌

    Atbildēt

Komentē