Jaunumi virtuves plauktā

Jaunumi virtuves plauktā

Sen jau vēlējos padalītes ar jaunumiem, kas iedzīvojušies mūsu virtuves plauktiņā. Šad tad kāds no tiem pavīd manā Instagram, bet tur tas parādās un pazūd. Būšu vecmodīga, un atstāšu uz palikšanu to visu tepat blogā. lai tiem, kas nespēj tikt līdzi straujajai Instagram dzīvei, ir iespēja ielūkoties te.

COFFEE PIXELS

Īsumā – Coffee Pixels ir kafijas batoniņš. Izlkausās mazliet savādi. Arī es ilgu laiku veikalos “metu acis”, bet tā arī nenopirku, īsti nesaprotot, kas tas ir, un vai man tādu vajag. Bet tā kā vienmēr esmu bijusi atvērta pagaršot ko jaunu, kā arī – man garšo laba kafija, pēc ilgas vilcināšanās Coffee Pixels pagaršoju, un jāatzīst – tā garšo daudz labāk, kā biju iedomājusies. Ne mazāk kā pašas tāfelītes garša, mani uzrunāja arī tās ideja. Var teikt, ka Coffee Pixels ir kafija, no kuras iegūts maksimālais labums un tiek ierobežota resursu izniekošana. Vienā no Coffee Pixels sastāvā ir arī kafijas ķirsis (kafijas pupiņa ir tokai kafijas augļa kodols) – šī ir spēcīgāka un pilnīgāka, savukār otrai tāfelītei (baltajā iepakojumā) pievienots arī piens – tā ir maigāka un saldāka. Runājot par praktisko pusi – šī kafija var būt ideāla līdzi ņemšanai ceļojumos, pastaigās un vienkārši aizņemtākās dienās, kad katra minūte ir svarīga. Es noteikti neaizstāšu savu rīta kafijas rituālu ar Coffee Pixels, bet pēcpusdienas – to gan ik pa laikam jā, jo bauda ir kafiju ne tikai dzert, bet arī ļaut tās gabaliņiem lēnām izkust mutē.

Par iegādes vietām vari uzzināt : coffeepixels.com

RŪDOLFS DĀRZEŅU KRĒMI

Protams, ka šādus un līdzīgus krēmus var pagatavot pats. Bet ir dienas, kad tam vienkārši nav laika. Vai arī laika ir, bet vēlme – nē. Vienmēr esmu cienījusi un atbalstījusi “Rūdolfu”,  kas ir vienīgie no Latvijas, kas spēj nodrošināt tik plašu un kvalitatīvu bio produktu klāstu bērniem (un nu jau šo to arī pieaugušajiem). Nu jau vairs “Rūdolfa” produktu klāstā nav tikai produkti mazuļu piebarošanai. Somā man vienmēr ir kāds no “Rūdolfa” augļu biezeņiem tūbiņās Edvīnam, savukāt dārzeņu krēmi ir ideāli, lai tos pievienotu pastai (makaroniem), rīsiem,  vai vispār jebkādiem graudaugiem, tādējādi nodrošinot arī nepieciešamo dārzeņu devu. Attēlo redzamuo biešu krēmu smērēju arī uz tortiljām – uz ēdiena, kas bērniem ļoti garšo, un ar kuru var “iemānīt” visdažādākos dārzeņus, arī krēma veidā.

Par iegādes vietām vari uzzināt : http://www.latekofood.lv/lv/kur-nopirkt

GRACI FUNKCIONĀLAIS MUSLI 

Jāsaka godīgi, ka neesmu liels brokastu pārslu un mušļu fans. Galvenokārt tāpēc, ka es vienkārši ļoti reti ēdu brokastis. Viss mainās dienās, kad jāceļas ir tiešām agri – tad, kad organisms kārtīgi atmodies, esmu gatava arī paēst. Bet patiesībā arī tad labāk izvēlos kādu omleti vai graudu maizi ar avokado. Musli un putras vairāk ēdu laikā, kad strādāju ofisā, bet ne tikai – arī tad, kad bija milzīgā krūtsbarošanas apetīte. Ar Edvīnu kopā nogaršojām trīsu viedu jaunos funkcionālos Graci Musli : 1) BeAmazing+ / Lieliskais  – labs dzelzs avots.
2) HerBeauty+ / Skaistumam  – labs cinka avots.
3) HisPower+ / Spēkam. Labs proteīna avots. Piemērots atlētiem.

Visi Musli ir veidoti ļoti pārdomāti, lai tajos būtu pēc iespējas atbilstošāka uzturvērtība tā nosaukumam. Piemēram, “Lieliskā” musli sastāvā ir grauzdētas kviešu pārslas, pilngraudu auzu pārslas, pilngraudu tritikāles pārslas, grauzdētas veselas linsēklas, sasmalcinātas lielogu dzērveņu suādes, melnā sezama sēkliņas, kazenes, avenes, kaltētas rožu ziedlapas.

Graci Musli vari ēst ar dažādiem pieniem, vai dabīgo jogurtu. Tāpat tie var būt labs papildinājums smūtijiem vai desertiem.

Noteikti iesaku tiem, kas domā par veselīgu uzturu un meklē veidus, kā savā ikdienā iekļaut ātri pagatavojamas, veselīgas maltītes.

Par iegādes vietām vari uzzināt : http://muesligraci.com

LOVE FRESH SULAS

Vēl pirms jaunā gada tikām pie Love Fresh sulu komplekta. Tas mums tika uzdāvināts ideālā brīdī, kad puikas bija apslimuši un tādās reizēs – jo vairāk vitamīnu, jo labāk. Un ziniet, šīs sulas bija nenormāli garšīgas! Nu nopietni. Pat visdīvainākās kombinācijas, kuras, šķita, ka bērni nedzers.

Kas Love Fresh sulās tik īpašs ? Tās ir aukstā spieduma sulas, tādēļ sulās tiek saglabāti maksimāla tajās izmantoto dārzeņu un augļu vērtība – vitamīni, minerālvielas, poretīni, šķiedrvielas un citas vērtīgās uzturvielas.

Sulas ir tiešām garšīgas un maksimāli dabīgas – īsta vitamīnu “bomba”. Tās nav pasterizētas, tādēļ ledusskapī uzglabājamas līdz 3 dienām. Nesatur pievienotu cukuru.

Par aukstās spiešanas metodi un to, kā sulas iegādāties, vairāk vari lasīt te : https://lovefreshjuicery.com

COSMOVEDA KARIJA PASTA

Mēs ēdam kariju vismaz reizi nedēļā. Kas vispār ir karijs? Nu tā rupji sakot -tāds kā dārzeņu un pākšaugu / gaļas vai zivju sautējums ar pikantu mērci. Ēd tāpat, vai pasniedz ar rīsiem vai citiem graudaugiem pēc gaumes. Karija pamatā ir koncentrāts – karija pasta, kas veidota no dažādām garšvielām, kas populāras Indijā un tai apkārtējās zemēs. Karijs parasti ir pikants, bet to asumi atšķiras. Karija pastu var pagatavot un veidot pēc savas gaumes pats. Apgrauzdēt uz pannas garšvielas, beigās tās saberzt vai samalt kopā. Garša un aromāts tādai pastai vai garšvielu maisījumam ir neatkārtojams. Tomēr ne vienmēr visu izdodas izdarīt pašiem. Un kāpēc gan neizmantot izdevību, ka nu jau arī mums Latvijā pieejamas brīnišķīgas karija pastas. Šo Cosmoveda karija pastu nejauši iegādājās Toms. Man prieks, ka arī viņam rūp iegādāties bio produkciju, un biju patīkami pārsteigta, ka no visa lielā pieejamā klāsta mājās pārnesa tieši šo pastu. Ļoti aromātiska un tieši tik pikanta, kā mums patīk. 2 ēdamkarotes pastas sajaucam ar kokospienu, un karija mērce gatava! Dievīgi.

Karija pasta pieejama : https://bio.lv/lv/mrces-un-konservi/3527-cosmoveda-mild-goa-karija-pasta.html . (Arī Stockmann)

GARDU MUTI MORSI

Kurš gan nezina “Gardu Muti” dzirkstošos zelterus? Šķiet, tas ir viens no vasaras populārākajiem atsvaidzinošajiem dzērieniem. Nu re, ja zelteris ziemā šķiet par vasarīgu, ir alternatīva – morss. Pieejami divu veidu morsi – upeņu un dzērveņu. Tos var baudīt nedaudz uzkarsētu, bet mierīgi var dzert arīt tāpat. Mūsu bērni deva priekšroku upeņu morsam (jo tas laikam saldāks), bet uzsildītu ar tējkaroti medus  izdzēra arī dzērveņu.

Par iegādes vietām vari uzzināt : www.gardumuti.lv/blog/upenumorss un www.gardumuti.lv/blog/gardumutidzervenumorss/.

PRIEŽU ČIEKURU BONBONGAS

Ne mazums ģimeņu slimošanas profilaksie lieto priežu čiekuru sīrupu, ticot, ka tas palīdz ziemā (rudenī un pavasarī) noturēties veseliem. Pagaidām man tādas pieredzes ar priežu čiekuru produktiem nav, tāpēc nemācēšu spriest, cik tas ir patiesi, un tomēr – pat ģimenes ārste ir atzinusi, ka priežu čiekuri ir labs līdzeklis elpceļu slimību profilaksei un veselības stiprināšanai. Nepamēģināšu – neuzzināšu, tadēļ atsaucos Mr. Cone produktus. Pagaidām sanācis izmēģināt un atzīt par labu priežu čiekuru bonbongas. Varētu teikt, ka tas ir priežu čiekuru sīrups tikai citā formā. Noteikti pievilcīgākā bērniem. Nebiju droša, vai mani bērni ēdīs, bet nu varu apgalvot – jā.

Par lietošanas devām un  iegādes veidiem vari uzzināt : https://www.mrcone.lv/produkts/priezu-ciekuru-bonbongas-200g/

I LOVE ECO KVIEŠU TORTILJAS

Beidzot. Beidzot arī lielveikalā pieejamas tortijas ar sakarīgu sastāvu. Protams, ja ēd tortiljas, ideāli, ja tās ir pilngraudu, bet pilngraudu tortiljas ar labu sastāvu arī ir retums – atrodamas vien pāris ekoveikalos, un arī – ne vienmēr. Tādēļ man prieks, ka nu arī Rimi pieejamas ekoloģiskas tortiljas ar labu sastāvu. Pilns sastāvs : https://app.rimi.lv/entry/1017/kviesu-tortiljas-i-love-eco-240g/7318690123781.

 

NĀKD MAZIE UZKODU GABALIŅI

Kad mazajiem gribas našķoties, reizēm piedāvāju Nākd mazos uzkodu gabaliņus, kuru sastāvā ir žāvēti augļi un rieksti. Ja interesē, vairāk par tiem vari lasīt citā bloga ierakstā : https://viensplusviens.lv/2018/02/veseligi-atrie-naski/

 

TIEM, KAM REIZĒM TIK ĻOTI INTERESĒ : DAĻA RAKSTĀ MINĒTO PRODUKTU MUMS SĀKOTNĒJI IR DĀVINĀTI, DAĻA ATRASTI UN PAŠU PIRKTI, BET VISUS GODPRĀTĪGI ESAM IZMĒĢINĀJUŠI UN VARAM IETEIKT TĀLĀK. RAKSTS TAPIS PĒC MANAS INICIATĪVAS UN NEVIENA POZĪCIJA RAKSTĀ NAV APMAKSĀTA. VĒLOS PADALĪTIES TĀLĀK. 

4 komentāri

 1. Avatar

  Man ar mušļi nekad īpaši nebija garšojuši, līdz sāku gatavot pati. Ļoti viegli un sanāk letāk, garšīgāk un bez lieka cukura :)

  Atbildēt
  • Laura

   Granolas pa retam taisu, bet vairāk bērniem :)

   Atbildēt
 2. Avatar

  Paldies par idejām! Ar vīru izmēģinājām karija pastu – super, superīga!!

  Atbildēt

Komentē