Lai sapņi piepildās!

Lai sapņi piepildās!

Mēs nebūsim no tiem vecākiem, kas vedīs bērnus no viena pulciņa uz otru, veidojot bērnu grafiku tā, lai mājās viņi galu galā tikai nakšņotu. Mēs esam un būsim no tiem vecākiem, kam svarīgākais šķiet nodrošināt bērniem telpu un brīvību viņu iztēlei, un dabīgai talantu un interešu attīstībai. Īpaši šobrīd, kad abi vēl ir tikai bērnudārznieki. Šobrīd man ir svarīgi, lai bērni lielu daļu sava laika  pavada arī mājās, nevis ceļā no vienas iestādes uz otru. Cenšamies dot viņiem brīvību, ļaut garlaikoties, bet tajā pat laikā – nodrošināt materiālus, lai garlaikošanās tiktu izmantota radošām aktivitātēm.

Vismaz šajā vecumā uzskatu, ka svarīgāka par dažādiem pulciņiem ir vide, kurā bērns var izmēģināt lietas, kas viņam patīk. Lai radītu dēliem piemērotu vidi, pirms kāda laika sākām arī pārvērtības zēnu istabā (kas, protams,neiet tik ātri, kā cerēts :D), bet jebkurā gadījumā – ir telpa, kuru pamazām iekrāsojam kosmosa noskaņās, jo šī mūsu dēliem ir pamata interese, nu jau var teikt – vairākus gadus. Ja sākotnēji kosmoss interesēja tikai Evertam, tad, nav nekāds brīnums, ka arī Edvīns šo interesi ir pārņēmis, atbilstoši savam vecumam. Un nejau tikai bērni ir aizrāvušies, mums pašiem taču arī jātiek viņiem līdzi :).

Mūsu mājās zēniem ir pašiem savs kosmoss, kurā izpausties pēc sidrs patikas. Tā kā Everts ir arī liels zīmētājs, domājām, kā to zīmēšanas telpu padarīt vēl īpašāku. Toreiz tuvojās viņa dzimšanas diena, vēlāk jau tie bija Ziemassvētki, kuros vēlējāmies pasniegt kādu īpašu dāvanu.

Laimīgā kārtā, “kosmoss” mūs arī saveda kopā ar cilvēkiem, kas rada –  “Iemīļoto koka mājiņu” jeb “Beloved Tree House”. Rūpīgi, soli pa solim, kopā nonācām pie idejas – GALDS. Vai drīzāk man jāsaka – galdmājiņa, jo nejau tikai zīmēšanai tā paredzēta, bet arī lidošanai :). Vēlējos sniegt jums ieskatu tajā, ko paveicām. Nu labi, ko nu tur es – es neko nepaveicu. Bet man patika, ka par katru mazāko niansi tika vaicāts mans viedoklis – vai tā būs labi?. Un, lai gan projekta tapšanai sekoju līdzi no pirmās dienas, gala rezultāts tāpat bija pārsteigums. Bērniem, protams, vēl lielāks!

Šī mājiņa – galds ir kvalitatīvs roku darbs, tapis no dabīga koka, pārklāts ar skaistām un bērnu veselībai draudzīgām krāsām. Ziniet, kas mani iepriecināja, kad  ar “Iemīļoto koka mājiņu” vēl tikai vedām sarunas? Fakts, ka viņi negatavo divas vienādas mēbeles. Šis nav stāsts par to, kā izdarīt ātrāk un lētāk, jo tā ir vieglāk. Šis ir stāsts par cilvēkiem, kas piepilda bērna sapņus, radot vietu, kuru saukt par savējo. Bērni iedvesmo!

Mūsu brīnumgaldam ir arī tāfele ar magnētiņiem, kas šobrīd ir zēnu iecienītākā rotaļlieta – arī tie ir “Beloved Tree House” roku darbs. Un kad galda virsma nav aizņemta ar zīmējumiem, tā top ar raķetes vadāmo pulti, un puikas lido kosmosā! Galda sāni kalpo kā plaukti, bet atvilktnēs glabājas pats svarīgākais – kosmosa dārgumi :).

Esmu ļoti priecīga par to, ko “Beloved Tree House” radīja. Ja arī tev ir aktuāls kāds īpašs projekts, zini, ka ar “Beloved Tree House” vari sazināties :

 

3 komentāri

 1. Avatar

  Vai drīkstētu zināt izmaksas?

  Atbildēt
  • Laura

   Mums bija drauga cena. Sazinies ar viņiem, vai apskati ETSY lapu – tur ir cenas :)

   Atbildēt

Komentē