Topfer : atsauksmes no māmiņām

Topfer : atsauksmes no māmiņām

Pirms kāda laika trīs “Viensplusviens.lv” lasītājiem tika sniegta iespēja kopā ar bērniņiem izmēģināt vairākus TOPFER produktus. Daļa no tiem bija ķermeņa kopšanas produkti, bet pārējos mammas  izvēlējās pašas, atbilstoši bērna vajadzībām – putras vai kādu no maisījumiem.

TOPFER produktus izmēģināja bērni vecumā no 8 mēnešiem – 3 gadiem  ar dažādu veselības stāvokli – arī alerģiski bērniņi.

Kopumā tika izmēģināti šādi produkti :

 • gēls piena zobu tīrīšanai
 • mazgāšanas želeju matiem un ķermenim
 • ķermeņa pieniņš
 • pilngraudu speltas kviešu biezputra
 • musli ar āboliem un banāniem
 • pilngraudu rīsu putra (bez piena)
 • pilngraudu auzu putra (bez piena)
 • augļu piena biezputra ar āboliem, banāniem un apelsīniem
 • kukurūzas biepzutra ar burkāniem
 • Kinder Bio 2 piena maisījum
 • kazas piena maisījums

PRODUKTUS IZMĒĢINĀJA : 

 • Zane un Gabriels (1 gads un 2 mēneši)
  Par bērna veselības stāvokli : Gabriels nav alerģisks.
 • Andra, Karlīna (3.7 g.), Kārlis (1,11 g.), Lauris (7 mēn.).
  Par bērnu veselības stāvokli : bērni nav alerģiski.
 • Viktorija, Eva  (2 g. ) un Adriana (8 mēn.)
  Par bērna veselības stāvokli:  Jaunākā meita ir alerģiska- atopiskais dermatīts, taču iemesls nav atklāts. Tika veikti testi un analīzes, taču kairinātāju nevar konstatēt, jo analīžu rezultāti norāda, ka alerģijas nav ne uz produktiem, ne citām vielām. Lai bērns nemocītos (bija izteikta kasīšanās un sausa āda ar sārtiem pleķiem, zaļa vēdera izeja), eksperimentēju ar pārtiku. No interneta avotiem secināju, ka visbiežāk zaļa vēdera izeja norāda uz govs piena nepanesību. Pamēģināju dod kazas piena maisījumu un sapratu, ka bērns tiešām jūtas labāk, un uzlabojās vēdera izejas krāsa, pleķīši samazinājās. Nolēmu, ka jāpārtrauc barot ar krūti, citādi bērns un es nejūtāmies labi.

VĒRTĒJUMS : 

GĒLS PIENA ZOBU TĪRĪŠANAI 

Zane : Šī noteikti ir mūsu mīļākā zobu pasta, kuru līdz šim esam mēģinājuši. Nav tik spēcīga garša. Ir bērnam patīkama garša un smarža, kā arī mammai. Iepriekš lietojām zobu pastu ar banānu garšu. Šķita pārāk salda. Šī man ļoti patīk. Un tā kā dēliņam ļoti patīk zobu tīrīšana, tad arī viņš izbauda jauno zobu pastu.

Viktorija : Man pašai likās jocīgi, ka zobu pasta neputo, un arī krāsa nav redzama, bet bērns zobus labprāt tīrīija.

Andra :  Visvairāk patika zobu pasta, to noteikti pirksim vēl, jo pirmā zobupasta, ar kuru vecākais ir ar mieru tīrīt zobus, bet necenšas mammai nemanot appēst visu no iepakojuma.

 MAZGĀŠANAS ŽELEJA MATIEM UN ĶERMENIM

Zane
: Par cik vannošanās ir tēva un dēla laiks, tad liku vīram notestēt šo produktu. Vīrs bija sajūsmā. Viņam pat šķita, ka smarža nedaudz atgādina citronus. Patīkams svaigums. Āda ļoti maiga un zīdanai paliek. Un bērnu negribās no rokām laist ārā, jo ļoti patīkami smaržoja.

Viktorija
: ļoti foršs produkts, noteikti turpināšu lietot.

Andra
: Ķermeņa kopšanas līdzekļi ir pieņemami un varam droši lietot.

ĶERMEŅA PIENIŅŠ

Zane : Tā kā Gabriels mums vēl patstāvīgi uz podiņa neiet, tad ik pa laikam mums ir apsārtums autiņbiksīšu zonā. Un šis ir viens no retajiem līdzekļiem, kur palīdz Gabrielam ar apsārtumu noņemšanu. Uz nakti uzsmērējām un nākamajā rītā jau viss smuks, bez nekāda apsārtuma. Šo noteikti varu ieteikt visām mammām, kuru bērniņiem nepalīdz ne sudokrēms, ne likopodijs.

Viktorija : Losjonam ir ļoti patīkama struktūra- maiga ar ļoti patīkamu neuzkrītošu smaržu, un āda tiešām paliek ļoti zīdaina. Par iepakojumu- man personīgi nepatīk losjoniem un īpaši mazgāšanas līdzekļiem, kuri ir spiežami, jo nereti sanāk, ka izspiežas par daudz, kad tūbiņa iet uz beigām, jākrata utml., lai kaut kas iznāktu ārā, tāpēc, manuprāt, visērtākais veids mammām ir ar korķīti, kuram uzspiežot, iznāk šķidrums.

Andra :  Kaut gan losjonus īsti ikdienā nelietoju bērniem, kopumā firma patīkama, visticamāk produktus  pirksim arī turpmāk.

PILNGRAUDU AUZU BIEZPUTRA


Viktorija:  Meita (8 mēn.) pamazām sāk jau kaut ko vairāk ēst – ēd arī šo putru, tā kā ar to viss kārībā. Jaucu ar auglīšiem un dārzenīšiem.


AUGĻU BIEZPUTRA AR BANĀNIEM, ĀBOLIEM UN APELSĪNIEM
Andra : Lauris (7 mēn. ) izmēģināja augļu piena biezputru ar āboliem, banāniem un apelsīniem – ļoti garšoja šī biezputra, un ja iznāca par daudz pagatavot, labprāt arī vecākie bērni palīdzēja.

KUKURŪZAS BIEZPUTRA AR BURKĀNIEM
Andra : Lauris (7 mēn.) izmēģināja kukurūzas biezputru ar burkāniem – pēc pirmajām divām porcijām nodomāju, ka neēdīs, tāpat kā vecākie bērni atteicās ēst kukurūzu putras, bet tad pamēģināju pagatavot ar piena maisījumu –  gardu muti notiesāja.

PILNGRAUDU RĪSU PUTRA
Viktorija : Izmēģinājām rīsu putru divos veidos – ar augļiem un ar kazas piena maisījumu. Struktūra ļoti laba, labi sajaucās, tomēr jāatzīst, ka mums ar piebarojumu nevisai labi iet, tāpēc grūti novērtēt, vai bērnam garšo. Vēl nav izlīdis neviens zobs, varbūt tāpēc ir “pret” ēšanu ar karoti. Esmu neatlaidīga- mēģinām, mēģinām!

PILNGRAUDU SPELTAS KVIEŠU BIEZPUTRA 

Zane : Šķita ļoti interesanta garša. Nekad nebiju tādu ēdusi ne es, ne mans dēliņš. Ļoti patika, ka konsistence putrai ir bieza, un, ka tā nav salda, kā vairums nopērkamo putru veikalos. Veikalos nopērkamās bērnu putras mums šķita ļoti šķidras un pārsātinātas ar saldumu, tādēļ arī sākām pirkt pieaugušo putras, jo tur varēju es pati regulēt, cik saldu to pagatavot, un tai vienmēr bija laba konsistence. Dēliņš noēda gardu muti, tādēļ tagad zinu, ka noteikti šo varam iegādāties arī turpmāk.

MUSLI AR ĀBOLIEM UN BANĀNIEM
Zane : Šis, manuprāt, ir ne tikai perfekts brokastu ēdiens bērniem, bet arī pieaugušajiem. Ļoti garda, nav piesātināta ar saldumu. Muslis ne tikai man šķita visgardākais, bet arī Gabrielam. Kad izēda visu bļodiņu, tad prasīja vēl. Šis noteikti būs tas Topfer produkts, kuru iegādāsimies arī turpmāk, un ēdīs ne tikai Gabriels, bet arī vecāki.
Andra : Karlīna (3.7g) un Kārlis (1.11g) izmēģināja musli ar āboliem un banāniem – šis īsti neaizgāja mums. Ja meita vēl kaut kā bija ar mieru ēst, tad dēls kategoriski atteicās.

KINDER BIO 2 PIENA MAISĪJUMS
Zane :  Iepriekš Gabriels dzēra Aptamil piena maisījumu. Teikšu atklāti, man, kā cilvēkam, kuram salds nevisai iet pie sirds, Aptamil piena maisījums šķita pārāk salds.. Toties Kinder Bio 2 nebija piesātināts ar saldumu, un man tas ļoti patika. Dēliņš arī labprāt dzēra, nekādu pretenziju nebija par to, ka ikrīta pieniņš nav vairs tik salds kā iepriekšējais. Vienīgais, kuram nepatika, bija vīrs. Viņš teica, ka it nemaz nepatīkot, ka šim piena maisījumam nevar just saldumu, bet – ne jau viņam jādzer tas pieniņš, bet gan bērnam. Galvenais, ka Gabrielam garšo. Un mammai arī prieks, ka nav tik šķebinoši salds.

KAZAS PIENA MAISĪJUMS 2 
Viktorija : Izmēģinājām Topfer piena maisījumu un sapratām, ka arī šis maisījums mums der, jo alerģija neatgriezās, tomēr pēc iepakojumā norādītā maisījuma daudzuma attiecību pret ūdeni mūsu gadījumā nederēja, t.i., 5 karotes maisījuma un 150 ml ūdens veicināja aizcietējumu, tāpēc mēģinājām 5 karotes un 180 ml ūdeni- šāda proporcija nostrādāja! Tuprinājām šķaidīt ar 180 ml ūdeni. Viss bija labi, maisījums diezgan labi šķīst, bērnam garšoja, alerģija neaktivizējās, bērns laimīgs, mamma laimīga, labs miegs!
 

KOPVĒRTĒJUMS :

Zane : Paldies liels vēlreiz par iespēju notestēt Topfer produkciju. Mēs esam ļoti priecīgi. Ir jau arī savi iemīļotākie produkti, kurus noteikti turpināsim lietot arī ikdienā, kā, piemēram, mazgāšanās želeja, muslis ar āboliem un banāniem, kā arī gēlu piena zobu tīrīšanai. Ir forši iepazīt jaunus produktus, jo bieži vien tieši šādi var atrast savus mīļākos produktus, kurus lietot ikdienā.

Andra
: Kopumā firma patīkama, visticamāk pirksim arī turpmāk produktus!

Ar Topfer produktiem vari iepazīties : http://www.topfer.lv/lv .
Veikalus, kuros iespējams iegādāties Topfer produkciju, meklē: http://topfer.lv/lv/veikali.

Komentē