Ieskats Chicco rudens/ ziemas kolekcijā

Ieskats Chicco rudens/ ziemas kolekcijā

Līdz šim man Chicco zīmols vairāk asociējies ar tādām bērnu lietām, kā ratiņi, barošanas krēsliņi, pudelītes, karotītes utt. Tomēr, ienākot Chicco veikalā, nevar nepamanīt brīnišķīgo un krāsaino apģērbu kolekciju. Ko tur liegties – daudzus no Chicco bērnu līnijas apģērbiem un apaviem gribētos arī lielākos izmēros, un nešaubos  – pieprasījums būtu!

Kopš septembra sākuma Chicco veikalos vari atrast rudenīgiem toņiem piesātinātas, ērtas un siltas drēbes. Chicco apģērbu kolekcija ir lielisks piemērs tam, kā apģērbs bērniem var būt gan gaumīgs un solīds, gan ērts un kvalitatīvs. Tie nav tikai zili un rozā apģērbi – šosezon īpaši aktuālas ir rūtis un bordo toņi (starp citu – piestāvēs Latvijas simtgades svinībām)!

Jūs noteikti zināt, cik grūti ir pierunāt bērnu vilkt tādu apģērbu, kas viņam pašam nešķiet ērts. Reizēm vecākiem tik ļoti gribētos, lai bērns tieši to glīto, silto ziemas džemperi vai jaku, bet nekā – ja audums “kodīs” un rāvējslēdzējs dursies kaklā – kompromisu atrast būs grūti! Chicco domā par to, lai glīts apģērbs patiktu ne tikai vecākiem, bet tajā būtu ērti arī pašiem bērniem!

Šīs sezonas Chicco apģērbus pārliecinoši var salīdzināt ar modes namu kolekcijām. Dizainiski tās ir ļoti pārdomātas. Svarīgi ir ne tikai tas, lai drēbes izskatītos glīti, bet arī, lai tās būtu funkcionālas.

Chicco veikalos vari atrast drēbītes jau sākot no pavisam mazā – 44 izmēra, kas paredzētas bērniņiem, kas pasaulē nākuši priekšlaicīgi, līdz pat 128 cm. Veikala vadītāja apstiprina – tie, kas Chicco drēbītes iegādājas jau no bērna zīdaiņu vecuma, tās arī turpina iegādāties – līdz pat bērni izaug no Chicco izmēru piedāvātajam apģērbam, un nemaz nenākas tik viegli atrast ko citu – tikpat kvalitatīvu, gaumīgu, ērtu un praktisku.

Mazuļu kolekcijas drēbītes ir sākot no 44cm līdz 92 cm (aptuveni divu gadu vecumam), Chicco mini, kura ir jauna apģērbu līnija un apvieno mazuļu un lielo bērnu modīgumu un stila tendences, no 74cm – 104cm, savukārt lielo bērnu kolekcijas drēbītes  – no 92/98cm (2 – 3 gadnieki) līdz 128cm (tuvāk 8 gadu vecumam).

Neatkarīgi no izmēra, visām drēbītēm jūtams aristokrātisks piesitiens. Drēbes ir elegantas un gaumīgas. Lai gan katras sezonas kolekcijas ir pakārtotas attiecīgajām tendencēm, manuprāt, šīs drēbes, ir gaumīgas ilgtermiņā, jo ir bez animācijas filmu vai citām spilgtām uzdrukām, kas ātri zaudē savu aktualitāti.

Vecākiem, kuri pavisam drīz meklēs apģērbu dažādiem svētkiem – gan Latvijas valsts svētkiem, gan Ziemassvētku pasākumiem – Chicco veikalā jūs atradīsiet to, ko meklējat! Vai tie būtu mirdzoši tilla svārciņi meitenēm ,vai elegentas un ērtas žaketes zēniem.

Īpašs stāsts ir apavi – Chicco ir liela pieredze ne tikai dažādu bērnu rotaļlietu, aksesuāru un citu tiem nepieciešamu lietu ražošanā, bet arī apavu izstrādē un ražošanā. Chicco pat ir sava laboratorija, kurā regulāri kopā ar bērniem un to vecākiem tiek pētīts, kā mazuļi mūsdienās attīstās, kādas ir mazuļu vajadzības un kā laikam līdzi mainās fizioloģiskās nepieciešamības. Observatorijas darbs ietver sevī mazuļa pēdiņas vēlmju un vajadzību apmierināšanu.

Chicco apavi ir fleksibli, elpojoši, viegli, praktiski, ērti un stilīgi. Veikalos vari atrast gan pirmās “smukumkurpītes”, gan apavus rāpotājiem un staigātājiem, gan zandales, gumijniekus, kā arī apavus rudenim un ziemai, jo īpaši vēlos atzīmēt, ka Chicco savos ziemas apavos izmanto CHICCO TEX ( īpaša, elpojoša membrāna, kas iestrādāta starp apava ārējo un iekšējo materiālu) patentētu materiālu, kurš aizsargā mazuļa kāju no svīšanas, mitruma un aukstuma! Visos Chicco apavos ir iestrādātas zolītes, kas stimulē pēdiņu un veicina tās pareizu pozīciju kustībā. Tās ir izstrādādas kopā ar fizioterapeitiem un ortopēdiem, izmeklētiem speciāistiem šajā jomā.

Tāpat Chicco veikalos atradīsi kvalitatīvus un siltus kombinezonus un jakas – gan termo, gan dūnu. Īpaši jāuzteic termojakas, kas ir pietiekami plānas, lai bērniem tajās būtu ērti kustēties, taču, tajā pat laikā, regulē ķermeņa temperatūru, un neļauj mazajam nosalt vai sakarst. Termojakas ir viens no Chicco lepnumiem!

Kārtīgi apskatot visu Chicco veikalā pieejami atliek vien secināt, ka, ja labi grib – te var atrast visu! Pie tam Chicco var lepoties ar ilgtermiņā noturētu kvalitāti, kas apmierina kā bērnus, tā vecākus!

Raksts tapis sadarbībā ar Chicco. 

Komentē