Divi!

Divi!

Divi gadi. Tik daudz mēs jau esam kopā. Tas ir kā? Bet vispār jau loģiski. Es neatceros dzīvi bez Edvīna, un nemaz negribu. Viņš mums ir tāds dzīvesprieka nesējs! Jau no sākta gala ar viņu ir vieglāk saprasties, kā ar vecāko brāli, bet to es skaidroju nevis ar brāļu temperamentu un  raksturu īpatnībām, bet ar to, ka man pašai, otro reizi ejot cauri gan zīdaiņa posmam, gan tagad – viengadnieka un divgadnieka reizēm diezgan neparedzamām darbībām, ir citādāks skatījums uz visu.

FOTO : Krista Kudore

Ja pirmais gads ar diviem bērniem pagāja vairāk vai mazāk žonglējot starp vienu un otru, tad otrais jau ir pilnīgi citādāks. Šogad ir ļoti progresējušas brāļu attiecības. Nepārprotiet, viņi joprojām viens otru kaitina, bet daudz biežāk arī draudzējas! Everts ir diezgan lielā sajūsmā, ka Edvīns atdarina visas brāļa muļķības…Savukārt Edvīns sajūsmā, ka brālis par tām smejas! Vakaros, kad jādodas gulēt, abi pēkšņi kļūst par labākajiem draugiem!

Šobrīd vasarā brāļi lielāko daļu pavada kopā, jo Everts uz bērnudārzu dodas reti. Lai gan sākumā varētu padomāt – traka, vai? Brīvprātīgi ar abiem pa māju. Jā, nu mazlie traki jau ir, bet ziniet, kas man šķiet svarīgi? Ļaut viņiem nedarīt NEKO! Tikai būt kopā, un aiz garlaicības izdomāt savas spēles un radīt darbiņus. Pie tam viens no otra viņi šobrīd iegūst daudz – viens otru neapzināti pamāca, vai arī gluži pretēji :). Edvīns šobrīd jau ļoti labi brauc ar līdzsvara riteni, un tieši viņš bija tas, kurš iedrošināja arī lielo brāli braukt lejā pa kalnu! (Tikai nesakiet to Evertam, kurš uzskata, ka viņš bija pirmais :)).

Edvīnam ļoti patīk mūzika. Viņš dungo pats savas izdomātās dziesmiņas, un kopā ar tēti un brāli dejo pie platēm. Tāpat viņš mīl spēlēties ar lego, rakties pa dubļiem  un lasīt grāmatas! Viņam ļoti patīk sabiedrība.

Bet ko nu tur daudz. Dzimšanas dienas ir tās dienas, kad prasās pielikt kādu lielāku pieturzīmi blogā. Un te nu mēs esam. Četratā jau divus gadus – daudz!

P.S. Edvīna piedzimšanas stāstu vari izlasīt blogā : https://viensplusviens.lv/2018/06/maza-edvina-piedzimsanas-stasts/.

 

 

Komentē