Ilgtspējīgs apģērbs bērniem no LINDEX

Ilgtspējīgs apģērbs bērniem no LINDEX

Jūs jau zināt, ka ar Lindex draudzējos jau ilgi, tādēļ jo īpaši priecājos, ka Lindex regulāri domā par to, kā kļūt labākiem un draudzīgākiem gan apkārtējai videi, gan mūsu pašu bērniem.

Vēlējos jūs informēt par patīkamu jaunumu – Lindex apģērbu sortiments ir papildināts ar no ilgtspējīgiem materiāliem darinātu apģērbu kolekciju. Bērnu apģērbi tiek izgatavoti no dabīgas kokvilnas vai otrreiz pārstrādātiem materiāliem, un dabīgie kokvilnas izstrādājumi vienmēr ir GOTS sertificēti. Apģērbi ir kvalitatīvi, paredzēti ikdienas vajadzībām, un izgatavoti tā, lai kalpotu ilgi. Zemāk piedāvāju jums noskatīties dažas filmiņas, lai saprastu, kas ir uzlabots!

Vēl viena priecīga ziņa – no 7. februāra pieejama arī brīnišķīga jaunā kolekcija pašiem mazākajiem! Pie tam 7.februārī būs  -30% atlaide visām zīdaiņu precēm Lindex veikalos un tiešsaistē.

 

“Visi apģērbi ir ne tikai kvalitatīvi un glīti , bet arī papildināti ar praktiskiem risinājumiem, piemēram, iespēju mainīt izmēru, lai viens apģērbs derētu ilgāku laiku. Bērnam augot, apģērba izmēru varat pielāgot. Tāpēc mēs to saucam par apģērbu nebeidzamiem piedzīvojumiem”, stāsta Katarina Falka (Katarina Falk) no bērnu apģērbu nodaļas.

 

Šajā papildinājumā Lindex iepazīstina ar divām bērnu apģērbu kolekcijām — Soft Nature un The Colour Pops, kas ideāli papildina viena otru.

 

Soft Nature ir kolekcija mierīgā skandināvu stilā, tās apģērbiem ir ar roku zīmētas apdrukas klusinātos toņos. Pasakaini skaistās apdrukas bieži vien ir tapušas, smeļoties iedvesmu dabā un mežā, tāpēc tajās ir daudz dažādu dzīvnieku.

 

The Colour Pops ir krāsaina kolekcija nebēdnīgās, neparastās noskaņās, apģērbu apdruku motīvi ir rotaļīgi, izteiksmīgi un
spilgti.

Kolekcijas ir viegli kombinējamas un saskaņojamas, tajās ir iekļauts viss bērnam nepieciešamais.

Lindex vienmēr izmanto dabīgo kokvilnu un materiālus bērnu apģērbu kolekcijās, un dabīgās kokvilnas izstrādājumi vienmēr ir GOTS sertificēti.

 

Papildus abām jaunajām kolekcijām būs arī jauni izmēru diapazoni. Bērnu apģērbu kolekcija (izmēri 44—86) ir pieejama visos veikalos, kur ir bērnu apģērbu nodaļa. Izmēri 44–104 ir pieejami tiešsaistes veikalā lindex.com.

Jaunā kolekcija ir pieejama tiešsaistes veikalā un veikalos no šīs nedēļas.

Komentē