SPA ikdienas mieram – Amphibia SpaWave

SPA ikdienas mieram – Amphibia SpaWave

Kad Edvīns sāka apmeklēt bērnudārzu, nebija gluži tā, ka ar pirmo dienu skrēju mesties intensīvos darbos. Pēc vasaras, kuru lielākoties pavadīju pa mājām ar abiem puikām, biju nogurusi un izslāpusi pēc laika sev! Ja vēl viņi visu laiku nestrīdētos… Bet nemitīgā mantu dalīšana utt. reizēm mani un manus nervus dzina un joprojām dzen izmisumā. Šo, un citu apstākļu dēļ, biju nolēmusi vismas daļu septembra veltīt restartam. Mazliet iepauzēt ar visu, padomāt un saprast, kas ir tās lietas, ko vēlos sasniegt un piepildīt tagad, kad darba dienas man atkal var patiešām kļūt par darba dienām. Godīgi sakot – par visu vairāk man riebjas steiga. Man nepatīk ne steidzināt bērnus, ne sevi – izjūtu drausmīgu stresu un nemieru to darot, tādēļ par vienu no savām prioritātēm dzīvē uzskatu iespēju pabūt mierā un darīt visu savā tempā.

Mana miera meklēšana sakrita ar laiku, kad ESPA Rīga parādījās jauna SPA procedūra – Amphibia SpaWave – un biju vairāk kā priecīga to izmēģināt. Šī procedūra ievērojami atšķiras no visām citām klasiskajām SPA procedūrām. Jo? Jo tu telpā esi viens pats. Neviens tevi nemasē, neviens tev neklāj virsū krēmus. Tu burtiski iegūsti laiku. Tu vari pabūt viens pats ar savām domām un atpūsties.

Amphibia SpaWave seansa laikā tu guli masāžas gultā, kurā iebūvētas efektīvas vibrācijas. Amphiba SpaWave laikā tu uzliec austiņas, aizver acis un atpūties tumsā – klausies austiņās skanošu nomierinošu mūziku un jūti vibrācijas. Seansa laiku un vibrāciju intensitāti iespējams izvēlēties – tā var būt pusstunda vai stunda, tā var būt ļoti dziļa relaksācija, bet var būt arī tāda, pēc kuras vari doties uz darbu un turpināt strādāt.

Uzreiz nolēmu, ka, lai varētu izdarīt kādus secinājumus par SpaWave efektivitāti, apmeklēšu to vairākkārt. Kopumā, SpaWave apmeklēju 5 reizes – 1x nedēļā. Man ļoti patika to darīt tieši darba dienu pēcpusdienā, kad pamazām nomāc nogurums, bet priekšā vēl intensīvs vakars ar bērniem. Bet patiesibā jau jebkurš brīvais laiks būtu peimērots. Īsi pirms brauciena uz NYC pārtraucu SpaWave apmeklēšanu, jo nesanāca laika, bet jāsaka, ka ļoti jau jutu pieradumu, un pilnīgi prasījās vēl! Noteikti iesaku SpaWave apmeklēt regulāri, lai justu kādu efektu. Ar vienu reizi būs par maz.

Spa procedūras, arī šī, ir baigā gaumes lieta. Kas vienam der, citam nē. Amphibia SpaWave rekomendētu tiem, kuri :

  • sūdzās par bezmiegu vai sliktu naktsmiegu – man šķiet, ka šīs procedūras laikā aizmieg visi :D. Nezinu, kā to izskaidrot, bet vakaros pēc dienas procedūras bija daudz vieglāk iemigt (man nereti ir trauksme iemiegot);
  •  ikdienā piedzīvo stresu un trauksmi – Amphibia SpaWave laikā ķermenis piedzīvo mieru un relaksāciju, un nereti, veltot pusstundu vai stundu sev bez jebkādiem ārējiem kairinātājiem,  visas problēmas saliekās pa plauktiņiem, un nešķiet vairs neatrisināmas;
  • cieš no veģetatīvās nervu sistēmas traucējumiem  – Amphibia SpaWave ir kaut kas līdzīgs meditācijai. Ja pašam trūkst motivācijas un iespēju to darīt mājās, vai vienkārši meditācija nav gluži tas, ko vēlies, ar Amphibia SpaWave iespējams piedzīvot līdzīgu efektu.

Par Amphibia SpaWave vairāk vari lasīt Espa Rīga mājas lapā : http://www.espariga.lv/lv/jaunums/

Amphibia SpaWave izmēģināju sadarbības ar Espa Rīga ietvaros.

FOTO : Marta Logina / https://momenti.lv

Komentē